Ostatnia aktywność:
20 dni temu
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Warszawa

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Bardzo polecam Mateusza na nauczyciela. Świetny człowiek, który z ogromną pasją wytłumaczy wam ten skomplikowany świat. Oprócz tego zawsze poratuję przepyszną kawką! Cudowna atmosfera na zajęciach, bez zbędnej spiny. Polecam! Bardzo! Zapisujcie się :D

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Polecam, biorę od Mateusza korepetycje 5 miesięcy i widzę znaczącą poprawę moich umiejętności :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Bardzo polecam zajęcia z Mateuszem, jest osobą bardzo empatyczną i wyrozumiałą, przez co bez najmniejszego problemu przekaże wiedzę nawet najbardziej opornym uczniom. Dzięki zajęciom udaje mi się zdawać semestry na studiach na bardzo wysokim poziomie. Jego doświadczenie jest widoczne i na jego podstawie potrafi w wyśmienity sposób prowadzić zajęcia i przekazywać cenne wskazówki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.