Dorota Rębiś Nauka Terapia Relaks

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Kielce
Faktura VAT

Dorota Rębiś Nauka Terapia Relaks

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Dorota Rębiś Nauka Terapia Relaks

O mnie

Jestem filologiem rosyjskim z 27 letnim stażem pracy ale nie w szkole.Przez wiele lat pracowałam w dużych spółkach handlowych i korporacji.Dzięki temu miałam codzienne kontakty z kolegami z Rosji i Ukrainy dotyczące księgowości i finansów.Jednak praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi największą radość,dlatego od kilku lat udzielam korepetycji.Pomagam w nadrobieniu zaległości oraz przygotowaniu do egzaminu ósmoklasistów i maturzystów.Moi uczniowie ,którzy obecnie są licealistami, świetnie sobie radzą i to jest dla mnie największą satysfakcją.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 07.1993
Wyższa Szkoła Pedagogiczna im.Jana Kochanowskiego
Magister
Filologia Rosyjska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Przemiła i przesympatyczna osoba.Miałem przyjemność uczęszczać w lekcjach,które pani Dorota prowadziła i byłem z nich bardzo zadowolony oraz wiele z nich wyniosłem.Mógłbym stwierdzić,że zna język rosyjski tak dobrze jakby był jej ojczystym. Z czystym sumieniem POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.