Magdalena Mazur-Drewalska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Legnica
Wrocław
Warszawa
Kraków
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem lektorem oraz tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i posiadam ponad 7 letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych dla kadry kierowniczej w firmach z Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Nabycie przeze mnie uprawnień tłumacza przysięgłego języka niemieckiego odbyło się w drodze pozytywnego złożenia państwowego pisemnego i ustnego egzaminu na tłumacza przysięgłego w Ministerstwie Sprawiedliwości oraz złożenie przysięgi przed Ministrem Sprawiedliwości (15 lipca 2014).

Od lat równoległe pracuję jako lektor i tłumacz języka niemieckiego, co daje mi ogromną satysfakcję i pozwala na ciągły rozwój zawodowy oraz poznawanie różnych dziedzin nauki.
Na studiach pasjonowały mnie przede wszystkim metodyka nauczania oraz zajęcia z gramatyki i przekładoznawstwa. Naturalne zainteresowanie tymi obszarami oraz zgłębianie wiedzy w tej tematyce zaowocowało moją dzisiejszą pracą i umiejętnościami, którymi dzielę się z innymi dlatego obecnie:

oferuję zajęcia, kursy, konwersacje i korepetycje z języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Specjalizuję się w prowadzeniu kursów tematycznych (jak np. logistyka). Prowadzę także kursy niemieckiego języka prawniczego. Swoją ofertę szkoleniową kieruję do młodzieży, dorosłych, studentów, pracowników firm z niemieckim kapitałem i nie tylko.
Dysponuje wieloma materiałami autorskimi, które tworzę specjalnie i indywidualnie dla swoich kursantów, uwzględniając ich potrzeby.

Zapraszam także studentów filologii germańskiej na kierunku przekładoznawstwo oraz adeptów zawodu tłumacza, którzy chcieliby aktywnie poćwiczyć swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje translatorskie.

Dla kandydatów na tłumacza przysięgłego prowadzę również modułowe warsztaty terminologiczno-tłumaczeniowe (również przez Skype’a) z zakresu prawa karnego, cywilnego w tym spadkowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, a także uczę formalnych zasad sporządzania tłumaczeń poświadczonych.

Niezwykle miło jest mi także poinformować Państwa, iż jestem pierwszym od 10 lat tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego w Legnicy ustanowionym według nowych regulacji.
Ustawa z dnia 25 listopada 2004 r. o zawodzie tłumacza przysięgłego (Dz. U. Nr 273, poz. 2702 z póz. zm.), która weszła w życie 27 stycznia 2005r., ustanowiła zasadę, iż każdy, kto chce zostać tłumaczem przysięgłym, musi zdać stosowny (pisemny i ustny) egzamin państwowy przed Państwową Komisją Egzaminacyjną w Ministerstwie Sprawiedliwości.
Przed wejściem w życie przywołanej powyżej ustawy tłumaczy przysięgłych ustanawiali prezesi sądów okręgowych, uwzględniając potrzeby sądu i wykształcenie kandydata na tłumacza. Niektórzy prezesi organizowali egzaminy dla kandydatów, podczas gdy inni zadowalali się dyplomem ukończenia studiów filologicznych lub lingwistyki stosowanej.
Zdawalność obecnie obowiązującego egzaminu na tłumacza przysięgłego waha się na poziomie 25%, dlatego będąc pierwszym i obecnie jedynym tłumaczem przysięgłym j. niemieckiego w Legnicy z uprawnieniami zdobytymi w nowym systemie tym większa jest moja satysfakcja i tym mocniej zapraszam i zachęcam Państwa do współpracy.
Zajęcia prowadzone są również przez Skype’a!

Zapraszam do współpracy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Magdalena Mazur-Drewalska
Zalotna 13
59-220 Legnica
NIP: 691-249-71-86

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia Germańska
10.2008 - 06.2009
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Podyplomowe Studia Kształcenia Tłumaczy Języka Niemieckiego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z panią Magdą każdemu, kto szuka profesjonalizmu, pasji oraz miłej atmosfery. Zajęcia są zawsze solidnie przygotowane i zaplanowane, a pani Magda udawadnia, że nawet po najbardziej najbardziej odległe cele można sięgać małymi kroczkami ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.