Piotr Słomiński

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Zgierz

Piotr Słomiński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Piotr Słomiński

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
01.2012
C1-Goetheinstitut
Doświadczenie
06.2020 - aktualnie
Nauczyciel języka niemieckiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Gorąco polecam zajęcia z Panem Piotrem! Przebiegają one w przesympatycznej atmosferze, a Pan Piotr oferuje zarówno pomoc w poznaniu różnorodności języka, jak i skłania do przestawienia się na tok myślenia w języku niemieckim, co ułatwia poznanie struktur i języka. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na Pana Piotra.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.