Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa
Matematyka130 / 60 min

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witaj, Jestem osobą pracującą jako matematyk (trener, mentor, nauczyciel, matematyk, programista) od kilkunastu lat, Lubie słowo wyzwanie, niż problem :) 

Oferuję Tobie naukę matematyki (nie tylko) od podstaw po najbardziej zaawansowany poziom. Program nauczania dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia. Odsuwam na bok szkolne metody nauki dynamicznie pracując nad wybranymi elementami. Moim zadaniem i celem, oprócz samego przekazania wiedzy, jest zmotywowanie Cię, pokazanie piękna i zalet płynnego poruszania się w świecie liczb.

Oferuję:

-Naukę matematyki (od podstaw do najwyższych poziomów).
-Konkursy matematyczne.
-Praktyczne i teoretyczne podejście do poruszanych zagadnień.

W zależności od Twoich potrzeb i celu nauki moje zajęcia opieram na:ciągłym monitorowaniu Twoich postępów, osiągnięć oraz korekt, odpowiednio dobranych pracach domowych, kontakcie i pomocą, sumiennej motywacji praktycznym i teoretycznym podejściu do wyzwania. Jako osoba z bogatym doświadczeniem przygotuję Cię wyzwań, które na Ciebie czekają.

Regularne zajęcia stacjonarne są możliwe na terenie Trójmiasta,Z całą resztą świata - oferuję zajęcia online (Skype, Zoom up etc.) :).

W przypadku pytań, w celu umówienia się na lekcje - proszę pisać lub dzwonić.

Pierwsze spotkanie jest bezpłatne - zapoznaję się wtedy z Twoim poziomem oraz proponuję metody nauczania dostosowane do Twoich potrzeb.

 

BTW: Lepiej dzwonić: Tel. 797-183-747

 

Pozdrawiam, Mateusz.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Bardzo polecam Mateusza na nauczyciela. Świetny człowiek, który z ogromną pasją wytłumaczy wam ten skomplikowany świat. Oprócz tego zawsze poratuję przepyszną kawką! Cudowna atmosfera na zajęciach, bez zbędnej spiny. Polecam! Bardzo! Zapisujcie się :D

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Polecam, biorę od Mateusza korepetycje 5 miesięcy i widzę znaczącą poprawę moich umiejętności :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Bardzo polecam zajęcia z Mateuszem, jest osobą bardzo empatyczną i wyrozumiałą, przez co bez najmniejszego problemu przekaże wiedzę nawet najbardziej opornym uczniom. Dzięki zajęciom udaje mi się zdawać semestry na studiach na bardzo wysokim poziomie. Jego doświadczenie jest widoczne i na jego podstawie potrafi w wyśmienity sposób prowadzić zajęcia i przekazywać cenne wskazówki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.