Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Legionowo
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz

Damian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/532 opinie
Dla użytkownika Damian

O mnie

członek Mensy Polskiej, Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Matematycznego; uprawnienia pedagogiczne; dwukrotnie laureat plebiscytu na najlepszego nauczyciela akademickiego Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie; nauczyciel w jednej z najlepszych szkół w Polsce

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
Magister
matematyka
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
przygotowanie pedagogiczne do zajmowania stanowiska nauczyciela
10.2005 - 07.2008
Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
Licencjat
nauczanie matematyki i fizyki
10.2009 - 09.2013
Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie
Doktor
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 32
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Bardzo polecam Pana Damiana jako korepetytora, niezwykle sympatyczna osoba z super podejście do ucznia! Zadania bardzo dobrze wytłumaczone :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Polecam! Dokładnie wytłumaczenie przy każdym zadaniu:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo gorąco polecam Pana Damiana jako korepetytora! W szkole miałam jedynie matematykę podstawową a pomysł zdawania rozszerzenia zrodził się w wakacje przed klasą maturalną. Dzięki zajęciom z Panem Damianem udało mi się zdać matematykę podstawowa na 98 a rozszerzona na 94. Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, nie czuje się presji, dlatego bardzo polecam!! :)

Damian

Paulina, wielkie gratulacje, osiągnęłaś wspaniałe wyniki. Dawno nie spotkałem tak pracowitej, cierpliwej, skrupulatnie szukającej wyjaśnień/błędów Osoby.
Brawo!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Z pełną świadomością polecam zajęcia z Panem Damianem. Jest to osoba bardzo miła, sympatyczna , ale również konkretna. Przez kilka dobrych lat Pan Damian udzielał mi korepetycji z matematyki. Gdy potrzebowałem pomocy poza zajęciami bezproblemowo objaśniał dane zagadnienie mailowo lub nawet smsem. Matura zdana na bardzo zadowalający wynik. Jeszcze raz polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Pan Damian jest sympatyczną osobą która jest w stanie pomóc w jakichkolwiek problemach z matematyką. Uzyskałem zadowalający wynik na maturze i serdecznie polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Pan Damian jest modelowym nauczycielem z powołania. Współpraca z nim to czysta przyjemność. W liceum miałem jedynie matematykę podstawową, pomysł z rozszerzeniem zrodził się w 1. semestrze trzeciej klasy liceum, jestem osobą kreatywną - chciałem sobie urozmaicić i trochę utrudnić majowe koszmary maturalne. Pan Damian przygotował mnie do matury rozszerzonej w ok. 7 miesięcy! Ja jestem bardzo zadowolony z wyniku, a nawet zaskoczony, że przy tak wysokim poziomie (mediana w województwie - 18%) zdałem podobnie do osób kończących mat-fiz.

Dlaczego wybrałem Pana Damiana?
- Zainteresował mnie opis!

„Przyjmuję tylko kilka osób rocznie, przygotowuję ogrom materiałów (gratis), nigdy nie przerywam zajęć kiedy minie czas korepetycji, prace domowe sprawdzam poza czasem korepetycji, jestem dostępny także poza korepetycjami” — Sprawdziłem... wszystko to PRAWDA! Najcudowniejszy nauczyciel na świecie! Z ogromną pokorą, bardzo pomocny, pogodny. Prowadzi zajęcia w koleżeńskiej (tak jak pisał) atmosferze, jest szybko, zwięźle i na temat. Pan Damian przekazał mi także wiedzę z poza podstawy programowej - to dzięki niemu znowu pokochałem matematykę, to on zaszczepił we mnie tę naukową aurę. Jeżeli spojrzymy na opinie innych korepetytorów, zobaczymy ich nawet 100! Pan Damian jako jedyny nie robi tego hurtowo, tutaj liczy się efekt a nie pieniądze ;) Korepetycje u Pana Damiana są Premium, współpracując z nim jest się w elicie uczniów prawdziwego naukowca. Wielkie dzięki!

Serdecznie polecam KAŻDEMU :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Gdy zaczynałam lekcje z Panem Damianem moja matematyka była na słabym poziomie, miałam mnóstwo zaległości z lat poprzednich, a matematyka sprawiała mi wiele trudności przez brak dobrego nauczyciela w szkole oraz przez brak mojej samodyscypliny. Myśl o maturze była odległa lecz szybko się zbliżała i spędzała mi sen z powiek. Dlatego zdecydowałam się na korepetytora. Każda lekcja z Panem Damianem przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze, trochę byłam w szoku, że są normalni nauczyciele jeszcze w tym mieście. Zawsze gdy potrzebowałam pomocy ją otrzymywałam. Nikt jeszcze w tak prosty i czytelny sposób nie przekazał mi wiedzy królowej nauk. Podsumowując, maturę próbna napisałam na 31%, a maturę główna w maju napisałam na 86%!!!! Dzięki temu uwierzylam w siebie i poszłam na wymarzone studia związane z matematyką. Polecam KAŻDEMU oraz pozdrawiam serdecznie Pana Damiana :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Do matury podeszłam ze spokojnym sercem. Wyniki równie zadowalające. Zajęcia z panem Damianem zawsze były w przyjaznej atmosferze dzięki czemu o wiele łatwiej było przyswoić potrzebną mi wiedzę.

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Damiana. Moja matematyka była na bardzo niskim poziomie, bałem się, że nie zdam matury. Dzięki lekcjom u Pana Damiana zdałem maturę z matematyki, w dodatku z wynikiem, który był o wiele wyższy, niż zakładałem.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Szczerze polecam Pana Damiana! Pomógł mi uporządkować wiedzę, wskazał najskuteczniejsze sposoby rozwiązywania zadań i w końcu przygotował mnie do zdania matematyki na jednej z warszawskich uczelni. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze skuteczniejsze niż ćwiczenia prowadzone przez moich profesorów. Wielki pozytyw.

Damian

Kilka spotkań wystarczyło, aby przygotować się do zdania z wysokim wynikiem egzaminu z matematyki na SGH. Paweł łatwo przyswajał wiedzę i doskonalił umiejętności, więc od początku byłem dobrej myśli. Pozdrawiam!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Pan Damian to złoty człowiek ! Moje lekcje matematyki w LO opierały się głównie na pogaduszkach. W związku z tym można się domyślić jaki był stan mojej wiedzy... zerowy. Ostatnią deską ratunku był właśnie Pan Damian, który okazał się być moim kluczem do sukcesu. W ciągu trzech miesięcy przerobił ze mną cały materiał z liceum, co dało bardzo zadowalający mnie efekt 68% na maturze. Wspomnę, że byłam na profilu humanistycznym i anty nastawiona do matematyki. Pan Damian jednak natchnął mnie do działania, ponieważ ma super podejście do ucznia i potrafi tak dotrzeć do człowieka, że nagle wszystko staje się łatwiejsze. Bardzo dobrze tłumaczy i motywuje. Prowadzi korepetycje w miłej i luźnej atmosferze, co sprawia, że chętniej sięga się po podręcznik od matematyki. Z całą pewnością Pan Damian to specjalista godny polecenia ! ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Naukę z Panem Damianem będę wspominać bardzo dobrze. Matematyka nie była moją mocną stroną zwłaszcza, że skończyłem liceum o profilu humanistycznym i wybrałem się na studia wyższe, gdzie matematyka jest bardzo istotna. Z pomoca Pana Damiana zdałem ćwiczenia i sesje w pierwszym terminie. Polecam każdemu, pełen profesjonalizm. Znajdzie z każdym wspólny język co sprawi, że material staje się jeszcze łatwiejszy.

Damian

Bartek uczył się systematycznie, popracował w domu i ... poszło gładko :) Oby było więcej takich solidnych studentów!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Bardzo polecam pana Damiana, bardzo dobrze tłumaczy wszystko jest zrozumiale , gdzie matematyka nie była moja mocna strona a dzięki panu udało mi sie uzyskać 52% z matury poprawkowej. Nauka w bardzo miłym towarzystwie, polecam i jeszcze raz dziękuję za pomoc :)

Damian

Iza jest naprawdę całkiem niezła z matematyki. Szkoda, że wcześniej na Nią nie trafiłem, sierpniowe przygody byłyby z pewnością do uniknięcia. Kluczem do sukcesu było zapoznanie się z typowymi zadaniami, które występują na maturze, na które nacisk - takie mam wrażenie - był zbyt mały w szkolnych powtórkach do matury. Bardzo ważny jest dobry dobór materiałów, a w szkołach bywa z tym różnie. Gratuluję w pełni zasłużonego wyniku, moim zdaniem przy dłuższej pracy potencjał Izy sięga nawet 80% :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Dzięki korepetycjom z Panem Damianem ,nie tylko z 2 w liceum wyszłam na 4 ale również, zdałam maturę na 68%. I co najważniejsze zupełnie przestałam się bać matematyki, a nawet ją polubiłam! Mogę szczerze polecić!

Damian

Dziękuję za opinię i gratuluję dobrego maturalnego wyniku!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Matematyka w liceum to był dla mnie koszmar. Myślałem, że nie ma już ratunku i moje pomaturalne marzenia, zostaną pogrzebane przez królową nauk. Na całe szczęście trafiłem na Pana Damiana. Wspaniały człowiek, który z niezwykłą cierpliwością i wyrozumiałością tłumaczył mi poszczególne zagadnienia i sprawiał, że nie czułem się już jak rozbitek, płynący samotnie na skrawku tratwy, gdzieś pośrodku oceanu, któremu zagrażała każda, nawet najmniejsza fala. Po kilku tygodniach czułem się jak kapitan wielkiego statku, który sam wyznacza kierunek, a wszystkie przeszkody ustępują pod naporem siły wielkiej maszyny. Właśnie to zawdzięczam panu Damianowi. Dzięki niemu bez problemu zdałem maturę z bardzo zadowalającym wynikiem. Zajęcia przebiegały w atmosferze, której ciężko szukać u innych nauczycieli. Pozytywne podejście do ucznia, indywidualne traktowanie i przebojowość nauczyciela, sprawiały że z wielką przyjemnością chodziłem na zajęcia. Pan Damian zaszczepił we mnie, odwiecznym humaniście, miłość do matematyki na tyle, że rozważam studia matematyczne. Polecam każdemu szczerze i z czystym sumieniem. Lepszego korepetytora nie znajdziecie w całym województwie.

Damian

Dziękuję za taki piękny komentarz! Moja odpowiedź będzie znacznie prostsza :) Mateusz to człowiek - orkiestra. Niezwykle wszechstronny, pozytywny, zalatany człowiek. Czasami odnosiłem wrażenie, że z trudem znajdywał czas na korepetycje, ale jednak pojawiał się i pracował w domu! Odbył najbardziej typową, u moich Maturzystów, drogę - od okolic 20-30% do 50% (tutaj : 52%). Z tego co wiem nie poszedł na studia matematyczne, ale nie mam wątpliwości, że będzie znanym, lubianym i cenionym prawnikiem :) Pozdrawiam!

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Pan Damian to genialny korepetytor! Wszystko dokładnie wytłumaczy - każde zadanie na swój własny ,innowacyjnymi sposób. Gorąco polecam! Najlepsze zajęcia z matematyki - prowadzone z pasją i zaraźliwym zaangażowaniem, ale jednocześnie na luzie – myślę,że byłby w stanie wytłumaczyć matematykę nawet kostce brukowej ;) Komunikatywny, kompetentny, konkretny. I - co nie bez znaczenia - kulturalny. Jest nauczycielem przy którym doznaje się olśnienia na zasadzie "jakie to proste". Nie ma co dużo mówić - najlepszy nauczyciel jakiego do tej pory spotkałam na swej drodze edukacji.

Damian

W przypadku Malwiny przygodę w przygotowaniach do matury zaczęliśmy w styczniu. W cztery miesiące udało nam się poprawić wynik z okolic 20-30% do 50%. Było to możliwe przede wszystkim dzięki pracowitości i zaangażowaniu Maturzystki. Praca z Malwiną - inteligentną i wszechstronną osobą - okazała się samą przyjemnością! Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Matematyka nigdy nie była moją dobrą stroną, w listopadzie z próbnej matury "ustrzeliłam" całe 18%. Wtedy myślałam, że moje szanse na studia są zerowe. Aż nagle z nieba spadł mi cud w postaci Pana Damiana! W ciągu kilku miesięcy nie tylko wytłumaczył mi wszystkie (!) zaległości z matematyki, ale również zaraził mnie swoją energią i optymizmem, co skutkowało tym, że mogłam spokojnie spać przed maturą i nawet nie zawracałam sobie głowy myśleniem, że mogłabym nie zdać. W 2017 z matury próbnej wynik skoczył do 46%. I tutaj przytoczę cytat uśmiechniętego Pana Damiana- "maturę na pewno zdasz, teraz będziemy walczyć o każdy procent więcej". Ostateczny wynik- 62% z podstawowej matematyki :) Podsumowując te kilka miesięcy pracy- przemiła, koleżeńska atmosfera podczas korepetycji, dużo pomocnych materiałów i szczegółowe omawianie błędów, trudne zagadnienia wyjaśnione prostym i zrozumiałym językiem.
Humaniści i nie tylko - matematyka nie jest tak straszna, jak ją malują (a na pewno nie z Panem Damianem!). Inwestycja w korepetycje to również inwestycja w samego siebie i w swoją przyszłość.
Pozdrawiam i z czystym sumieniem polecam!

Damian

Wiktoria to wyjątkowa osoba, największy Pracuś z moich dotychczasowych Maturzystów! Mógłbym pisać o Niej w samych superlatywach :) Wydaje się, że jedyną przeszkodą w nabywaniu kolejnych matematycznych umiejętności (i tym samym - pokonywaniu coraz wyższych barier procentowych) był czas - współpracę zaczęliśmy w grudniu 2016 roku.

Przy okazji trudno mi się powstrzymać od komentarza : Jak to jest możliwe, że osoby takie jak Wiktoria (ambitne, pracowite, inteligentne, z zapałem) przez 2,5 roku edukacji w szkole ponadgimnazjalnej są tak słabo przygotowywane do matury z matematyki ? Faktem jest, że Wiktoria przyszła do mnie z bardzo dużymi brakami i niepewna siebie, a okazało się że wystarczył pozytywny impuls, spojrzenie na niektóre zagadnienia nieco nieszablonowo, aby wszystko poszło szybko i skutecznie w dobrą stronę. Oczywiście takich osób miałem już sporo (najlepszy przykład - Radek 2012 rok), to nie jest jednostkowy przypadek...

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu Pana Damiana. Sumiennie przygotowywał mnie do matury rozszerzonej z matematyki, bardzo wyrozumiały, dobra koleżeńska praktycznie (jak napisał) atmosfera, co skutkuje dobrym przyswajaniem wiedzy :) Podał konkretne podręczniki z jakich mam się przygotowywać i musze przyznać że były naprawdę rewelacyjne (bardzo zrozumiałe nawet dla takiego oporniaka jak ja :) ). W każdym razie opłaciło się, gdyż przeszedłem drogę od "pucybuta" do "milionera" hehe, w zaledwie 1,5 miesiąca. I nie wiedząc praktycznie nic, uzyskałem wynik 56% :) Pozdrawiam.

Damian

Grzegorz to prawdziwy wojownik i zawodowiec - miał konkretny cel i go osiągnął mimo kilku(-nastu?) lat przerwy od szkolnej matematyki. Wynik, biorąc pod uwagę czas (rzeczywiście 1,5 miesiąca w mocnym tempie!) i wspomnianą przerwę, bardzo dobry! Zazwyczaj po jednym lub dwóch spotkaniach typuję jakie książki będą najlepsze dla konkretnego Maturzysty i (zgodnie z moją aktualną ofertą) dokonuję ich zakupu oraz daję w gratisie jako ważne narzędzie korepetycji :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Pan Damian w krótkim czasie pomógł mi przygotować się do zaliczenia ćwiczeń, a także do egzaminu z matematyki na I roku studiów (GP na UWM). Dzięki korepetycjom udało mi się zaliczyć ćwiczenia i zdać egzamin na 4,5.
Dziękuję Panie Damianie.

Damian

Bartosz to niezwykle inteligentny i pracowity człowiek. Kilka spotkań wystarczyło, by poprawił kolokwium i zaliczył egzamin na dobrą (4,5) ocenę! Praca z Nim to była sama przyjemność. Życzę dalszych sukcesów :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2016

Polecam Pana Damiana każdemu potrafi w bardzo krótkim czasie nauczyć i zachęcić do nauki matematyki nawet takie trudne przypadki jak ja, dzięki niemu zdałam maturę poprawkową i mam upragnioną maturę, spełnia po prostu marzenia! :)

Damian

Cel osiągnięty :) Dziękuję za miły komentarz!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Dzięki Panu Damianowi zdałam poprawke z matematyki! mój wynik poprawił się o połowe! Pan Damian dokonał tego w miesiąc! Polecam serdecznie, świetny korepetytor, cierpliwy i umie pokazać matemtyke od innej strony!

Damian

Dziękuję za miły komentarz :) Muszę przyznać, że w przypadku Basi musiałem podjąć ryzyko i zrezygnować z pewnych partii materiału - było mało czasu, a zaległości bardzo duże (oczywiście poinformowałem Maturzystkę o moim zamiarze). W zamian za to typy zadań, które ostatecznie przerabialiśmy omówiliśmy nawet bardziej niż solidnie. Chciałem mieć pewność, że to, o czym będziemy rozmawiać podczas korepetycji, na pewno zaprocentuje na maturze. Udało się! Basia zapracowała na ten sukces ponadprzeciętną pracowitością i determinacją. Gratuluję!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Świetnie trafiłam na Pana Damiana, który pomógł mi osiągnąć bardzo dobry wynik na maturze z matematyki. Zajęcia prowadzone są w przyjemnej atmosferze, korepetytor tłumaczy do momentu aż uczeń zrozumie dane zagadnienie, potrafi zmobilizować do samodzielnej pracy, przedstawia łatwe do zrozumienia sposoby rozwiązywania zadań. Z pomocą Pana Damiana przez niecałe 4 miesiące udało mi się podnieść wynik z próbnych matur z 60% w grudniu na upragnione 90% w maju:) Polecam! :)

Damian

Gratuluję! Duży potencjał + ambicja + pracowitość = przepis na sukces :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Poprawkowa matura zdana-Dzięki Panu Damianowi -świetny korepetytor,bardzo dobrze tłumaczy .POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Damian

Gratuluję! Wystarczył miesiąc, żeby Adrian zdał poprawkową maturę na 52 % :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

Zdałem poprawkę z matematyki tylko dzięki Panu Damianowi w miesiąc przygotował mnie bardzo dobrze do matury. W maju uzyskałem 20% a po korepetycjach z Panem Damianem zdałem na 40%. Polecam!!!!!

Damian

Liczyłem na nieco lepszy wynik, w granicach 50 %, ale mimo wszystko zostało to osiągnięte w miesiąc, więc progres był znaczny. Gratuluję, powodzenia :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2013

Ja również polecam. Bardzo dobry korepetytor, świetnie przygotowuje do matury, naprawdę dużo się nauczyłam podczas zajęć.

Damian

Miło czytać takie opinie :) Gratuluję dobrze zdanej matury, powodzenia !

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2012

Na lepszego korepetytora nie moglam trafic. matura zdana na zadowalajacym wyniku (nie umialam pratycznie nic). z czystym suniemiem POLECAM

Damian

To prawda, braki były bardzo duże, ale najważniejsze, że udało nam się je uzupełnić i cel został osiągnięty :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2012

Świetny koorepetytor,nie zaliczyłem żadnej z 3 próbnych matur z matematyki,po 2 miesiącach koorepetycji z panem damianem,zaliczyłem mature z matematyki na 78%,POLECAM WSZYSTKIM

Damian

Wynik jak najbardziej zasłużony! Radek ma naprawdę duży potencjał matematyczny, najwidoczniej niedostrzeżony przez nauczycieli. Do momentu pierwszych korepetycji oblał wszystkie szkolne próbne matury... Po dwóch miesiącach pracy ze mną (korepetycje 1-2 razy w tygodniu) zdał maturę z dobrym wynikiem 78%. Gratuluję!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2009

Zrobiłam wielkie postępy pod kątem nowej matury dzięki Panu Damianowi. Polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2009

Solidny kolega, skutecznie pomagał mi na studiach :) Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2009

Super korepetytor! Poprawkę z matmy zdałem najlepiej ze wszystkich piszących dzięki Damianowi. Najlepsza pomoc! Wielkie dzięki. POLECAM WSZYSTKIM !

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2009

Bardzo dobry korepetytor! Dzięki niemu bardzo dobrze zdałam egzamin gimnazjalny i nieźle radzę sobie w szkole średniej. Dziękuję i pozdrawiam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2009

Polecam tego korepetytora. Pozdrawiam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.