Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Korepetytora

Dawid Książek

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos60 / 60 min

Dawid Książek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

[OLIMPIADY PRAWNICZE, WOS]

Chcesz wygrać indeks na najlepsze uczelnie w Polsce? Cenne nagrody i stypendia? A może matura na 100%? Zapraszam!

Cześć! :)

Oferuję profesjonalne przygotowania do olimpiad prawniczych (Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie oraz Olimpiada Wiedzy o Prawie). Jestem studentem Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim i wielokrotnym laureatem i finalistą olimpiad prawniczych oraz ekonomicznych. Wśród moich podopiecznych znajdują się laureaci i finaliści najwyższych miejsc tych olimpiad , a przez mój warsztat przewinęło się już niemal 70 olimpijczyków :) 

Przygotowania do matury i olimpiad ze mną to niemal gwarancja sukcesu ! :) 

Oferuję również przygotowania do matury z WOSu , natomiast osoby zainteresowane innymi olimpiadami również zapraszam do kontaktu, wielu moich znajomych prowadzi przygotowania do innych olimpiad, chętnie polecę.

W cenie przygotowań oczywiście wszelkie niezbędne materiały! :)

Jeśli chcesz wygrać indeksy na najlepsze uczelnie w Polsce, cenne nagrody i stypendia - zapraszam! :D

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Jagielloński
Prawo
Kursy i szkolenia
06.2016
Young MBA
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Przygotowywałem się z Dawidem do olimpiad prawniczych, wiedza, którą mi przekazał nie tylko posłużyła mi do olimpiad, ale też bardzo pomogła mi przy pisaniu matury z wosu, a co więcej przydaje się do dziś, na studiach prawniczych. Dawid jest świetnym, niezwykle rzetelnym i profesjonalnym korepetytorem. Zawsze stara się jak najlepiej wytłumaczyć dane zagadnienie, a materiały, które przygotowuje, są rewelacyjne. Bardzo polecam naukę z Dawidem!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Bardzo polecam, przygotowywałem się z Dawidem do olimpiady prawniczej, z bardzo dobrym skutkiem. Jest bardzo rzetelny, solidny, bardzo dobrze przygotowuje i świetnie tłumaczy. Jescze raz serdecznie polecam !

avatar
Leon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

W zeszłym roku przygotowywałem się z Dawidem do jednej z olimpiad prawniczych. Na początku nie miałem pojęcia jak to będzie do końca wyglądało ani czego się spodziewać po studencie jednego z najtrudniejszych kierunków studiów w Polsce.
Spotkałem się jednak z niesamowitym profesjonalizmem, pełnym zaangażowaniem i poziomie wiedzy często nie osiągalnym dla typowych szkolnych nauczycieli. Dawid przygotowuje swoich uczniów z ogromnym zapałem i ceni sobie indywidualne podejście do każdego podopiecznego, co likwiduje tradycyjny podział (bezwzględnej nadrzędności belfra nad uczniem). Podczas przygotowania wszystkie materiały rzetelnie przygotowane otrzymuje się od niego. Wchodzą w to skrypty, prezentacje i najważniejsze- testy różnorodnego formatu. Pozwalają one na doskonalenie zdobytej wcześniej wiedzy. Dawid jest bardzo terminowy dzięki czemu mamy pewność, że przerobimy wszystko to co niezbędne do olimpiady bądź matury do której się przygotowujemy.
Podsumowując. Bardzo polecam każdemu kto chce osiągnąć sukces z zakresu prawa/Wos'u. Nie poznałem jeszcze korepetytora z takim profesjonalizmem i zapałem jak Dawid.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

Dawid to przede wszystkim profesjonalista. Potrafi poradzic sobie nawet z bardzo ciężkim uczniem. Jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Posiada ogromną wiedzę i doswiadczenie. Serdecznie polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Polecam! rzetelny, fachowy korepetytor! Dysponuje bogatymi materiałami, świetnie tłumaczy. Przede wszystkim podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, stara się dogłębnie wyłożyć temat. Polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Rok temu miałam okazję przygotowywać się do olimpiady prawniczej, a już w październiku zaczynam studia na wymarzonym Uniwersytecie Jagiellońskim. Udało się to osiągnąć właśnie dzięki Dawidowi. Podejście do ucznia jest bardzo indywidualne, zapewnione ciekawe materiały, a przede wszystkim efektywna nauka w przyjaznej atmosferze, to właśnie gwarantuje praca pod okiem Dawida. Serdecznie polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.