Dominika Latko-Munizaga

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam,

Mam na imię Dominika, jestem osobą dwujęzyczną i biegle posługuję się językiem hiszpańskim dzięki wieloletniemu pobytowi w Hiszpanii (Granada i Barcelona), gdzie ukończyłam studia wyższe, zdobyłam doświadczenie zawodowe, a także dzięki hiszpańskiemu środowisku, które tworzy moją rodzinę, i w którym pracuję. Od kiedy skończyłam szkołę średnią, związałam się z językiem hiszpańskim , z którym pracuję nieprzerwanie do chwili obecnej. Z zawodu jestem tłumaczem oraz lektorem i mówię również po katalońsku , portugalsku oraz angielsku. Jestem również egzaminatorem DELE, a moją akredytację wydał Instytut Cervantesa.

Naukę języka hiszpańskiego rozpoczęłam podczas studiów licencjackich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jednak, aby poszerzyć znajomość tego, co hiszpańskie, zdecydowałam się na wyjazd, a co za tym również idzie – na studia w malowniczej Hiszpanii.

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Wydziale Filologii Hiszpańskiej Uniwersytetu Barcelońskiego (Universitat de Barcelona). Podczas studiów uzyskałam również piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego (Certificado de Aptitud) , który został wydany przez Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes . Na wspomnianym już wcześniej Uniwersytecie Barcelońskim ukończyłam również studia magisterskie na Wydziale Filologii Angielskiej oraz studia podyplomowe z Tłumaczeń Ustnych i Pisemnych Tekstów Urzędowych na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie (Universitat Pompeu Fabra).

Moja znajomość języka hiszpańskiego jest żywa, to znaczy, że potrafię przekazać moim uczniom język, kulturę i zwyczaje Hiszpanów na poziomie native speaker’a . Język to żywy twór, który ulega ciągłym zmianom, dlatego zwracam ogromną uwagę na aktualne zwroty i wyrażenia , czyli takie, jakich używa się obecnie w Hiszpanii.

Poznawanie języków obcych było dla mnie zawsze ogromnym wyzwaniem i łączyłam je z podróżowaniem. Bo język to również poznawanie nowej kultury. Jako że język hiszpański to moja największa pasja, moim celem jest nauczenie Cię języka w sposób praktyczny poprzez elementy kultury hiszpańskiej i krajów Ameryki Łacińskiej .

Jestem przekonana, że „cada persona es un mundo”, jak mawiają Hiszpanie, czyli, że „każda osoba to odrębny świat”. Dlatego dostosowuję się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta oraz jego rytmu nauki w sposób elastyczny. Języka hiszpańskiego można nauczyć się w ciekawy sposób, a gramatykę wytłumaczyć tak, aby była zrozumiała.

Sama też kiedyś byłam po drugiej stronie i zastanawiałam się, jaka metoda byłaby najlepsza dla mnie, aby móc komunikować się z osobami hiszpańskojęzycznymi . Dlatego właśnie dysponuję skutecznymi ciekawymi i różnorodnymi materiałami do nauki tego pięknego języka. Proponuję lekcje w przyjaznej atmosferze od poziomu podstawowego A1 do biegłego C2 , aby pomóc Ci przełamać barierę językową .

Jeśli zastanawiasz się jaki kurs wybrać i czy pasuję do Ciebie jako lektorka, nie masz nic do stracenia, bo proponuję Ci pierwszą bezpłatną 30 minutową lekcję i zdecydujesz czy chcesz zanurzyć się w pięknie języka hiszpańskiego razem ze mną.

Zajęcia, które prowadzę są online. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, zastanawiać się, co masz na siebie włożyć, tracić czasu na dojazd, ani szukać szkoły językowej, jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości, gdzie nie masz możliwości nauki hiszpańskiego.

Zajęcia mogą być indywidualne lub w grupach 2 lub 3 osobowych . Nadszedł moment, aby zacząć mówić językiem, który jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie, jako język ojczysty!

Cennik:

30-minutowych intensywnych lekcji online:

  • zajęcia indywidualne: 35 zł

60-minutowych lekcji online:

  • zajęcia indywidualne: 70 zł
  • zajęcia w grupie dwuosobowej: 50 zł / osobę
  • zajęcia w grupie trzyosobowej: 40 zł / osobę

Płacąc z góry za kilka zajęć, oszczędzasz:

  • przy zakupie 4 lekcji indywidualnych: 260 zł 
  • przy zakupie 8 lekcji indywidualnych: 500 zł 
  • przy zakupie 12 lekcji indywidualnych: 725 zł 

Indywidualne 60-minutowe lekcje online:

  • zajęcia specjalistyczne (język prawniczy, ekonomiczny, medyczny, itp.): 85 zł 

Chrzanów, Trzebinia, Libiąż i okolice - kursy dla firm w siedzibach firm. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Dominika Latko-Munizaga
ul. Szpitalna 98a
32-500 Chrzanów
NIP: 628-188-68-59

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2008
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Hiszpańska
09.2008 - 06.2012
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Angielska
09.2008 - 07.2010
Universitat Pompeu Fabra
Nauczyciel dyplomowany
Tłumaczenia Ustne i Pisemne Tekstów Urzędowych (kombinacja językowa: angielski «» hiszpański, kataloński)
Kursy i szkolenia
01.2006
Certificado de Aptitud de Castellano (piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego), Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes
07.2008
Certificat de nivell de suficiència de català (kataloński C1), Universitat de Barcelona
07.2017
Diploma Elementar de Português Língua Estrangeira (DEPLE) (portugalski B1), Universidade de Lisboa
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2021

Pracuję z Dominiką od kilku miesięcy i niezmiennie jestem bardzo zadowolona. Zajęcia przygotowane profesjonalnie, tempo i metodologia dostosowana indywidualnie, a wszystko w bardzo sympatycznej atmosferze. Prowadząca oprócz wykształcenia ma za sobą długi czas spędzony w Hiszpanii, może podzielić się zarówno wiedzą filologiczną jak i znajomością żywego jezyka. Bardzo polecam!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Jestem osoba, która ma (małą) wewnętrzną blokadą językową, a już na pierwszych zajęciach z Panią Dominiką czułam się swobodnie i stres praktycznie spadł do zerowego poziomu - lekcje są prowadzone w miłej atmosferze. Duży plus za dostęp do wielu materiałów (podręczników, ćwiczeń czy nagrań audio), a także za zaangażowanie (nie raz dostawałam dodatkowe zadania po zajęciach i miałam pewność, że mogę je odesłać i zostaną sprawdzone :). Zajęcia są dopasowane indywidualnie i po każdej lekcji wychodzę z nową dawką wiedzy i co ważniejsze motywacją do nauki hiszpańskiego i to jest chyba najlepsza rekomendacja. Bardzo polecam :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Dzięki Pani Dominice nauka hiszpańskiego to dla mnie sama przyjemność. Zajęcia są ciekawe, a atmosfera bardzo przyjemna i ciepła. System nauczania jest skuteczny i różnorodny, bardzo podoba mi się bezproblemowy dostęp do materiałów, ćwiczeń czy słuchanek. Oprócz nauki samego języka na zajęciach dowiaduję się wiele o samej Hiszpanii i jej kulturze, co sprawia, że same zajęcia są ciekawe, a ja mam jeszcze większą motywacje do nauki.

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem lektora z języka hiszpańskiego oraz zależy Ci na szybkim przyswojeniu wiedzy, nie zastanawiaj się! Dominika posiada skuteczny system nauczania oraz ogromną siłę motywowania. Przez swoje życiowe doświadczenie doskonale wie w jaki sposób przekazać wiedzę. Ponadto, podczas zajęć bardzo dużo opowiada o kulturze krajów hiszpańskojęzycznych, co sprawia, że zajęcia są inspirujące.
Gorąco polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Pełen profesjonalizm w podejściu do ucznia połączony z bardzo przyjemną, ciepłą atmosferą. Co najważniejsze, Dominika tłumaczy zagadnienia gramatyczne na konkretnych przykładach bez zbędnej "suchej" teorii, dlatego używanie struktur gramatycznych przychodzi z czasem bardzo naturalnie. Podoba mi się też fakt, że używane na naszych lekcjach słownictwo to nie przestarzałe i rzadko używane zwroty słownikowe, ale faktycznie "żywy", aktualny język hiszpański.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

Nauka z Dominiką to czysta przyjemność :) Serdecznie polecam tym, którzy chcą w krótkim czasie oswoić się z językiem i zacząć swobodnie się nim posługiwać. Lekcje to nie tylko zapoznanie się z zasadami gramatyki czy konwersacja, to także spotkanie z kulturą hiszpańską o której Dominika potrafi w ciekawy sposób opowiedzieć.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2021

Ciekawe konwersacje, zagadnienia i materiały do nauki, a oprócz tego można sporo dowiedzieć się na temat Hiszpanii i Hiszpanów.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2021

Przede wszystkim Dominika jest sympatyczną osobą, z którą nauka przebiega w przyjemnej atmosferze i bez stresu. Dużo materiałów online i ciekawostek dotyczący Hiszpanii, co jest ogromnym plusem.

avatar
M. Krupa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2020

Zajęcia z Dominiką są dopasowane do moich potrzeb, korzystamy z różnych materiałów, gramatyka jest tłumaczona w sposób jasny, a zagadnienia z elementów kultury Hiszpanii sprawiają, że zajęcia stają się jeszcze ciekawsze!

avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Dzięki tym zajęciom, w bardzo krótkim czasie udało mi się nauczyć języka w sposób komunikatywny i rozmawiam z osobami z krajów hiszpańskojęzycznych

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Dominiką są one prowadzone zawsze w pozytywnej atmosferze i z pełnym zaangażowaniem. Dostaję dużo materiałów i wiem, że z każdą wątpliwością mogę się do Dominiki zwrócić i wszystko zrozumiale mi wyjaśni. Ze względu na to, że mieszkała w Hiszpanii możliwość rozmowy o kulturze hiszpańskiej jest jeszcze dodatkowym atutem. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Ola M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Polecam zajęcia z Dominiką, od samego początku potrafiła rozwiać moje wątpliwości podczas nauki.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Polecam zajęcia z Dominiką. Świetnie przygotowane materiały do których mam dostęp online, tempo i tematyka lekcji dostosowane do potrzeb ucznia, zaangażowanie na 100% :)
Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, bezstresowo i bardzo rzetelnie. Dominika potrafi dzielić się wiedzą, tłumaczyć kłopotliwe dla mnie zagadnienia, poza tym zna Hiszpanię i jej obyczajowość, co jest świetnym dodatkiem sprawiającym że zajęcia są jeszcze bardziej interesujące i 'żywe'; Polecam:)

avatar
Filip.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Często zdarza się, że mam mnóstwo pytań i Dominika na każde z nich zna zawsze odpowiedź. Po zajęciach wysyła mi szereg ćwiczeń, aby dopracować wątpliwe kwestie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Zajęcia z Dominiką są bardzo profesjonalne. Szczegółowo tłumaczy każde zagadnienie, a później weryfikuje ze mną to, czego uczyliśmy się na zajęciach. Zwraca uwagę na szczegóły językowe. Zajęcia przygotowywane są zgodnie z moimi oczekiwaniami, bo oprócz standardowej nauki języka, lekcje prowadzone są w taki sposób, że dodatkowo uczę się kultury danego regionu i dzięki temu są one bardzo interesujące.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.