Marek Piowczyk

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Marek Piowczyk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Marek Piowczyk

O mnie

Absolwent studiów stacjonarnych Akademii Muzycznej wydziału Jazzu o specjalizacji Instrumentalistyka Jazzowa (gitara).

Zdobywca grand prix konkursów muzycznych, również szczeblu międzynarodowym. Półfinalista znanego show telewizyjnego, współpraca z ogólnopolskim magazynem Gitarzysta.Jestem otwarty na wszelkie gatunki muzyczne, z chęcią podzielę się doświadczeniem i umiejętnościami. Zapraszam do kontaktu :)

Marek

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2018
Akademia Muzyczna
Magister
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
05.2018
Certyfikat pedagogiczny ukończenia Studium Pedagogicznego AMFN
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Ciężko mi wyobrazić sobie lepszego nauczyciela gry na gitarze niż Marek. Jest świetnym muzykiem, a do tego potrafi bardzo dobrze i cierpliwie wytłumaczyć zagadnienia związane z grą na gitarze jak i z samym instrumentem. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, zawsze są przemyślane i przerabianiany jest na nich konkretny materiał, który jest przygotowywany przez nauczyciela. Wartym zaznaczenia jest również to, że podczas lekcji Marek zwraca uwagę na istotne elementy, których początkujący gitarzysci nie zawsze są świadomi, takie jak prawidłowe ustawienie dłoni, pozycja do grania, akcentowanie dźwięków, prawidłowy rytm etc. Według mnie jest to bardzo istotne. Osobiście bardzo się cieszę, że mogę doskonalić swoją grę pod okiem Marka. Szczerze polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Ciężko jest znaleźć wirtuoza gitary który ma tak genialne podejście pedagogiczne, a to bardzo rzadko spotykana cecha.
Marek zawsze przygotowany do zajęć i pamięta, na jakim poziomie skończyłem poprzednie zajęcia wiec przeprowadza przed kolejną lekcją analizę moich postępów i albo ruszamy do przodu, albo poprawka . Jak zaczniesz uczęszczać na lekcje do Marka to powiększy się twoje grono przyjaciół będzie nim niejaki ,,metronom”, z którym na początku nie da się dogadać i strasznie denerwuje , ale z czasem się z nim można zaprzyjaźnić . Szacunek dla tego Pana, bo nie myślałem ze ktoś podejmie wyzwanie nauczenia gościa po czterdziestce gry na gitarze nie mam pojęcia jak to robi, ale z lekcji na lekcje są maga postępy dzięki którym zacząłem już po czterech miesiącach stawiać swoje pierwsze kroki muzyczne w zespole .

Gorąco Polecam Maciej.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

W końcu znalazłem nauczyciela który dostrzegł jakie błędy popełniłam by ruszyć do przodu. Marek jest nie tylko świetnym muzykiem ale przedewszystlkim wie jak efektywnie uczyć. Polecam szczerze

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2018

Świetna organizacja i metodyka zajęć. Konkretne wymagania i realizacja założeń, bardzo profesjonalne podejście. Polecam!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Z wielką przyjemnością polecam Pana Marka. Prowadzi świetne zajęcia, poszerza preferowaną tematykę i uczy świadomej gry. Warto przekonać się samemu.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Profesjonalne podejście do nauki, motywuje do ćwiczeń, mega pomoc w rozwoju, polecam bardzo

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Super nauczyciel. Lekcje odbywają się w miłej bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.