Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Wrocław

Giuseppe

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Giuseppe

O mnie

Buongiorno! Nazywam się Giuseppe. Jestem włochem i pochodzę z pięknej i gorącej Sycylii. Od 2011 mieszkam w Polsce i uczę języka włoskiego w sposób odpowiedzialny i profesjonalny.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 09.2010
Università degli Studi di Catania
Doktor
Filozofia i Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Wspaniały nauczyciel! Zajęcia prowadzi w sposób nietuzinkowy, często zabawny, potrafi zainteresować, świetnie i obrazowo wyjaśnia i tłumaczy każde zagadnienie. Mega pozytywna osoba. Zrobiłam duże postępy w krótkim czasie i przełamałam barierę językową. Jak do tej pory nie uczył mnie nikt tak dobry w tym, co robi :) Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.