Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Giuseppe

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Ciao! Nazywam się Giuseppe, mieszkam w Polsce i uczę języka włoskiego w sposób odpowiedzialny i profesjonalny od 2011 roku.
Daję gwarancję szybkiego przyswojenia języka włoskiego. Indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, zapewniam ciekawe materiały i nauczanie na wszystkich płaszczyznach. Lekcje dla początkujących i dla zaawansowanych mogą być również w języku polskim jeśli będzie taka potrzeba. Zajęcia na miejscu i online. Ci vediamo!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota10:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 09.2010
Università degli Studi di Catania
Doktor
Filozofia i Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Wspaniały nauczyciel! Zajęcia prowadzi w sposób nietuzinkowy, często zabawny, potrafi zainteresować, świetnie i obrazowo wyjaśnia i tłumaczy każde zagadnienie. Mega pozytywna osoba. Zrobiłam duże postępy w krótkim czasie i przełamałam barierę językową. Jak do tej pory nie uczył mnie nikt tak dobry w tym, co robi :) Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.