Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański30 - 60 / 60 min

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Witam,

Mam na imię Dominika, jestem osobą dwujęzyczną i biegle posługuję się językiem hiszpańskim dzięki wieloletniemu pobytowi w Hiszpanii (Granada i Barcelona), gdzie ukończyłam studia wyższe, zdobyłam doświadczenie zawodowe, a także dzięki hiszpańskiemu środowisku, które tworzy moją rodzinę, i w którym pracuję. Od kiedy skończyłam szkołę średnią, związałam się z językiem hiszpańskim , z którym pracuję nieprzerwanie do chwili obecnej. Z zawodu jestem tłumaczem oraz lektorem i mówię również po katalońsku , portugalsku oraz angielsku

Naukę języka hiszpańskiego rozpoczęłam podczas studiów licencjackich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jednak, aby poszerzyć znajomość tego, co hiszpańskie, zdecydowałam się na wyjazd, a co za tym również idzie – na studia w malowniczej Hiszpanii.

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na Wydziale Filologii Hiszpańskiej Uniwersytetu Barcelońskiego (Universitat de Barcelona). Podczas studiów uzyskałam również piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego (Certificado de Aptitud) , który został wydany przez Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes . Na wspomnianym już wcześniej Uniwersytecie Barcelońskim ukończyłam również studia magisterskie na Wydziale Filologii Angielskiej oraz studia podyplomowe z Tłumaczeń Ustnych i Pisemnych Tekstów Urzędowych na Uniwersytecie Pompeu Fabra w Barcelonie (Universitat Pompeu Fabra).

Moja znajomość języka hiszpańskiego jest żywa, to znaczy, że potrafię przekazać moim uczniom język, kulturę i zwyczaje Hiszpanów na poziomie native speaker’a . Język to żywy twór, który ulega ciągłym zmianom, dlatego zwracam ogromną uwagę na aktualne zwroty i wyrażenia , czyli takie, jakich używa się obecnie w Hiszpanii.

Poznawanie języków obcych było dla mnie zawsze ogromnym wyzwaniem i łączyłam je z podróżowaniem. Bo język to również poznawanie nowej kultury. Jako że język hiszpański to moja największa pasja, moim celem jest nauczenie Cię języka w sposób praktyczny poprzez elementy kultury hiszpańskiej i krajów Ameryki Łacińskiej .

Jestem przekonana, że „cada persona es un mundo”, jak mawiają Hiszpanie, czyli, że „każda osoba to odrębny świat”. Dlatego dostosowuję się do indywidualnych potrzeb każdego kursanta oraz jego rytmu nauki w sposób elastyczny. Języka hiszpańskiego można nauczyć się w ciekawy sposób, a gramatykę wytłumaczyć tak, aby była zrozumiała.

Sama też kiedyś byłam po drugiej stronie i zastanawiałam się, jaka metoda byłaby najlepsza dla mnie, aby móc komunikować się z osobami hiszpańskojęzycznymi . Dlatego właśnie dysponuję skutecznymi ciekawymi i różnorodnymi materiałami do nauki tego pięknego języka. Proponuję lekcje w przyjaznej atmosferze od poziomu podstawowego A1 do biegłego C2 , aby pomóc Ci przełamać barierę językową .

Jeśli zastanawiasz się jaki kurs wybrać i czy pasuję do Ciebie jako lektorka, nie masz nic do stracenia, bo proponuję Ci pierwszą bezpłatną 30 minutową lekcję i zdecydujesz czy chcesz zanurzyć się w pięknie języka hiszpańskiego razem ze mną.

Zajęcia, które prowadzę są online. Dzięki temu nie musisz wychodzić z domu, zastanawiać się, co masz na siebie włożyć, tracić czasu na dojazd, ani szukać szkoły językowej, jeśli mieszkasz w mniejszej miejscowości, gdzie nie masz możliwości nauki hiszpańskiego.

Zajęcia mogą być indywidualne lub w grupach 2 lub 3 osobowych . Nadszedł moment, abyś zaczął mówić językiem, który jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie, jako język ojczysty!

Cennik:

30-minutowych intensywnych lekcji online:

  • zajęcia indywidualne: 30 zł

60-minutowych lekcji online:

  • zajęcia indywidualne: 60 zł
  • zajęcia w grupie dwuosobowej: 45 zł / osobę
  • zajęcia w grupie trzyosobowej: 35 zł / osobę

Płacąc "z góry" za kilka zajęć, oszczędzasz:

  • przy zakupie 4 lekcji indywidualnych: 230 zł 
  • przy zakupie 8 lekcji indywidualnych: 450 zł 
  • przy zakupie 12 lekcji indywidualnych: 660 zł 

Chrzanów, Trzebinia, Libiąż i okolice - kursy dla firm w siedzibach firm. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2008
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Hiszpańska
09.2008 - 06.2012
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Angielska
09.2008 - 07.2010
Universitat Pompeu Fabra
Nauczyciel dyplomowany
Tłumaczenia Ustne i Pisemne Tekstów Urzędowych (kombinacja językowa: angielski «» hiszpański, kataloński)
Kursy i szkolenia
01.2006
Certificado de Aptitud de Castellano (piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego), Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes
07.2008
Certificat de nivell de suficiència de català (kataloński C1), Universitat de Barcelona
07.2017
Diploma Elementar de Português Língua Estrangeira (DEPLE) (portugalski B1), Universidade de Lisboa
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Dzięki tym zajęciom, w bardzo krótkim czasie udało mi się nauczyć języka w sposób komunikatywny i rozmawiam z osobami z krajów hiszpańskojęzycznych

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Dominiką są one prowadzone zawsze w pozytywnej atmosferze i z pełnym zaangażowaniem. Dostaję dużo materiałów i wiem, że z każdą wątpliwością mogę się do Dominiki zwrócić i wszystko zrozumiale mi wyjaśni. Ze względu na to, że mieszkała w Hiszpanii możliwość rozmowy o kulturze hiszpańskiej jest jeszcze dodatkowym atutem. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Ola M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Polecam zajęcia z Dominiką, od samego początku potrafiła rozwiać moje wątpliwości podczas nauki.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Polecam zajęcia z Dominiką. Świetnie przygotowane materiały do których mam dostęp online, tempo i tematyka lekcji dostosowane do potrzeb ucznia, zaangażowanie na 100% :)
Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, bezstresowo i bardzo rzetelnie. Dominika potrafi dzielić się wiedzą, tłumaczyć kłopotliwe dla mnie zagadnienia, poza tym zna Hiszpanię i jej obyczajowość, co jest świetnym dodatkiem sprawiającym że zajęcia są jeszcze bardziej interesujące i 'żywe'; Polecam:)

avatar
Filip.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Często zdarza się, że mam mnóstwo pytań i Dominika na każde z nich zna zawsze odpowiedź. Po zajęciach wysyła mi szereg ćwiczeń, aby dopracować wątpliwe kwestie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Zajęcia z Dominiką są bardzo profesjonalne. Szczegółowo tłumaczy każde zagadnienie, a później weryfikuje ze mną to, czego uczyliśmy się na zajęciach. Zwraca uwagę na szczegóły językowe. Zajęcia przygotowywane są zgodnie z moimi oczekiwaniami, bo oprócz standardowej nauki języka, lekcje prowadzone są w taki sposób, że dodatkowo uczę się kultury danego regionu i dzięki temu są one bardzo interesujące.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.