Piotr Słomiński

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Zgierz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem filologii germańskiej. Udzielam korepetycji z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej, a także dla początkujących, np. dorosłych, pragnących nauczyć się języka niemieckiego od podstaw. Oferuję szeroki zasób wiedzy, różnorodność materiałów, pomocy naukowych i form pracy oraz dobrą jej atmosferę. Możliwe są też konwersatoria i nauka języka od podstaw. W 2012 r. zostałem laureatem konkursu literackiego organizowanego przez Centrum Herdera Uniwersytetu Gdańskiego. Uczę też podstaw języka angielskiego oraz gramatyki i ortografii polskiej. Współpracuję jako konsultant z Firmą HTL, światowym potentatem w produkcji sprzętu medycznego. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
01.2012
C1-Goetheinstitut
Doświadczenie
06.2020 - aktualnie
Nauczyciel języka niemieckiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Gorąco polecam zajęcia z Panem Piotrem! Przebiegają one w przesympatycznej atmosferze, a Pan Piotr oferuje zarówno pomoc w poznaniu różnorodności języka, jak i skłania do przestawienia się na tok myślenia w języku niemieckim, co ułatwia poznanie struktur i języka. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na Pana Piotra.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.