Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Wejherowo
Bolszewo
Puck
Władysławowo
Gdańsk (Wrzeszcz)
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 - 60 / 60 min

Gosia

Opis ogłoszenia

Rodzicu! Twoje Dziecko dostało słabą ocenę ze sprawdzianu? Głupie błędy i nieuwaga? A może niezrozumienie całego tematu? Liczne braki z wcześniejszych godzin/tygodni/lat? Kartkówka, która wydawała się łatwa, wcale taką nie była? Problem z czytaniem i mówieniem? Natłok pracy domowej? 
Jeśli choć na jedno odpowiedziałeś twierdząco, lub masz podobny problem, zapraszam na korepetycje! 
Chętnie pomogę uczniom szkoły podstawowej w opanowaniu języka, szczególnie w mowie, ale również w zadaniach domowych, pracach pisemnych, przygotowaniu do lekcji, sprawdzianów itp. z języka angielskiego.  Zapewniam materiały, uczę jak wykonywać dobre notatki, pomagam w zrozumieniu zasad gramatyki, ale przede wszystkim staram się przełamać barierę mówienia! Stawiam na własną pracę ucznia, szczególnie naukę od podstaw dobrych nawyków, które przydadzą się na późniejszych etapach nauki oraz staram się oswoić Dziecko z językiem i zachęcić do samodzielnej nauki.

Studiuję w języku wykładowym angielskim, jestem animatorem zabaw dla dzieci, posiadam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz bardzo dobrze dogaduję się z dziećmi i młodzieżą. Zajęcia stacjonarne w tygodniu i w weekendy - Wejherowo oraz online. Zapraszam serdecznie!

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 21:00
Wtorek18:00 - 21:00
Środa18:00 - 21:00
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek18:00 - 21:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2019
Politechnika Gdańska
Inżynier
Architektura
02.2019 - 12.2020
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Architektura
Kursy i szkolenia
06.2012
Animator zabaw dla dzieci
Doświadczenie
05.2011 - aktualnie
Animator zabaw dla dzieci w hotelu
Zabawy ruchowo - sportowe, kreatywne, plastyczne, edukacyjne. Pokazy tematyczne. Rozwijanie wyobraźni i widzenia przestrzennego. Zabawy sensoryczne.
01.2017 - 01.2018
Nauczyciel rysunku w szkole rysunku.
Praca z dziećmi i młodzieżą, kurs rysunku, przygotowanie do egzaminów na studia architektoniczne i podobne.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.