Dominika Sadurska-Rycerz

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Lublin

Dominika Sadurska-Rycerz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Dominika Sadurska-Rycerz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Ekspertka w nauczaniu języka niemieckiego. Jeśli chcesz nauczyć się mówić na poziomie, uporządkować niemiecki lub nauczyć się go zupełnie od początku rewelacja! Świetnie przygotowana na każde lekcje. Poza fachowym podejściem do tematu i skrzyżowaniem gramatyki, wyjaśnień, doboru słownictwa i ćwiczeń oraz treningów mówienia ma w sobie niesamowitą radość życia. Wielkie uznanie za ten talent, moc, chęć, sposób motywacji i profesjonalizm.
Polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2019

Super nauczycielka, z pasją, cierpliwością i podejściem do zawodu! Gdy zaczynałam lekcje z Dominika przeszłam już 1część podrecznika do nauki konwersacji na poziomie A1 i okazało się że nawet połowy rzeczy których Dominika mnie nauczyła na pierwszej lekcji nie znałam. Naprawdę super tłumaczy same słowa, wyrażenia i zasady języka niemieckiego. Ciężko znaleźć druga taka nauczycielkę która idealnie wyczuje poziom ucznia i ruszy z materiałem do przodu dopiero gdy omawiany materiał nie będzie sprawiał trudności. Język niemiecki jest trudnym językiem szczególnie dla nas- słowianów. Z Dominika szczerze każda lekcja to przyjemność, poznawanie nowych zwrotów, słów i przypadków. Osobiście to nie sądziłabym, że po pół roku zajęć będę w stanie zrozumieć proste zwroty i polecenia a co dopiero z moją bariera języka mówionego o konwersacje z drugim człowiekiem a tu proszę, nie tylko z samą nauczycielką ale i w restauracji zamówiłam co chciałam i zrozumiałam co kelner do mnie mówił z powrotem. Naprawde polecam!

avatar
Szczeps
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Dominika zawsze była dobrze przygotowana. Tłumaczyła oraz wyjaśniła bardzo klarownie i merytorycznie. Uważam, że za mało bierze za godzinę swoich korepetycji. Cena nie adekwatna do jakości nauczania. Serdecznie polecam

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Panią Dominike poznaliśmy przypadkowo,bez polecenia.Od tego momentu wierzę w przypadki.
Rzetelna,dotrzymująca słowa,zawsze przygotowana,potrafiąca przekazać wiedzę-jednym słowem perfekcyjna w każdym calu.
Zasługuje na 6.
Polecam.Super.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Niemiecki to jej pasja ! Zawsze przygotowana perfekcyjnie. Prowadzi bardzo ciekawe zajęcia i co najważniejsze uczy z pasji. Polecam bardzo !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2018

Bardzo polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2015

Bardzo fajne, mile lekcje. Bardzo polecam. Dzięki lekcji z Panią Dominika zdałam maturę ba 76%

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.