Marek Piowczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka150 / 60 min

Marek Piowczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/522 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne zajęcia z czynnym scenicznie, wykształconym muzykiem z wieloletnim doświadczeniem i dorobkiem artystycznym. Każdy rodzaj gitary, wokal + gitara, kształcenie słuchu, wszystkie poziomy zaawansowania (poziom master, zaawansowany, przygotowanie do egzaminów wstępnych, pośredni, podstawowy, pierwszy kontakt z instrumentem). Możliwość prowadzenia zajęć w całości również w języku angielskim.

Informacje o zajęciach:

Szczególną uwagę przywiązuję do indywidualnego podejścia.  
Każdy z nas ma  muzyczne mocne i słabsze strony, wrażliwość, drogę muzyczną i potrzeby. Na tej podstawie dopasowuję program zajęć i nasze działania, tak by Twój rozwój był optymalny, zgodny z Twoimi oczekiwaniami i dawał Ci jak największą satysfakcję. Pomogę Ci przejść przez kolejne etapy Twojego rozwoju muzycznego, niezależnie od tego na jakim aktualnie się znajdujesz, tak byś czuł ciągły rozwój i pokonywał własne ograniczenia.

Otwartość na każdy gatunek muzyczny.
Nauka jazzu, bluesa, rocka, popu, funku, metalu, soulu, klasyki, poezji śpiewanej. Muzyka jest jedna, w każdym gatunku jest piękno i właściwa mu energia. Skupiam się na tym, by to co grasz po prostu było przysłowiowo dobre i wyróżniało Cię na tle innych.

Improwizacja - nabędziesz umiejętność tworzenia solówek w locie.
Uczę jak grać by nie powtarzać patentów i schematów, przekładać na instrument to, co słyszymy w głowie w danym momencie. Nabędziesz umiejętność przelewania tego co w duszy i sercu na instrument, opowiadania wyjątkowych, niepowtarzalnych historii muzycznych.

Rytm jako kluczowy element w muzyce.
Daję narzędzia dzięki którym sukcesywnie rozwijasz obszar rytmiki, tak byś nie tylko „grał w rytmie”, ale przede wszystkim był w nim osadzony i grał z pulsem.

Świadomość muzyczna.
Pracując ze mną będziesz również rozumiał co grasz. Nabędziesz wiedzę o harmonii muzyki, akordach, istotności poszczególnych dźwięków i ich połączeniach. W razie potrzeby będziesz potrafił samodzielnie komponować  i tworzyć własną muzykę w ulubionej stylistyce. Odpowiem na Twoje wszystkie pytania muzyczne. Obszerną wiedzę muzyczną zdobywałem przez wiele lat na Akademii Muzycznej kończąc instrumentalistykę jazzową z tytułem Magistra Sztuki jak również na międzynarodowych warsztatach muzycznych pod okiem zagranicznych muzyków.

Poprawna technika gry.
Podstawy, ułożenie aparatu jak również zaawansowane techniki jak legato, sweep picking czy granie palcami. Moim celem jest pomoc w wypracowaniu takiej techniki byś mógł/mogła przełożyć swoją muzyczną wizję na instrument bez jakiekolwiek dyskomfortu.

Autorskie aranżacje utworów dopasowanych pod Twoje możliwości.
Pomogę je stworzyć bądź nauczyć Cię konkretnego aranżu z serwisów streamingowych typu YouTube, zarówno techniką fingerstyle jak i kostką.

Nabywanie umiejętności jednoczesnego akompaniowania i śpiewania.
To połączenie, które jeszcze bardziej zespala Cię z instrumentem, otwiera nowe możliwości muzyczne i wyróżnia wśród innych muzyków. Jeśli czujesz, że sama gra na gitarze to za mało, to z pewnością będziemy mogli pracować nad Twoją jednoczesną grą połączoną ze śpiewem.

Tematy zaawansowane przedstawiam w przystępny sposób by docelowo okazywały się prostymi.
Podpieramy się praktycznymi przykładami, tak by w każdym z zagadnień widzieć muzyczny sens, a rozwój łączył się z przyjemnością. Znajdujemy czas na inspiracje, poszerzamy muzyczne horyzonty i wewnętrzną motywację, co niejednokrotnie jest kluczem do dalszego rozwoju.

Z przyjemnością podzielę się z Tobą doświadczeniami pracy w studio.
Sposoby pracy jako muzyk sesyjny, współpraca z zespołami o różnych konfiguracjach takich jak big band, combo, trio, duet czy gra solowa. Będziemy również mogli zrealizować nagranie z Twoim gitarowym wykonaniem.

Ustrukturyzowana forma zajęć z możliwością nagrywania.
Pomocne by mieć pewność co i w jaki sposób ćwiczyć w domu, a w razie potrzeby mieć możliwość ponownego przeanalizowania treści zajęć.

Zajęcia odbywają się w przestronnej, wyposażonej sali muzycznej.
Tutaj zawsze możesz czuć się komfortowo:) Na miejscu darmowy parking, bardzo dobra komunikacja miejska.

Możliwość skorzystania z moich instrumentów w czasie zajęć.
Jeśli nie masz jeszcze instrumentu, możesz przetestować różne rodzaje gitar i wzmacniaczy u mnie. Pomogę Ci dobrać instrument do Twoich potrzeb. W razie braku możliwości zabrania własnej gitary na zajęcia również możesz korzystać z moich:)

Zajęcia mogę prowadzić również w całości w języku angielskim.

---------------

O mnie:

Uczestniczyłem w międzynarodowych warsztatach jazzowych w Puławach, gdzie miałem przyjemność czerpać wiedzę od legendy polskiej gitary jazzowej - Jarosława Śmietany . Miałem również zaszczyt brać udział w warsztatach gitarowych Scotta Hendersona .

Jestem absolwentem studiów stacjonarnych Akademii Muzycznej wydziału Jazzu o specjalizacji Instrumentalistyka Jazzowa (gitara ). Swoją wiedzę przekazywali mi najwybitniejsi muzycy jazzowi, m.in. Karol Ferfecki, Marek Napiórkowski, Krzysztof Herdzin.

Nagrałem i wydałem autorską płytęwspółpracując z jedną z największych wytwórni płytowych - Universal Music Poland, a moimi patronatami m.in. został Ogólnopolski miesięcznik TOP Guitar oraz Magazyn Gitarzysta . Jestem zdobywcą (głownie z moim zespołem oraz autorska muzyką) grand prix konkursów i festiwali muzycznych, również na szczeblu międzynarodowym.

Otrzymałem stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego . Jestem twórcą warsztatów gitarowych dotyczących charakterystyki stylu gry Johna Scofielda . Publikowałem w ogólnopolskim magazynie Gitarzysta .

Muzyka jest dla mnie powietrzem do oddychania i życiową drogą . Jazz daje mi wolność i swobodę poruszania się w każdym gatunku muzycznym. Uwielbiam je łączyć, stawiać na świeżość w grze i kompozycji. Aktualnie pracuję nad drugą płytą autorską. Współpracuję, jako muzyk sesyjny, sceniczny, z muzykami na terenie Trójmiasta i śląska z przyjemnością odnajdując się w zróżnicowanych stylistycznie projektach.

---------------

Jestem tutaj by pomóc Ci w muzycznym rozwoju niezależnie od stopnia zaawansowania.  Posiadając 14 letnie doświadczenie pedagogiczne (podparte certyfikatem ukończenia Studium Pedagogicznego AMFN) w połaczeniu z moim warsztatem i wiedzą gwarantuję, że Twój rozwój będzie optymalny, a wspólnie spędzony czas bardzo wartościowy:)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź wysłania sms (oddzwonię)
tel: 793 718 280

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Akademia Muzyczna
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
07.2004
Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach
05.2018
Certyfikat pedagogiczny ukończenia Studium Pedagogicznego AMFN
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Stan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Having prior experience in guitar playing, I got interested in jazz music and improvisation. I used to learn by myself, but when I tried several online courses and books on jazz theory, I realized I needed a supervisor. I accidentally found Marek's profile at e-korepetycje.com. Our cooperation started with a short session, during which we got to know each other and discussed my goals: eliminate knowledge gaps and learn jazz improvisation. We started with one lesson a week, but shortly after added a second lesson due to my request.
As for now, I'm taking lessons from Marek for almost 6 months and I can't help noticing great improvement in my playing. During the lessons, we work on conscious playing. I gain a better understanding of what a particular note, an arpeggio or a phrase means in current harmonic context, which in turn helps me to better express myself musically. I also notice that my articulation becomes more clear, rhythmic vocabulary - more diverse, and I feel more confident at jam sessions. We also dedicate some time to music technique and bad habits elimination (like wide neurotic vibrato, bad right-hand position, etc.).
Furthermore, I'd also like to mention that almost (if not every) arbitrary topic I ask about, Marek is able to cover right on the spot - quite often accompanying it with didactic materials.
Overall, I am more than happy with our lessons and I can recommend Marek as a highly professional musician and experienced, well-prepared tutor.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2023

Marek jest wspaniałym nauczycielem i do tego też wspaniałym człowiekiem. Lekcje z Markiem bardzo otworzyły mi głowę, każda lekcja obfitowała w nowe rzeczy z ukierunkowaniem na moje muzyczne zainteresowania. Marek na każdą lekcję był solidnie przygotowany starannie dobierając odpowiedni materiał nastawiony na rozwój. Uczyłem się na poziomie średnio zaawansowanym, nie były to lekcje typu tutaj jest skala i tak, tutaj są takie pasaże i tak się gra natomiast podchodziliśmy do różnych tematów muzycznych z każdej możliwej strony, analizowaliśmy grę różnych znanych gitarzystów jak np Scott Henderson, John Scofield, Julian Lage pod kątem technik, stylistyki improwizacji oraz kompozycji utworów. Ćwiczyliśmy Call and Response, Harmonizacje utworów, Kompozycje, Improwizacje różnymi technikami (pentatoniki, skale, pasaże akordów), Chord Solo, śpiewanie improwizacji i wiele innych - nigdy nie zdarzyło mi się ugryźć tak wielu tematów w tak krótkim czasie. Marek kładzie bardzo duży nacisk na muzykalność, która powinna być fundamentem grania jak zarówno pokazuje dużo fajnych i bardzo praktycznych trików szybkiego technicznego grania które można wpleść do “Śpiewnego” grania i uczynić je jeszcze bardziej urozmaiconym. Mało podejścia akademicko naukowego, samo mięcho i praktyczność! Z całego serca polecam lekcje z Markiem!

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2023

3 lata temu znalazłem w sieci telefon do Marka. Do dziś uczę się z Markiem grać z nut, śpiewać i sprawia mi to ogromną radość. Realizując moje potrzeby Marek w bardzo subtelny sposób otworzył mi oczy na wspaniały świat muzyki i uświadomił jak niezwykłym instrumentem jest gitara. Ostatnio zaskoczył mnie swoją kreatywnością i profesjonalizmem pokazując mi na jak wiele sposobów można zagrać utwór nad którym pracujemy. Poza tym Marek to bardzo uprzejmy gość.

Pozdrawiam, Waldemar Lademan, 59 lat.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2023

Lekcje u Marka zacząłem po tym jak został mi polecony przez znajomego i w efekcie uczę się u niego już kilka lat. Na lekcjach poznałem wiele technik komponowania utworów takie jak zastosowanie funkcji harmonicznych , zastosowanie dominant wtrąconych, modal interchange czy harmonizacja. Tak samo poddawaliśmy retrospektywnej analizie wiele utworów aby stanowiło to podstawę do improwizacji. Również jeśli chodzi o komponowanie utworów lub improwizację Marek pokazał mi zastosowanie pasaży, wyjaśnił jak można ogrywać harmonię z akordami spoza skali. Ponadto przykłada ogromną wagę do utrzymywania rytmu jak również akcentów. Nauka z Markiem poszerza horyzonty muzyczne - pracujemy razem nad muzyką różnych gatunków. Na koniec dodam że wyraźnie widać że Marek jest praktykującym muzykiem a nie wyłącznie nauczycielem muzyki/gitary, jest w stanie odnaleźć się w wielu sytuacjach a nie tylko przy przerabianiu materiału wyuczonego na pamięć. Obecnie Marek pracuje nad nową płytą i przedstawia jak to robi od podstaw. Polecam bardzo

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2023

Zacząłem u Marka naukę około dwa lata temu (tj. mając 48 lat), z poziomem prawie zerowym. Zajęcia, chociaż początkowo z konieczności prowadzone zdalnie, od razu mi się spodobały. Połączenie niezbędnej teorii z nieuciążliwymi ćwiczeniami oraz graniem ulubionych kawałków to jest to! Marek ma świetny warsztat dydaktyczny – od sprzętu i oprogramowania do ciekawych, dedykowanych do każdego tematu materiałów, które zawsze są szczegółowo omówione i poparte ćwiczeniami praktycznymi. Wszystko w odpowiednich proporcjach, tzn., budowanie wiedzy, ćwiczenia praktyczne i przede wszystkim – granie! Innymi słowy, uczysz się zasad muzyki i czerpiesz satysfakcję z grania ulubionych stylów i utworów. Dzięki temu zajęcia są urozmaicone i ciekawe. Marek poświęca wiele uwagi temu jak sobie radzisz – ani na chwilę nie zostawia ucznia samemu sobie. Nie szczędzi praktycznych porad i podpowiedzi. Tam naprawdę nie traci się czasu...
Dzięki godzinnym zajęciom raz w tygodniu, dzisiaj nie tylko rozumiem jak zbudowane są akordy ale również potrafię sam je tworzyć, coraz lepiej poruszam się po gryfie, znam fajne praktyczne ćwiczenia, przyrasta kolekcja granych utworów, a sama gra przychodzi coraz łatwiej i sprawia wiele satysfakcji. Jeśli i Wam chodzi o taki efekt, to zdecydowanie polecam Marka. Parę razy widziałem próbkę jego możliwości, więc jestem pewien, że jest to także nauczyciel dla zaawansowanych gitarzystów. Słowem: wysoki poziom. Sam oczywiście nadal chętnie kontynuuję naukę u niego. Gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2023

O Marku dowidziałem się z polecenia. I tak po umówieniu się na zajęcia nasza współpraca trwa już ponad dwa lata. O tym jak dobrym muzykiem jest Marek świadczyć mogą jego koncerty, wykształcenie i wydana płyta.
Nasza praca obejmuje grę na gitarze i wokal. Duże znaczenie ma dla mnie jej efekt - moja gra stała się rytmiczna, z czym miałem wcześniej spore trudności. Drugim bardzo ważnym obszarem jest praca nad śpiewem. Jej owocem są moje nagrania utworów, nad którymi pracowaliśmy.
Na zajęciach korzystam także z gitar, wzmacniacza czy innego sprzętu muzycznego, które Marek udostępnia w razie potrzeby. Mogłem również liczyć na bardzo przydatną pomoc przy zakupie moich gitar i innego sprzętu muzycznego. Najwyższa ocena dla Marka kompetencje muzyczne i całokształt.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2023

Cześć
Zacznę od tego, że raczej nie piszę opinii, ale tutaj wypada/trzeba.
Marka znalazłem przypadkiem, jakiś rok temu, mając w głowie realizację marzeń z młodości - gra na gitarze.
Co ważne jestem +40 więc wygórowanych oczekiwań co do mojej osoby nie miałem, ale też nie miałem czasu na eksperymenty, szukanie, oglądanie miliona filmów na youtube... więc od razu założyłem, że musi być nauczyciel i chęci z mojej strony, a po roku postaram się obiektywnie ocenić czy jest postęp, jeśli by nie było to założyłem, że odpuszczę bo się nie nadaję, za stary jestem itd.
Mi ciężko to ocenić, choć mam wrażenie, że "lżej mi sie gra", ale osoby z zewnątrz (i nie piszę o Marku), słyszą postęp, a mi chce się jeszcze więcej gitary.
Reasumując:
Marek to bardzo dobry nauczyciel - czy jesteś młody czy trochę starszy.
Cenię go za wiedzę, umiejętności, cierpliwość, indywidualne podejście, spokój i za po prostu normalność (zaczyna być to towar deficytowy w obecnych czasach).
Jeśli się wahasz to spróbuj i nie szukaj wymówek by nie zacząć przygody bo szkoda życia i zacznij spełniać marzenia.
Z kim to już wiesz.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2023

Świetny nauczyciel. Potrafi bardzo przystępnie przekazywać wiedzę i przede wszystkim, potrafi nauczyć gry na instrumencie od strony praktycznej. Improwizacja, technika, teoria muzyki, wszystko z tych rzeczy jest u Marka na wysokim poziomie. Widać pasję w tym co robi, a lekcje są prowadzone w przyjaznej, bezstresowej atmosferze:)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2022

Polecam Marka każdemu kto chce pogłębić swoją wiedzę i umiejętności, kapitalny nauczyciel i muzyczny mentor!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Znakomity nauczyciel z podejściem oraz z pasją. Ogromna wiedza, cierpliwość oraz muzykalność. Polecam serdecznie

avatar
A.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Wiedza Marka robi wrażenie, chyba nie ma takiego muzycznego pytania, na które nie dostaniemy odpowiedzi :)
Na lekcjach można poznać wiele zagadnień, na które ucząc się samemu, możliwe, że nigdy nie natrafimy, na pewno poszerza horyzonty. Lekcje można dostosować do tego, czego chcemy się nauczyć czy jaką muzykę gramy. Nawet przy graniu konkretnego utworu dowiemy się dlaczego zostały użyte dane dźwięki czy akordy i jak to wykorzystać we własnym graniu.

Myślę, że dla muzyków na praktycznie każdym poziomie lekcje dadzą coś wartościowego. Dla mnie, jako średniozaawansowanego samouka, z perspektywy czasu, lekcje dały bardzo dużo. Moja technika i poczucie rytmu się poprawiły, zrozumiałem jak ważna jest dynamika, poznałem zasady panujące w muzyce, dzięki czemu sam jestem w stanie lepiej rozumieć grane utwory a ulubiona przez wszystkich pentatonika czy inne skale nie są już wyuczonym patternem na gryfie, a konkretnymi dźwiękami, które z większą świadomością potrafię użyć by brzmiały najlepiej.
Wiadomo, wszystko wymaga czasu i pracy, także od nas, ale warto.

W skrócie, polecam :)

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Gorąco polecam zajęcia u Marka! Nie wyobrażam sobie zaczynania nauki gry na gitarze w inny sposób, niż własnie chodząc na lekcje do nauczyciela. Ja zacząłem chodzić do Marka w wieku 24 lat wcześniej nigdy nie grając na gitarze i jestem pewien, że postępy jakie zrobiłem u niego, były by znacznie mniejsze gdybym próbował się uczyć sam.
Marek zwraca uwagę na rzeczy, o których początkujący gitarzysta nie ma pojęcia, a które ciężko wyłapać z kursów internetowych, czy grając po prostu ulubione utwory. Wykorzystuje do tego swoje doświadczenie jako muzyk, który ciągle jest aktywny, oraz swoje wykształcenie jakie zdobył w Akademii muzycznej, Marek nauczy nie tylko suchych utworów, ale wyjaśni jaka teoria z nimi stoi, i pokaże swoje triki by zagrać coś lepiej i ładniej.
Ponad to, zajęcia są prowadzone w super przyjaznej atmosferze, zawsze można się czegoś dowiedzieć ze świata muzyki, czy podpytać o to jaki najnowszy sprzęt do gity by polecił :D

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia muzyczne prowadzone przez Marka, pozwalają na zdobycie narzędzi do kreatywnej zabawy muzyką oraz perspektyw dalszego rozwoju.
Marek posiada bardzo dobre podejście dydaktyczne, które w połączeniu z poziomem gry jaki prezentuje zapewniają przypływ świeżej dawki inspiracji muzycznej i motywacji do ćwiczeń na każdych zajęciach.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Bardzo dobrze wspominam lekcje u Marka - nauczone rzeczy i podejście zostają w głowie, co wyróżnia go od innych nauczycieli. Na lekcjach był bardzo dobry podział na to co chce grać oraz tego co "powinienem" grać aby rozwijać swoje umiejętności. Świetne zaplecze merytoryczne Marka jest bardzo pomocne przy nauce improwizacji. Jeżeli ktoś boryka się z problemem, gdzie wydaje mu się że cały czas gra i brzmi tak samo, to powinien poważnie zastanowić się na lekcjami.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Na lekcje do Marka poszedłem w wieku 22 lat, obawiałem się że jest już trochę za późno na naukę gry na gitarze. Marek szybko wyprowadził mnie z błędu. Jest świetnym muzykiem oraz nauczycielem. Przekazuje wiedzę w bardzo zrozumiały sposób oraz skupia się na istotnych aspektach. Czuć od niego pasję do muzyki oraz do jej nauczania. Przez prawie rok nauki u Marka poczyniłem ogromne postępy w grze, a co najważniejsze zacząłem rozumieć muzykę i to co robię na gitarze, gdyż poza zwykłą grą na gitarze Marek przekazuje także wiedzę teoretyczną o muzyce która naprawdę pozwala grać świadomie, a w przyszłości może ułatwić naukę gry na innych instrumentach. Dla osób które chcą zacząć świadomie grać na gitarze oraz rozumieć muzykę, Marek jest wymarzonym nauczycielem.

Szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Ciężko mi wyobrazić sobie lepszego nauczyciela gry na gitarze niż Marek. Jest świetnym muzykiem, a do tego potrafi bardzo dobrze i cierpliwie wytłumaczyć zagadnienia związane z grą na gitarze jak i z samym instrumentem. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, zawsze są przemyślane i przerabianiany jest na nich konkretny materiał, który jest przygotowywany przez nauczyciela. Wartym zaznaczenia jest również to, że podczas lekcji Marek zwraca uwagę na istotne elementy, których początkujący gitarzysci nie zawsze są świadomi, takie jak prawidłowe ustawienie dłoni, pozycja do grania, akcentowanie dźwięków, prawidłowy rytm etc. Według mnie jest to bardzo istotne. Osobiście bardzo się cieszę, że mogę doskonalić swoją grę pod okiem Marka. Szczerze polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Ciężko jest znaleźć wirtuoza gitary który ma tak genialne podejście pedagogiczne, a to bardzo rzadko spotykana cecha.
Marek zawsze przygotowany do zajęć i pamięta, na jakim poziomie skończyłem poprzednie zajęcia wiec przeprowadza przed kolejną lekcją analizę moich postępów i albo ruszamy do przodu, albo poprawka . Jak zaczniesz uczęszczać na lekcje do Marka to powiększy się twoje grono przyjaciół będzie nim niejaki ,,metronom”, z którym na początku nie da się dogadać i strasznie denerwuje , ale z czasem się z nim można zaprzyjaźnić . Szacunek dla tego Pana, bo nie myślałem ze ktoś podejmie wyzwanie nauczenia gościa po czterdziestce gry na gitarze nie mam pojęcia jak to robi, ale z lekcji na lekcje są maga postępy dzięki którym zacząłem już po czterech miesiącach stawiać swoje pierwsze kroki muzyczne w zespole .

Gorąco Polecam Maciej.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

W końcu znalazłem nauczyciela który dostrzegł jakie błędy popełniłam by ruszyć do przodu. Marek jest nie tylko świetnym muzykiem ale przedewszystlkim wie jak efektywnie uczyć. Polecam szczerze

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Świetna organizacja i metodyka zajęć. Konkretne wymagania i realizacja założeń, bardzo profesjonalne podejście. Polecam!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Z wielką przyjemnością polecam Pana Marka. Prowadzi świetne zajęcia, poszerza preferowaną tematykę i uczy świadomej gry. Warto przekonać się samemu.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Profesjonalne podejście do nauki, motywuje do ćwiczeń, mega pomoc w rozwoju, polecam bardzo

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Super nauczyciel. Lekcje odbywają się w miłej bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.