Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online

Oliwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Oliwia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 02.2023
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego
Inżynier
Budownictwo
10.2023 - aktualnie
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2023

Pani Oliwia jest świetną osobą!!! Wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, ma super sposoby na to, by uczeń naprawdę zrozumiał temat. Przygotowywałyśmy się razem do matury z matematyki, z której zawsze byłam przeciętna, ale dzięki Pani Oliwii zdałam z bardzo dobrym wynikiem. Będę Pani za to już zawsze wdzięczna :) serdecznie polecam, 10/10!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.