Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Chrzanów
Trzebinia
Libiąż
Oświęcim
Kraków
Jaworzno
Sosnowiec
Katowice

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Dominika

O mnie

Mam na imię Dominika, jestem osobą dwujęzyczną i biegle posługuję się językiem hiszpańskim dzięki wieloletniemu pobytowi w Hiszpanii (Granada i Barcelona), gdzie ukończyłam studia wyższe, zdobyłam doświadczenie zawodowe, a także dzięki hiszpańskiemu środowisku, które tworzy moją rodzinę, i w którym pracuję. Od kiedy skończyłam szkołę średnią, związałam się z językiem hiszpańskim, z którym pracuję nieprzerwanie do chwili obecnej. Naukę języka hiszpańskiego rozpoczęłam podczas studiów licencjackich na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Jednak, aby poszerzyć znajomość tego, co hiszpańskie, zdecydowałam się na wyjazd, a co za tym również idzie – na studia w malowniczej Hiszpanii. Z zawodu jestem tłumaczem oraz lektorem i mówię również po katalońsku, portugalsku oraz angielsku.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 06.2008
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Hiszpańska
09.2008 - 06.2012
Universitat de Barcelona
Magister
Filologia Angielska
09.2008 - 07.2010
Universitat Pompeu Fabra
Nauczyciel dyplomowany
Tłumaczenia Ustne i Pisemne Tekstów Urzędowych (kombinacja językowa: angielski «» hiszpański, kataloński)
Kursy i szkolenia
01.2006
Certificado de Aptitud de Castellano (piąty stopień znajomości języka hiszpańskiego), Escuela Oficial de Idiomas de Barcelona-Drassanes
07.2008
Certificat de nivell de suficiència de català (kataloński C1), Universitat de Barcelona
07.2017
Diploma Elementar de Português Língua Estrangeira (DEPLE) (portugalski B1), Universidade de Lisboa
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Dzięki tym zajęciom, w bardzo krótkim czasie udało mi się nauczyć języka w sposób komunikatywny i rozmawiam z osobami z krajów hiszpańskojęzycznych

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Dominiką są one prowadzone zawsze w pozytywnej atmosferze i z pełnym zaangażowaniem. Dostaję dużo materiałów i wiem, że z każdą wątpliwością mogę się do Dominiki zwrócić i wszystko zrozumiale mi wyjaśni. Ze względu na to, że mieszkała w Hiszpanii możliwość rozmowy o kulturze hiszpańskiej jest jeszcze dodatkowym atutem. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Ola M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2020

Polecam zajęcia z Dominiką, od samego początku potrafiła rozwiać moje wątpliwości podczas nauki.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Polecam zajęcia z Dominiką. Świetnie przygotowane materiały do których mam dostęp online, tempo i tematyka lekcji dostosowane do potrzeb ucznia, zaangażowanie na 100% :)
Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, bezstresowo i bardzo rzetelnie. Dominika potrafi dzielić się wiedzą, tłumaczyć kłopotliwe dla mnie zagadnienia, poza tym zna Hiszpanię i jej obyczajowość, co jest świetnym dodatkiem sprawiającym że zajęcia są jeszcze bardziej interesujące i 'żywe'; Polecam:)

avatar
Filip.M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Często zdarza się, że mam mnóstwo pytań i Dominika na każde z nich zna zawsze odpowiedź. Po zajęciach wysyła mi szereg ćwiczeń, aby dopracować wątpliwe kwestie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2020

Zajęcia z Dominiką są bardzo profesjonalne. Szczegółowo tłumaczy każde zagadnienie, a później weryfikuje ze mną to, czego uczyliśmy się na zajęciach. Zwraca uwagę na szczegóły językowe. Zajęcia przygotowywane są zgodnie z moimi oczekiwaniami, bo oprócz standardowej nauki języka, lekcje prowadzone są w taki sposób, że dodatkowo uczę się kultury danego regionu i dzięki temu są one bardzo interesujące.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.