Malwina Lirka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Historia40 / 60 min

Malwina Lirka

Opis ogłoszenia

Cześć!

Oferuję korepetycje z historii z zakresu podstawówki, gimnazjum oraz pierwszej klasy szkoły średniej. Jestem absolwentką klasy o profilu humanistycznym zarażoną pasją do historii i dziedziń jej pokrewnych. Obecnie studiuję dziedzinę, która z historią ma wiele punktów wspólnych - historię sztuki na UAM w Poznaniu.
Możemy pracować na podręczniku, repetytorium lub na moich materiałach (w tym cyfrowych i źródeł dla urozmaicenia) dobranych stosowne do aktualnie przerabianego tematu i własnych możliwości oraz solidne przygotowanie merytoryczne do każdych zajęć.
Pomagam również opracowywać materiały - do kartkówek, wypracowań itd.

Bo przecież – Historia vitae magistra est

mój nr 504073490_

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2017
CAE (C1 angielski)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.