Dorota Rębiś Nauka Terapia Relaks

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Kielce
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem filologiem rosyjskim z 29 letnim stażem pracy. Przez wiele lat posługiwałam się językiem rosyjskim w pracy /duże spółki handlowe,korporacja/. Od kilku lat prowadzę korepetycje dla dzieci,młodzieży i dorosłych .Zapraszam wszystkich chcących uczyć się języka  w bezstresowej,spokojnej   atmosferze.Pomogę nadrobić zaległości ale też przygotuję  do egzaminu dla ósmoklasistów i  maturzystów.Praca z dziećmi i młodzieżą to dla mnie prawdziwa przyjemność.Zapraszam też na zajęcia z mówienia,to prawdziwy problem maturzystów.Pozdrawiam .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Dorota Rębiś Nauka Terapia Relaks
SPÓŁDZIELCZA 5
25-344 KIELCE
NIP: 9590194782

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 07.1993
Wyższa Szkoła Pedagogiczna im.Jana Kochanowskiego
Magister
Filologia Rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Przemiła i przesympatyczna osoba.Miałem przyjemność uczęszczać w lekcjach,które pani Dorota prowadziła i byłem z nich bardzo zadowolony oraz wiele z nich wyniosłem.Mógłbym stwierdzić,że zna język rosyjski tak dobrze jakby był jej ojczystym. Z czystym sumieniem POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.