Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Wrzeszcz)
Władysławowo
Gdynia
Sopot
Puck
Wejherowo
Bolszewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek30 - 60 / 60 min

Gosia

Opis ogłoszenia

Chcesz się nauczyć rysować? Rysowanie daje Ci wiele frajdy i chcesz zgłębić wiedzę o rysunku? Może jesteś rodzicem, który zainspirowany pracami swojego dziecka, chciałby zachęcić go do rozwijania talentu? Chciałbyś przygotować się do egzaminów wstępnych na architekturę?

Jestem studentką architektury na Politechnice Gdańskiej. Chętnie nauczę podstaw rysunku ołówkiem, węglem, cienkopisem, tuszem, kompozycji, perspektywy; jak też przygotowania do egzaminów wstępnych na kierunku architektura. Pomogę stopniowo zdobyć umiejętności w tej dziedzinie. Ofertę kieruję do osób chcących spróbować swoich sił w rysunku (szczególnie dzieci! :), początkujących i średnio zaawansowanych; pomogę w pracach domowych(także z WOK-u innych zajęć plastycznych), konkursowych, plakatach, kolażach, itp. Od prostych ćwiczeń kreujących wyobraźnię i pamięć, do bardziej zaawansowanych form martwej natury, postaci itp. 
Bardzo dobrze dogaduję się z dziećmi i młodzieżą, ukończyłam kurs animatora zabaw dla dzieci, posiadam duże doświadczenie. Podczas zajęć dbam o dobrą atmosferę i "przemycam" elementy edukacji i rysunku podczas dobrej zabawy:) Staram się dobrać program zajęć specjalnie pod konkretną osobę i jej zainteresowania. Zajęcia mogą być indywidualne i dwuosobowe. Zapewniam wszystkie materiały.
Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2019
Politechnika Gdańska
Inżynier
Architektura
02.2019 - 12.2020
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Architektura
Kursy i szkolenia
06.2012
Animator zabaw dla dzieci
Doświadczenie
05.2011 - aktualnie
Animator zabaw dla dzieci w hotelu
Zabawy ruchowo - sportowe, kreatywne, plastyczne, edukacyjne. Pokazy tematyczne. Rozwijanie wyobraźni i widzenia przestrzennego. Zabawy sensoryczne.
01.2017 - 01.2018
Nauczyciel rysunku w szkole rysunku.
Praca z dziećmi i młodzieżą, kurs rysunku, przygotowanie do egzaminów na studia architektoniczne i podobne.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.