Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Faktura VAT

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Dawid

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  10.2011 - 06.2016
  Uniwersytet Pedagogiczny
  Chemia oraz Biologia
  Kursy i szkolenia
  .
  Kurs pedagogiczny dla nauczycieli chemii oraz biologii, zakres liceum oraz gimnazjum
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 28
  avatar
  Łukasz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  28 lipca 2019

  Miałem przyjemność uczestniczyć w zajęciach grupowych z biologii u Pana Dawida.Zostałem zaopatrzony we wszystkie niezbędne materiały,wymaganą wiedzę teoretyczną oraz przede wszystkim cenne wskazówki na temat klucza maturalnego,który w przypadku matury z biologii rozszerzonej jest wyjątkowo bezwzględny i utrudnia zdobycie wymarzonego wyniku nawet osobom świetnie przygotowanym z biologii,jednakże nie obytym z (wręcz absurdalnym)kluczem maturalnym.Pan Dawid rozpracował tenże klucz na czynniki pierwsze i jest na bieżąco z wymaganiami CKE,przez co nauka pod jego opieką nakierowuje na jak najwyższy wynik z egzaminu maturalnego.Pomimo,iż zajęcia u Pana Dawida odbywały się w sześcioosobowej grupie,czułem się jak na lekcjach 1 na 1.To wszystko za sprawą indywidualnego podejścia Pana Dawida do swoich uczniów,otwartości oraz autentycznej troski o jak najlepszy wynik swoich podopiecznych.Pan Dawid jest wzorowym korepetytorem.Cechuje go kompetencja,zaangażowanie oraz pasja do wykonywanej pracy.Wisienką na torcie jest sympatyczny charakter Pana Dawida i miła,wręcz rodzinna atmosfera na prowadzonych przez niego lekcjach.Dzięki współpracy z Panem Dawidem osiągnąłem z tegorocznej matury z biologii rozszerzonej wynik 85%,który pozwolił mi się dostać na kierunek lekarski m.in. w Katowicach oraz w Krakowie.Serdecznie polecam zajęcia u Pana Dawida każdemu,kto zamierza zdobyć wysoki wynik z egzaminu maturalnego-jest on właściwą osobą,która pomoże w osiągnięciu tego celu.

  avatar
  Kamil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2019

  Pan Dawid jest nauczycielem, który posiada ogromną wiedzę, większą niż niejeden nauczyciel biologii z liceum... Poza tym, posiada ogromne serce do tego co robi, przez co każde zajęcia są inne, ciekawe i chodzi się na nie z przyjemnością. Oprócz całej masy prezentacji, z których na zajęciach korzystaliśmy na bieżąco, cały czas na mojej półce leżą 4 wypchane teczki zadań maturalnych rozwiązywanych zarówno wspólnie na zajęciach jak i samodzielnie w domu. Pan Dawid potrafi odpowiedzieć niemal na każde, nawet najgłupsze i najdziwniejsze pytanie związane z biologią. A poza swoimi umiejętnościami nauczycielskimi jest też świetnym psychologiem, który nawet w momentach kompletnej utraty chęci do nauki potrafi ją przywrócić i zmotywować do jeszcze cięższej pracy. Gorąco polecam! Wynik mówi sam za siebie - matura z biologii napisana na 92%.

  avatar
  Hubert
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2019

  Świetnie prowadzone lekcje i genialne materiały. Współpraca była bardzo przyjemna i owocna.
  Polecam każdemu kto jest zainteresowany maturą z biologii i chemii.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 lipca 2018

  Pan mgr Dawid Otulak to autorytet w dziedzinie biologii i chemii. Posiada ogromną wiedzę i talent do jej przekazywania w sposób przystępny dla ucznia. Jest to Nauczyciel z powołania, który z pasją i zaangażowaniem prowadzi lekcje, co jeszcze bardziej motywuje do nauki.

  W szkole chemia była moją słabą stroną, miałam elementarne braki. Lekcje z p. Dawidem przekonały mnie, że chemia to przedmiot, który można zrozumieć i polubić, a wysoki wynik z matury jest osiągalny.

  Nie spotkasz się z krytyką, gdy nie wiesz jak rozwiązać zadanie. Można bez skrępowania zadawać pytania. Korepetytor stara się, aby uczeń zapamiętał jak najwięcej z lekcji i perfekcyjnie opanował materiał, co przekłada się w dydaktyczny sukces.

  Na lekcjach dostaniesz cenne wskazówki jak rozwiązywać zadania maturalne i unikać pułapek egzaminacyjnych, co jest szczególnie istotne w dobrym przygotowaniu do dzisiejszych matur.

  Bardzo się cieszę, że mogłam uczęszczać na lekcje do p.Dawida i jestem Mu wdzięczna, że moje marzenie o dostaniu się na lekarski stało się rzeczywistością :) Z całego serca polecam :)

  Kasia z Zakopanego

  avatar
  Tomek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 lipca 2018

  Od 2 klasy technikum planowałem studiować na kierunku lekarskim. Wiedziałem że aby się dostać potrzebne są korepetycje. Pana Dawida polecili mi znajomi i okazało się to strzałem w dziesiątkę. Dawid idealnie wytłumaczył cały klucz maturalny. Lekcje prowadzone były bardzo ciekawie, w luźnej atmosferze w grupce ciekawych ludzi. Słuchałem wszystkiego co mówił Pan Dawid i pracowałem że wszystkimi materiałami które nam dawał i dzięki udanej współpracy uzyskałem najwyższy wynik w szkole z matury z biologii i chemii i dostałem się z pierwszej listy na kierunek lekarski na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Pan Dawid ma udział w realizacji jednej z moich pasji a same okres maturalny paradoksalnie był jednym z lepszych okresów w moim życiu za co jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam gorąco każdemu szczególnie kandydatom na uczelnie medyczne.

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 lipca 2018

  Bardzo polecam zajęcia z Panem Dawidem. Jest wymagającym, cierpliwym nauczycielem z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

  avatar
  Michał
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  15 lipca 2018

  Lekcje z Panem Dawidem wyglądają dokładnie tak, jak można wywnioskować z opisu.Panuje miła atmosfera, Pan Dawid jest cierpliwy i pomocny, a uczenie się poprzez kojarzenie i łączenie faktów znacznie zwiększa szansę powodzenia na maturze. Jestem bardzo wdzięczny Panu Dawidowi, a wszystkim jeszcze się zastanawiającym baaaardzo polecam!

  avatar
  Emilka
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 lipca 2018

  Bardzo serdecznie polecam lekcje u Pana Dawida! Jest bardzo wymagającym nauczycielem, z pasją przekazuje swoją ogromną wiedzę i potrafi zaciekawić każdym tematem. Na zajęciach panuje miła atmosfera, zarówno tych grupowych jak i indywidualnych. Nauka u Pana Dawida nie tylko służy przygotowaniu do matury, ale również pozwala poszerzyć swoją ogólną wiedzę z biologii i chemii. Lekcje są interaktywne, nie uczyłam się na nich by tylko zapamiętać, ale poprzez kojarzenie i łączenie faktów, co bardzo pomaga w późniejszym rozwiazywaniu zadań maturalnych. Pan Dawid jest bardzo pomocny i z pasją podchodzi do swojej pracy, co później również motywuje do samodzielnego działania. Serdecznie polecam!

  avatar
  Marcelina
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 lipca 2018

  Po 2 latach lekcji z Dawidem mogę śmiało przyznać, że jest to najlepszy korepetytor na świecie! Lekcje z nim to sama przyjemność. Dzięki Dawidowi zrozumiałam rzeczy, których żaden poprzedni korepetytor nie potrafił mi wytłumaczyć. Bardzo wymagający, ale zarówno atmosfera na lekcji jak i podejście Dawida do ucznia motywują do robienia wszystkich dodatkowych zadań, co później przekłada się na satysfakcjonujące wyniki z matury. Uważam, że Dawid to osoba, która zawsze znajdzie złoty środek na słowa „ nie rozumiem”.
  Jeśli miałabym w skrócie opisać Dawida to:
  CIERPLIWOŚĆ, NIESAMOWITA WIEDZA I DAR DO PRZEKAZYWANIA JEJ INNYM
  Polecam wszystkim, którzy chcą zdać biologię i chemię z wysokim wynikiem i dostać się na wymarzoną uczelnię.

  avatar
  Natalia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  5 lipca 2018

  WSPANIAŁY NAUCZYCIEL! Lekcje z Panem Dawidem to była sama przyjemność, zawsze przygotowany i cierpliwy, tłumaczący zadania tak długo aż stanął się zrozumiałe. Dzięki niemu maturę z chemik zdałam śpiewająco. Naprawdę polecam, najlepsze korepetycje w Krakowie!

  avatar
  Arleta
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 lipca 2018

  Bardzo polecam korepetycje z Dawidem! Jest zawsze rzetelnie przygotowany do zajęć i potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejszy temat tak, aby stał się zrozumiały.

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2018

  Rewelacyjny korepetytor, cierpliwy, sympatyczny i co najważniejsze świetnie tłumaczy materiał. Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, na każdych zajęciach dużo zadań co w nauce chemii jak i biologii jest najważniejsze. Z czystym sumieniem polecam :)

  avatar
  Arek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2018

  Nie ma nic piekniejszego niz sprawdzanie dzisiejszych wynikow maturalnych bez stresu. Po dlugich i ciezkich przygotowaniach(do biologii oraz chemii) z Panem Dawidem moge jasno przyznac, ze w koncu bylem pewny swojego sukcesu. Z takimi wynikami bez problemu dostane sie na studia medyczne. Teraz pozostaje tylko wybrac konkretna uczelnie i zaczac nowa przygode w swoim zyciu. Polecam z czystym sumieniem, Arek.

  avatar
  Ewa
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2018

  Dawid uczył mnie dwa lata, najpierw biologii a później chemii, udało mi się poprawic wynik łącznie o 30%! Nauczyciel jest zawsze przygotowany do lekcji, potrafi odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie a widzę przekazuje z pasja. Polecam wszystkim!!!!

  avatar
  Kamil
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2018

  Najlepszy nauczyciel na świecie! Uczęszczałem do Dawida na lekcje zarówno z biologii i z chemii. Dzięki jego pomocy udało mi się napisac maturę na taki wynik, który pozwoli dostac mi się na większość uczelni w Polsce. Dawid potrafi wszystko prosto wytłumaczyć, daje ogrom materiałów do przerobienia w domu, a lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Mogę dodać ze przed nim miałem osmiu innych korepetytorów i żaden z nich nie był tak profesjonalny, jak Dawid :)

  avatar
  Kinga
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  3 lipca 2018

  Najlepszy korepetytor z jakim miałam do czynienia! Zawsze przygotowany do zajęć, daje MNÓSTWO materiałów i dzięki niemu dostałam się na wymarzone studia, szczerze polecam!

  avatar
  Ola
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 września 2017

  Uczęszczałam do wielu korepetytorów zarówno z chemii jak i z biologii i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pan Dawid nie ma sobie równych. W każde zajęcia wkłada ogrom pracy i jak nikt potrafi zmotywować ucznia do nauki, co potem owocuje świetnymi wynikami z egzaminów! Bardzo mocno polecam i gwarantuje, że będzie to jedna z najlepszych decyzji w waszym życiu !

  avatar
  Maria
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2017

  Zgadzam się ze wszystkimi napisanymi tutaj opiniami na temat pana Dawida. Żadna nie jest przesadzona. Ja tylko dodam przykład- w szkole nie nauczyli mnie chemii przez 3 lata a nawet wręcz zrazili do niej, natomiast panu Dawidowi zawdzięczam zdaną wysoko z niej maturę oraz nieśmiałą sympatię do tego przedmiotu. Jeżeli jesteś noga z biologii/chemii, szczerze ci polecam lekcje u tego korepetytora.

  avatar
  Piotrek
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 września 2017

  Najlepszy możliwy korepetytor pod kątem matury. Prawdziwy człowiek z pasją i talentem do przekazywania wiedzy.

  avatar
  Natalia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  4 sierpnia 2016

  Najwspanialsze korepetycje pod słońcem! Jeżeli jesteś przyszłym maturzystą lub studentem potrzebującym pomocy nie wahaj się ani dłużej, zapisz się na lekcje chemii/ biologii. Pan Dawid to korepetytor z powołania, posiada ogrom wiedzy, którą umie umiejętnie przekazać w prosty i przyjemny sposób, w swoją pracę wkłada całe serce, notatki są zawsze rzetelnie przygotowane, atmosfera na zajęciach bardzo miła a sama nauka staje się fascynująca. Dzięki tym korepetycjom miałam okazję poznać i zrozumieć prawdziwą chemię. Zachęcam również do wzięcia udziału w 3-dniowym projekcie matura, gdybym miała cofnąć czas z pewnością wybrałabym jeszcze raz zajęcia z mbiologia  POLECAM W 100%!

  avatar
  Kasia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  29 czerwca 2016

  Sumienny, rzetelny i wymagający korepetytor, z ogromna wiedza i darem do przekazywania jej innym uczniom. Dzięki panu Dawidowi wiele sie nauczyłam oraz odkryłam ze matura wcale nie jest aż taka trudna. Material na lekcjach jest przerabiany bardzo dokładnie, co pozwala jak najlepiej przygotować sie do matury. Gorąco polecam gdyż myśle ze nigdzie w Krakowie nie znajdziecie korepetytora, który w swoją prace wkłada tyle serca co pan Dawid

  avatar
  Patrycja
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  22 czerwca 2016

  Trafiłam do Dawida na korepetycje co było najlepszym pomysłem,bardzo dobrze przygotował mnie do matury z chemii i z biologii.Zajęcia prowadzone są bardzo rzetelnie,w miłej atmosferze,dostawałam duża ilość zadań i materiałów pomocniczych dzięki czemu solidnie przygotowało mnie do matury.Serdecznie polecam korepetycje u Dawida,a maturę będziecie mieć zdaną na 100% :) !

  avatar
  Ania
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  20 czerwca 2016

  Zajęcia z Dawidem wspominam bardzo dobrze:) jest to osoba rzetelna, miła, a ponadto w pełni zafascynowana tym, co robi:) Na każdym spotkaniu panowała bardzo mila atmosfera, sprzyjająca intensywnej nauce, a zarówno ja, jak i inni mogliśmy liczyć na fachową pomoc w razie wszelkich wątpliwości związanych z przerabianym materiałem:) reasumując... GORĄCO POLECAM:)

  avatar
  Natalie
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  16 czerwca 2016

  Z całego serca polecam lekcje z Dawidem! Miałam przyjemność chodzić na lekcje do Dawida w tym roku, uważam, że jest on wspaniałym korepetytorem, który potrafi przekazać najtrudniejszy materiał w bardzo pomysłowy, zabawny i prosty sposób. Dzięki mBiologia naprawdę polubiłam chemię :D Lekcje chemii z Dawidem były dla mnie czystą przyjemnością! Jest to nauczyciel z powołania i ogromną wiedzą! Jeszcze raz polecam :D

  avatar
  Magdalena
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  14 czerwca 2016

  NAJLEPSZY KOREPETYTOR NA SWIECIE! Zajecia przygotowane bardzo profesjonlnie, wszystko od a do z podsuniete pod nos. Dawid jest cierpliwy, wymagajacy, ale tez wszystko bardzo jasno tlumaczy. Ma ogromna wiedze, czuc, ze lubi uczyc i swietnie mu to wychodzi. Gdy czegos nie rozumialam, poswiecal mi swoj dodatkowy czas az wszystko bedzie jasne. Na zajeciach zawsze panowala super atmosfera, z checia na nie chodzilam. Polecam w 100 % !

  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 lipca 2015

  Zajęcia z Dawidem są rewelacyjne! Prowadzone profesjonalnie i w miłej, bezstresowej atmosferze. Polecam je każdemu kto marzy o osiągnięciu jak najlepszych wyników za równo na maturze jak i na studiach. Wszystkie materiały jakie otrzymałam stanowiły ogromną bazę dla dalszego rozwoju. To najlepszy korepetytor z dziedziny chemii i biologii! Naprawdę warto!

  avatar
  Paweł
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 lipca 2015

  Korepetytor z powołania! Potrafi naprawdę mocno zmotywować do nauki i pracy nad sobą. Nie spogląda co chwilę na zegarek byleby już skończyć zajęcia jak bywało u poprzednich korepetytorów, Nie jest to również bezmyślne rozwiązywanie zadań na ilość. Dawid przedstawia materiał w sposób logiczny, prosty a przy tym opowiadając mnóstwo ciekawostek, które zapadają w pamięć i pomagają przyswoić temat. Wymagająca i bardzo pozytywna osoba. Jak dotąd najlepszy nauczyciel z jakim miałem okazję współpracować :)

  avatar
  Jessica
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  30 lipca 2015

  Trafilam do mBiologia w trakcie pierwszego roku studiow, aby napisac mature z chemii rozszerzonej. Dzieki lekcjom prowadzonym przez Dawida w milej i przyjaznej atmosferze ale wymagajacej duzego skupienia, chemia stala sie nie tylko obowiazkiem ale ciekawym przedmiotwm. Bardzo duza ilosc zadan typowo maturalnych pomogla w przygotowaniu do egzaminu. Dzieki mBiologia trafilam na wymarzone studia. Polecam!

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.