Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (bielany +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski80 - 90 / 45 min

Dorota

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Lektorka szkoly jezykowej, absolwentka filologii angielskiej oraz PSSiJO i korepetytor z wieloletnią praktyką oferuje skuteczne korepetycje z języka angielskiego. Prowadzę zajęcia z osobami na każdym poziomie zaawansowania, przygotowuję do matury, egzaminów językowych oraz posiadam doświadczenie w uczeniu dzieci. Gwarantuję najwyższy poziom korepetycji oraz indywidualne podejście do każdej osoby. Przystępnie tłumaczę wszystkie zagadnienia, zapewniam również wszelkie materiały niezbędne do nauki. Oferuję elastyczne godziny zajęć oraz możliwość dojazdu do ucznia na terenie Bielan, Bemowa, Żoliborza. Jestem osobą otwartą i cierpliwą. Jeśli chcesz skutecznie i w przyjaznej atmosferze nauczyć się j. angielskiego - zapraszam! 60zł/45 min, matura 70zł., dorośli 80 zł - tel 0 601 35 95 86

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2012

Bardzo dobre podejscie do sprawy, duzy nacisk na mowienie i pisanie, zajecia przygotowywane solidnie i pod potrzeby indywidualne ucznia. Jestem bardzo zadowolona, dzieki Pani Dorocie zdałam mature z jez. angielskiego śpiewająco:) polecam jest bardzo miłą i ciepłą osobą!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.