Marek Piowczyk

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 / 60 min

Marek Piowczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Oferuję naukę gry na gitarze elektrycznej i akustycznej w wielu stylistykach (jazz, blues, rock, pop, funk, metal i inne) - na każdym poziomie zaawansowania i grupy wiekowej - zarówno dorośli, młodzież jak i osoby młodsze.   Możliwość prowadzenia zajęć również w trybie on-line.  Dopasowuję pogram nauczania pod indywidualne umiejętności i wymagania ucznia. Podzielę się również doświadczeniem współpracy w zespole typu combo, z big bandem czy gry solowej. Możliwość przygotowania i konsultacji pod egzaminy wstępne na uczelnie wyższe muzyczne.

O mnie:
Absolwent studiów stacjonarnych Akademii Muzycznej wydziału Jazzu o specjalizacji Instrumentalistyka Jazzowa (gitara). Zdobywca grand prix konkursów i festiwali muzycznych, również na szczeblu międzynarodowym. Nagrana autorska płyta. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Publicysta w ogólnopolskim magazynie Gitarzysta. Dyplom magistra sztuki ukończenia studiów wyższych na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Akademii Muzycznej oraz certyfikat pedagogiczny ukończenia Studium Pedagogicznego AMFN. 

Dzięki moim zajęciom nauczysz się:
-  technik i środków artykulacyjnych
-  świadomej improwizacji
-  zasad harmonii muzyki
-  wykorzystania skal w czasie partii solowych
-  używania słuchu i śpiewu przy tworzeniu i graniu muzyki
-  akompaniamentu gitarowego
-  sprawnie i efektownie grać w Twoim ulubionym stylu muzycznym
-  pracy w studio jako muzyk sesyjny

Udostępnię Ci wszelkie pomoce naukowe, m.in.: książki, nagrania, podkłady, ćwiczenia. W czasie zajęć możesz korzystać z moich instrumentów i wzmacniaczy. Możemy realizować nagrania byś mógł ocenić Twoje muzyczne postępy. Najważniejsze - [*masz do czynienia z profesjonalnym, świadomym, a przede wszystkim czynnym muzykiem, który przekazuje wiedzę i umiejętności w sposób optymalny, tak by rezultat naszej pracy dawał Ci najlepsze efekty.

Zajęcia odbywają się w przestronnej, wyposażonej sali muzycznej, w której możesz czuć się komfortowo. Nie musisz czuć obaw co do naruszania czyjejś prywatności czy zakłócania ciszy w obiekcie mieszkalnym, można ćwiczyć do woli:)

Nie obawiaj się zadzwonić czy napisać - jestem po to, by pomóc Ci rozwinąć gitarowe i muzyczne umiejętności, niezależnie od stopnia zaawansowania na jakim jesteś. 

Zapraszam do kontaktu:)
tel.: 793 718 280
Marek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Akademia Muzyczna
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
05.2018
Certyfikat pedagogiczny ukończenia Studium Pedagogicznego AMFN
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Znakomity nauczyciel z podejściem oraz z pasją. Ogromna wiedza, cierpliwość oraz muzykalność. Polecam serdecznie

avatar
A.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Wiedza Marka robi wrażenie, chyba nie ma takiego muzycznego pytania, na które nie dostaniemy odpowiedzi :)
Na lekcjach można poznać wiele zagadnień, na które ucząc się samemu, możliwe, że nigdy nie natrafimy, na pewno poszerza horyzonty. Lekcje można dostosować do tego, czego chcemy się nauczyć czy jaką muzykę gramy. Nawet przy graniu konkretnego utworu dowiemy się dlaczego zostały użyte dane dźwięki czy akordy i jak to wykorzystać we własnym graniu.

Myślę, że dla muzyków na praktycznie każdym poziomie lekcje dadzą coś wartościowego. Dla mnie, jako średniozaawansowanego samouka, z perspektywy czasu, lekcje dały bardzo dużo. Moja technika i poczucie rytmu się poprawiły, zrozumiałem jak ważna jest dynamika, poznałem zasady panujące w muzyce, dzięki czemu sam jestem w stanie lepiej rozumieć grane utwory a ulubiona przez wszystkich pentatonika czy inne skale nie są już wyuczonym patternem na gryfie, a konkretnymi dźwiękami, które z większą świadomością potrafię użyć by brzmiały najlepiej.
Wiadomo, wszystko wymaga czasu i pracy, także od nas, ale warto.

W skrócie, polecam :)

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Gorąco polecam zajęcia u Marka! Nie wyobrażam sobie zaczynania nauki gry na gitarze w inny sposób, niż własnie chodząc na lekcje do nauczyciela. Ja zacząłem chodzić do Marka w wieku 24 lat wcześniej nigdy nie grając na gitarze i jestem pewien, że postępy jakie zrobiłem u niego, były by znacznie mniejsze gdybym próbował się uczyć sam.
Marek zwraca uwagę na rzeczy, o których początkujący gitarzysta nie ma pojęcia, a które ciężko wyłapać z kursów internetowych, czy grając po prostu ulubione utwory. Wykorzystuje do tego swoje doświadczenie jako muzyk, który ciągle jest aktywny, oraz swoje wykształcenie jakie zdobył w Akademii muzycznej, Marek nauczy nie tylko suchych utworów, ale wyjaśni jaka teoria z nimi stoi, i pokaże swoje triki by zagrać coś lepiej i ładniej.
Ponad to, zajęcia są prowadzone w super przyjaznej atmosferze, zawsze można się czegoś dowiedzieć ze świata muzyki, czy podpytać o to jaki najnowszy sprzęt do gity by polecił :D

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia muzyczne prowadzone przez Marka, pozwalają na zdobycie narzędzi do kreatywnej zabawy muzyką oraz perspektyw dalszego rozwoju.
Marek posiada bardzo dobre podejście dydaktyczne, które w połączeniu z poziomem gry jaki prezentuje zapewniają przypływ świeżej dawki inspiracji muzycznej i motywacji do ćwiczeń na każdych zajęciach.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Bardzo dobrze wspominam lekcje u Marka - nauczone rzeczy i podejście zostają w głowie, co wyróżnia go od innych nauczycieli. Na lekcjach był bardzo dobry podział na to co chce grać oraz tego co "powinienem" grać aby rozwijać swoje umiejętności. Świetne zaplecze merytoryczne Marka jest bardzo pomocne przy nauce improwizacji. Jeżeli ktoś boryka się z problemem, gdzie wydaje mu się że cały czas gra i brzmi tak samo, to powinien poważnie zastanowić się na lekcjami.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Na lekcje do Marka poszedłem w wieku 22 lat, obawiałem się że jest już trochę za późno na naukę gry na gitarze. Marek szybko wyprowadził mnie z błędu. Jest świetnym muzykiem oraz nauczycielem. Przekazuje wiedzę w bardzo zrozumiały sposób oraz skupia się na istotnych aspektach. Czuć od niego pasję do muzyki oraz do jej nauczania. Przez prawie rok nauki u Marka poczyniłem ogromne postępy w grze, a co najważniejsze zacząłem rozumieć muzykę i to co robię na gitarze, gdyż poza zwykłą grą na gitarze Marek przekazuje także wiedzę teoretyczną o muzyce która naprawdę pozwala grać świadomie, a w przyszłości może ułatwić naukę gry na innych instrumentach. Dla osób które chcą zacząć świadomie grać na gitarze oraz rozumieć muzykę, Marek jest wymarzonym nauczycielem.

Szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Ciężko mi wyobrazić sobie lepszego nauczyciela gry na gitarze niż Marek. Jest świetnym muzykiem, a do tego potrafi bardzo dobrze i cierpliwie wytłumaczyć zagadnienia związane z grą na gitarze jak i z samym instrumentem. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, zawsze są przemyślane i przerabianiany jest na nich konkretny materiał, który jest przygotowywany przez nauczyciela. Wartym zaznaczenia jest również to, że podczas lekcji Marek zwraca uwagę na istotne elementy, których początkujący gitarzysci nie zawsze są świadomi, takie jak prawidłowe ustawienie dłoni, pozycja do grania, akcentowanie dźwięków, prawidłowy rytm etc. Według mnie jest to bardzo istotne. Osobiście bardzo się cieszę, że mogę doskonalić swoją grę pod okiem Marka. Szczerze polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Ciężko jest znaleźć wirtuoza gitary który ma tak genialne podejście pedagogiczne, a to bardzo rzadko spotykana cecha.
Marek zawsze przygotowany do zajęć i pamięta, na jakim poziomie skończyłem poprzednie zajęcia wiec przeprowadza przed kolejną lekcją analizę moich postępów i albo ruszamy do przodu, albo poprawka . Jak zaczniesz uczęszczać na lekcje do Marka to powiększy się twoje grono przyjaciół będzie nim niejaki ,,metronom”, z którym na początku nie da się dogadać i strasznie denerwuje , ale z czasem się z nim można zaprzyjaźnić . Szacunek dla tego Pana, bo nie myślałem ze ktoś podejmie wyzwanie nauczenia gościa po czterdziestce gry na gitarze nie mam pojęcia jak to robi, ale z lekcji na lekcje są maga postępy dzięki którym zacząłem już po czterech miesiącach stawiać swoje pierwsze kroki muzyczne w zespole .

Gorąco Polecam Maciej.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

W końcu znalazłem nauczyciela który dostrzegł jakie błędy popełniłam by ruszyć do przodu. Marek jest nie tylko świetnym muzykiem ale przedewszystlkim wie jak efektywnie uczyć. Polecam szczerze

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Świetna organizacja i metodyka zajęć. Konkretne wymagania i realizacja założeń, bardzo profesjonalne podejście. Polecam!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Z wielką przyjemnością polecam Pana Marka. Prowadzi świetne zajęcia, poszerza preferowaną tematykę i uczy świadomej gry. Warto przekonać się samemu.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Profesjonalne podejście do nauki, motywuje do ćwiczeń, mega pomoc w rozwoju, polecam bardzo

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Super nauczyciel. Lekcje odbywają się w miłej bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.