Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/538 opinii
Dla użytkownika Dawid

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2023

Przygotowywałam się z Dawidem do Olimpiady Wiedzy o Prawie -o jakości przygotowań sam za siebie mówi zdobyty przeze mnie tytuł laureata, który dał mi indeks na najlepsze uczelnie w Polsce. Lekcje z Dawidem to sama przyjemność - świetna atmosfera, czas na naukę i na *pogawędkę*, no i przede wszystkim kompleksowe przygotowanie na najwyższym poziomie, z dodatkiem materiałów, które są fachowo opracowane i gotowe do nauki, podparte doświadczeniem i świetnymi radami i ciekawostkami. Serdecznie polecam, dzięki Dawidowi miło wspominam okres przygotowań do olimpiady. Zapewniam - jedyny słuszny wybór!!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2023

U boku Dawida udało mi się przygotować na Olimpiadę wiedzy o prawie, zdobywając na etapie centralnym tytuł laureata. Dobrze dobrane notatki, luźna atmosfera na zajęciach i profesjonalna pomoc sprawiły, że naukę do zawodów wspominam bardzo dobrze. Zdecydowanie polecam przyszłym uczestnikom wspomnianej olimpiady.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Dawid przygotowywał mnie do matury z wosu od początku klasy maturalnej. Było to dość duże wyzwanie dla mnie, ponieważ wcześniej nie czułam się z tego przedmiotu dobra i tez nie patrzyłam pod kątem tego, ze może być on ciekawy sam w sobie, a nie tylko kucie definicji na pamięć. Dawid nie dość, że zmienił całkowicie moje podejście do nauki to pokazał, że nie musi być to nudne! Jego notatki, które podsyłał mi na bieżąco, były przejrzyste i skonstruowane tak, aby jak najwiecej potrzebnych informacji z nich zapamiętać. Również patrzył pod względem tego czy dam radę się tego nauczyć na dane spotkanie, czy nie. Wydzielał materiał tak żebym na spokojnie miała czas na przygotowanie się i efektywnie się uczyła! Dawid jest także wyrozumiały, jak nie zdążyłam się nauczyć albo coś mi wypadło to i tak dawaliśmy radę to nadrobić i mimo wielu potknięć skończyliśmy cały materiał! Super było to, że podczas przerabiania danych tematów dawał wskazówki na co zwrócić szczególnie uwagę oraz jakie zadania czy kwestie pojawiały się na maturze w ostatnich latach:) Taka mała rzecz jak wplatanie ciekawostek lub śmiesznych informacji do notatek było bardzo fajne, bo można było łatwo zapamiętywać różne zagadnienia. Również samo jego przygotowanie do zajęć było super! Nigdy o niczym nie zapominał, sprawdzał moją wiedzę i nie olewał żadnego tematu, a na każde zadane pytanie odpowiadał:) Do tego atmosfera na zajęciach była super! To tez jest bardzo ważne, bo odrazu lepiej się pracuje:) Można było porozmawiać na każdy temat, nie tylko naukowy, co tez dawało możliwość odpoczynku od natłoku pracy:) Ogólnie ocena dla Dawida nie ma skali! Szczerze nie wierzyłam ze będę mogła wyciągnąć mój wynik z matury na taki poziom jaki od zawsze chciałam! Dawid odrazu wiedział, że dobrze mi pójdzie i tak tez się stało:) W końcu nie było trudno, ponieważ korepetytor odwalił kawał dobrej roboty mobilizując mnie do pracy podczas tych kilku miesięcy! ❤️

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2022

Przygotowanie do matury z Wosu jest nie lada wyzwaniem. Praca musi być dobrze zorganizowana, a korepetytor kompetentny i godny zaufania. Taki jest właśnie Dawid. Świetne, szczegółowe notatki, dobrze zorganizowane lekcje oraz szczegółowa wiedza pozwalająca mu odpowiedzieć na każde moje pytanie ( a zadaje ich dużo ) pozwoliły nam nadrobić kilka lat, tak naprawdę w kilka miesięcy. Atmosfera na zajęciach zawsze pozytywna i sprzyjająca przyswajaniu wiedzy. Najważniejsze, jednak dla mnie było podejście Dawida do mnie, jak i naszych zajęć. Miałem do czynienia z wieloma korepetytorami. Najczęściej są mili na zajęciach, ale wasze problemy jak np. niewyrobienie się z materiałem w godzinę lekcyjną traktują, jako twój problem, mówiąc że może jakoś dasz sobie radę sam lub jakoś to będzie. U Dawida takie podejście nigdy nie miało racji bytu. Nie raz robiliśmy zajęcia w późnych godzinach, przekładaliśmy je, jak nie wyrabiałem się z ilością notatek, czy przedłużał lekcje na swój koszt 5/10/15 minut, żeby dokończyć ważny wątek. Czułem po prostu, że nie jest korepetytorem, ale prawdziwym nauczycielem i dużym wsparciem. Dzięki szefie ;)) A każdemu kto zastanawia się, czy wybrać korki u Dawida, to polecam z całego serducha.

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Miałam przyjemność przygotowywać się z Dawidem do Olimpiady Wiedzy o Prawie i to właśnie jemu zawdzięczam swój sukces, jakim jest zdobycie 8 miejsca w Polsce. Dawid jest świetnym, rzetelnym korepetytorem, bardzo cierpliwym i zawsze przygotowanym do lekcji. Na zajęciach panuje cudowna atmosfera. Świetne notatki ułatwiają systematyczną pracę i dają gwarancję dobrego i szybkiego przyswojenia materiału. Z całego serca polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Moja ocena Dawida jako korepetytora WOS-u nie może być inna niż maksymalna. Dawid z należytą starannością zadbał o moje przygotowania do matury pomimo, iż miał na to bardzo mało czasu, bo zaledwie parę miesięcy. Mimo tego, że zgłosiłem się do niego na ostatnią chwilę nie miał problemu ze znalezieniem dla mnie czasu nawet ostatniego dnia przed maturą. Koniecznie muszę wspomnieć przy tym, że znajdował dla mnie czas zarówno za dnia jak i w nocy o bardzo póżnych godzinach. Na uwagę zwracają świetnie przygotowane materiały, które nie tylko były obfite w treści merytoryczne ale także bardzo przejrzyste, wyraźne, czytelne oraz bardzo poczytne. Zawierały wszystkie niezbędne informacje, których w podręcznikach szkolnych w ogóle nie ma. Materiały były wykonane bardzo szczegółowo, na bieżąco aktualizowane przed Dawida i nie było nawet mowy o jakimkolwiek błędzie w ich treści. Nauka to jednak nie tylko świetne materiały, ale też ćwiczenia, które były idealnie dopasowane do matury. Fantastyczną sprawą było to, że zawsze otrzymywałem kolejne zadania by ćwiczyć jak najwięcej. Gdy tylko miałem z czymś problem to Dawid skupiał się na danym temacie i na spokojnie go przerabialiśmy. Ważnym plusem jest także to, że Dawid przygotowując zajęcia opierał się głównie na moich brakach i tym co było najważniejsze. Co tu dużo mówić - Dawid to po prostu świetny korepetytor. Mimo, że i tak uzyskałem bardzo dobry wynik z matury i dostałem się na docelowe studia, to i tak uważam, że najważniejsze było to, iż Dawid zaciekawił mnie przedmiotem i sprawił, że nauka była naprawdę przyjemna a ja sam wiele się nauczyłem i poszerzyłem swoje zainteresowania :).

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Korepetycje u Dawida to prawdziwa przyjemność. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym, a jego notatki zastępują praktycznie w całości wszystkie inne podreczniki i kodeksy. Poza tym Dawid jest bardzo dobrym kumplem, zawsze maksymalnie zaangażowanym i ambitnym, chętnym do udzielania pomocy.

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2021

Dawid jest bardzo pomocną i przyjazną osobą. Naszą współpracę uważam za wyjątkowo udaną. Jej owocem jest tytuł laureata na Olimpiadzie i indeks na studia.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

O wszystkich pozytywnych aspektach mojej współpracy z Dawidem mogłabym napisać całe wypracowanie, jednak wydaje mi się, że najwięcej powiedzą jej efekty - tytuł laureatki I miejsca. Samej nigdy w życiu by mi się to nie udało, pełen profesjonalizm przygotowań, świetna organizacja, wsparcie psychiczne a przede wszystkim pozytywna atmosfera! W pewnym momencie zamiast nauczyciela, Dawid stał się mentorem B)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Bardzo dobry nauczyciel, lekcje w przyjemnej atmosferze, cały zakres potrzebny na maturę jest przerabiany na zajęciach. Zdecydowanie polecam.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Najlepszy korepetytor pod słońcem, nigdy nie spotkałam nikogo bardziej zaangażowanego, służy pomocą o każdej porze dnia i nocy, a na dodatek wspaniały pod względem merytorycznym. Zajęcia były tak przyjemne, że najchętniej bym napisała maturę jeszcze raz za rok, żeby to przedłużyć

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Dawid jest fantastycznym nauczycielem! Chętnie bym zatrudniła go jako korepetytora nawet na studiach prawniczych, gdyby była taka możliwość. Bardzo zaangażowany, opiekuńczy i ze świetnym poczuciem humoru. Jedyna wada tych korepetycji, to że czasem mnie za bardzo rozpraszał - nauczyciele nie powinni być tak przystojni! ;)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Nigdy nie spotkałam bardziej zaangażowanej osoby, która tak potrafi pomóc w nauce. Nawet najtrudniejsze rzeczy, okazały się być banalne, a to wszystko dzięki Dawidowi. Niesamowity! <3

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Serdecznie polecam! Dawid jest właściwą osobą do zadania, jakim jest przygotowanie uczniów do olimpiad i matury. Dobre wyniki, profesjonalizm jak i miło spędzony czas oraz duża doza pozytywnej motywacji gwarantowane.

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Bardzo bardzo serdecznie polecam Dawida! Pełen profesjonalizm, szczegółowe i przejrzyste notatki. Cechuje go świetna organizacja pracy, co pozwala na przyswojenie materiału w odpowiednim czasie. Zawdzięczam mu 4 miejsce w OWOP i spełnienie marzenia o studiowaniu prawa. Zawsze chętnie odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Nawiązuje bardzo przyjazny kontakt z uczniem i dba o każdy aspekt przygotowania od materiały po sam stres i zwykłe ludzkie wsparcie.
Podsumowując, merytoryczny , kompetentny , zorganizowany, konkretny ,a jednocześnie serdeczny i przyjazny. Najlepszy nauczyciel z jakim pracowałam w swoim życiu!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Dawid jest wspaniałym nauczycielem, dzięki niemu przygotowania do OWOP były czystą przyjemnością.
Wszystkie materiały były przygotowane profesjonalnie, rzetelnie i co najważniejsze w ciekawy sposób. Dawid do każdego ucznia podchodzi indywidualnie i wyczerpująco odpowiada na każde pytanie, więc nawet najbardziej złożone zagadnienia wytłumaczone są w sposób prosty i zrozumiały. Na każdym etapie olimpiady mogłam liczyć na pomoc i wsparcie w przygotowaniach, dzięki czemu udało mi się uzyskać tytuł finalisty Olimpiady Wiedzy o Prawie. Zdecydowanie mogę więc stwierdzić, że współpraca z Dawidem jest gwarancją sukcesu!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Dawid jest wyśmienitym nauczycielem, któremu zawdzięczam 8sme miejsce w OWOP i indeks na wymarzony UJ :D Zdecydowanie polecam Pana Z Ogłoszenia (XD) wszystkim przymierzającym się do startowania w olimpiadach prawniczych, Dawid jest gwarantem sukcesu, mogłem liczyć na jego pomoc o każdej porze dnia i nocy, świetnie przygotował mnie do olimpiady, na którą z perspektywy czasu patrzę jak na super przygodę i trening samodyscypliny. Polecam z całego serca!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Dawid jest niesamowitym człowiekiem z którym współpraca to świetna i bardzo wartościowa przygoda a to co tam pisze wyżej, że przy sumiennej pracy z nim jest się w stanie osiągnąć sukces jest jak najbardziej prawdą. Także zachęcam wszystkich by dać mu szansę!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Gdyby każdy nauczyciel w szkole posiadał tak duże pokłady wiedzy i zainteresowania co Dawid, to...cóż, pewnie korepetycje nie byłby nikomu potrzebne. Przygotowania z Dawidem to najlepsze, na co mogłam się zdecydować. Dawid jest nie tylko doskonałym nauczycielem, ale także osobą, która udzieli ci wsparcia w momentach zawahania - tych trudniejszych, w których przestajesz wierzyć w swoje możliwości. Jeżeli jeszcze miewasz takie momenty, to zapewniam cię, że z Dawidem u boku możesz spać spokojnie, ponieważ On pozwoli ci wykorzystać twój potencjał w pełni.
Na spotkaniach z Dawidem nie uświadczysz sztywnego i zdystansowanego zachowania. Dawid podchodzi do każdego indywidualnie i z pewnością zadba o to, żebyś czuł się pewnie. Jest bardzo zaangażowany i odpowie na najbardziej ekscentryczne pytania (nawet jeśli masz ich 120 jednego dnia :p).
W momencie, w którym zdecydowałam się napisać do Dawida, moja wiedza była niewielka - jedyne czym mogłam się pochwalić, to parę suchych faktów wyciągniętych z podręcznika do wiedzy o społeczeństwie. A teraz? Cóż, aktualnie (będąc w drugiej klasie!) jestem na etapie, gdzie zwykły materiał maturalny wydaje mi się być czymś trywialnym, a rozwiązanie jednego arkusza zajmuje mniej niż 10 minut (tak rano, przy kawie) :) Nie wiem, czy bez stałego nadzoru i pomocy Dawida doszłabym kiedykolwiek do miejsca, w którym jestem. Bardzo wątpię.
Praca z Dawidem to gwarancja sukcesu. Najlepszym tego dowodem jest wywalczony przeze mnie tytuł finalisty olimpiady, który już teraz umożliwia mi wstęp na najlepsze wydziały prawa w Polsce na preferencyjnych warunkach. Ale tytuł to nie wszystko. Znacznie większą wartość ma wiedza zdobyta w czasie przygotowań - wiedza, którą z pewnością wykorzystam w przyszłości.
Dawid pozwolił mi rozwinąć swoją pasję i utwierdził w przekonaniu, że warto walczyć o swoje marzenia. Nigdy nawet nie wyobrażałam sobie, że będę w stanie tyle osiągnąć...a jednak! :)
Nieważne czy potrzebujesz wygranej olimpiady, czy może maksymalnego wyniku z matury - pisz do Dawida, on wie jak tego dokonać.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Zdecydowałam się na przygotowanie do Olimpiady Wiedzy o Prawie z Dawidem przez przypadek i był to jeden z najlepszych przypadków w moim życiu. Tutor zawsze świetnie przygotowywany, materiały- bajka, aż chciało się z nich uczyć (wytłuszczone, podkreślone najważniejsze rzeczy i dodatkowo wykrzykniki :), profesjonalny, gotowy do tłumaczenia nawet najbardziej złożonych zagadnień. Dzięki jego pomocy udało mi się wywalczyć m.in upragniony indeks na prawo na UJ i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że sama nie dałabym rady. Jeśli komuś z Was kojarzą się z nudnym przyswajaniem wiedzy, to zapewniam się, że lada dzień się to zmieni, jeśli zdecydujecie się na współpracę z Dawidem. Wychodzę z założenia, że szczęściu trzeba czasem pomóc i kreować swoją świetlaną przyszłość pod okiem profesjonalisty. Z całego serca polecam! I mocno trzymam kciuki za realizację Waszych marzeń :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Przygotowania z Dawidem zaowocowały dwoma finałami olimpiad prawniczych w jednym roku i zdobyciem wymarzonego indeksu. Zakres materiału na olimpiady potrafi przerazić, dlatego warto mieć osobę, która przeprowadzi nas przez każdy etap olimpiady, dzięki czemu możemy czuć się spokojnie. Bardzo dobrze przygotowane notatki, próbne olimpiady, godziny rozmów, nawet skomplikowane zagadnienia przekazane w zrozumiały sposób, a przede wszystkim dostępność i zaangażowanie. Ta współpraca to nie tylko ogrom prawniczej wiedzy, ale to także motywacja, budowanie pewności siebie i miło spędzony czas. Dawid daje z siebie 100%, jeśli Ty też tyle dasz to tytuł laureata lub finalisty będziesz mógł zapisać na swoim koncie. To był rok naprawdę cudownej nauki, podczas której Dawid jeszcze bardziej zaszczepił we mnie miłość do prawa. Zazdroszczę każdemu przed kim jeszcze współpraca z Dawidem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Dawid to najlepszy korepetytor z jakim można współpracować. Zawsze rzetelnie przygotowany, świetnie tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane tematy, ale jest równocześnie wymagający i od każdego wymaga 100% zaangażowania. Polecam go każdemu, lepszego korepetytora nie znajdziecie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Świetny człowiek na swoim miejscu. Profesjonalizm, zaangażowane, to bije od Pana Dawida. Świetne notatki pozwalające zdobyć wymarzony indeks. Z całego serca polecam :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Materiały, kontakt, warsztaty, wszystko było naprawdę genialne. Z samego testu na okręgowym OWOP miałem o wiele więcej punktów, niż myślałem, że w ogóle będę mógł mieć. Wszystko, co Dawid wysłał było potrzebne. Nie było niczego, co mogłoby mnie zaskoczyć.
Poza tym, świetny kontakt, odpowie nawet na pytanie o 4 w nocy ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2019

"You always have a choice" - jak to mówi Harvey Specter. Ja bym do tego dodała: "but the only right one is Dawid".
Przygotowania z nim były dla mnie czystą przyjemnością! Swoją naukę zaczęłam w kwietniu, a zakończyłam w marcu na finale Olimpiady Wiedzy o Prawie. Z pewnością w tym roku powalczę o wyższy tytuł (nie tylko w tej jednej olimpiadzie), a to wszystko dzięki Dawidowi, który zaraził mnie swoją pasją do prawa i opracował świetne materiały, które przedstawiają w przystępny sposób każde zagadnienie: bez zbędnych i przeintelektualizowanych opisów, jak najlepiej wyjaśnione. Ponadto zawsze mogłam liczyć na jego pomoc i wsparcie na każdym etapie przygotowań. Jest to bardzo ważne, jeśli masz czasem momenty zwątpienia we własne siły. Zindywidualizowany tok nauki i przyjazny stosunek do ucznia połączone jednocześnie z wysokim poziomem to Twoja szansa na sukces! Gdybym miała jeszcze raz podjąć współpracę z Dawidem, z pewnością bym to zrobiła.
Jeśli chcesz osiągnąć jak najwyższy wynik na olimpiadzie, nie powinieneś się wahać dłużej z decyzją. Zaufaj Dawidowi, a spełnisz swoje marzenia!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Polecam Dawida bez żadnych wahań ! Bardzo szeroka wiedza i przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia. Niemniej jednak jest bardzo wymagający i ceni sobie systematyczność w pracy. Na własnym przykładzie, pracowałem z Dawidem już od początku września, dostawałem dużo przydatnych i wyselekcjonowanych materiałów i to bardzo mi się podobało że nie musiałem obkładać się masą polecanej aczkolwiek zbędnej do olimpiad literatury prawniczej z której z reguły ciężko samemu cokolwiek zrozumieć . A efekt taki ze dzięki wspólnej pracy byłem laureatem olimpiady wiedzy o prawie i dziś majac indeks (bez stresu maturalnego) mogę studiować na najlepszym wydziale prawa w Polsce jakim jest WPIA UJ. Tak wiec brać w ciemno

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Witam, z całego serca mogę polecić Dawida. To profesjonalista w każdym detalu. Dzięki niemu w ciągu kilku miesięcy już w drugiej klasie liceum udało mi się zdobyć tytuł finalisty a tym samym wstęp na większość uczelni w Polsce. Współpraca z nim była bardzo efektywna, a on sam jest dla mnie motywacją i wzorem do naśladowania. Pozdrawiam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Serdecznie polecam wspólną naukę do olimpiad prawniczych z Dawidem! Dawid zawsze był przygotowany do zajęć, materiał, który przekazywał był wyselekcjonowany tak, aby w szybki sposób zapamiętać to co faktycznie jest istotne bez zbędnych, niepotrzebnych informacji co moim zdaniem jest ogromnie ważne. Prócz przydatnych treści merytorycznych Dawid, jako wielokrotny olimpijczyk, udzielił mi wielu praktycznych rad, chociażby jak rozplanować cenny czas podczas części ustnej olimpiady.
Przygotowania z Dawidem na pewno ułatwiły mi uzyskanie indeksów na najlepsze uniwersyty w Polsce, dzięki czemu mogę studiować na UJ.
Wszystkim niezdecydowanym jeszcze raz polecam! :)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Serdecznie polecam nawiązanie współpracy z Dawidem, zyskałem dużo informacji, które pozwoliły mi zagwarantować sobie wpis na UJ. Oprócz tego potrafi świetnie motywować. Nie spodziewałem się, że takie zajęcia mogą coś zmienić, ale się pozytywnie zdziwiłem. Warto nadmienić, że Dawid wybiera wyselekcjonowany materiał, który jest skrupulatnie co roku aktualizowany. Uważam, że formuła zajęć jest przystępna dla każdego i wystarczy minimalna doza chęci, aby osiągnąć sukces. Na każde zajęcia przychodzi dobrze przygotowamy i wie co przerobić, co pozwala na zachowanie porządku w toku pracy. Myślę, że umiejętności oraz zaangażowanie potwierdzają coroczne wyniki, w których podopieczni uzyskują wiele tytułów.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Serdecznie polecam Dawida do wspólnych przygotowań! Jestem pewnien, że razem osiągnięcie sukces, jeśli Ty tylko wyrazisz chęć nauki! Ja przygotowania rozpocząłem w drugiej połowie 2018. Ich efektem jest tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o Prawie oraz tytuł finalisty TOP10 Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie. Olimpiady zagwarantowały mi indeksy na wiele uczelni wyższych w tym UJ, UW! Zwieńczeniem sukcesów była matura z WOSu do której się nie przygotowywałem, poza wiadomościami potrzebnymi do olimpiad, a uzyskałem niespełna 80%. To wszystko dzięki Dawidowi! Najważniejszym aspektem moim zdaniem są materiały z których się uczyłem. Są one przygotowane dokładnie, nasycone maksymalnie informacjami, w minimalnej objętości. Jeśli zabraknie Ci chęci do nauki z pewnością zmobilizuje! Przygotowania z Dawidem to mój najlepszy wybór w życiu! Ja zaczynam od października prawo na UJ, a Ty? Startuj w olimpiadach z pomocą Dawida, a z pewnością zdobędziesz indeks na wymarzoną uczelnię czy bardzo dobrze zdasz maturę! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Dawid to zdecydowanie najlepszy nauczyciel na świecie - dzięki niemu zostałem Laureatem Olimpiady Wiedzy o Prawie , a przygotowania zacząłem dopiero w grudniu. To był ogrom materiału do przyswojenia, ale Dawid przekazywał go w tak przystępny sposób, że nigdy nie uczyło mi się tak przyjemnie. Serio, z Dawidem można osiągnąć wszystko w tej dziedzinie ! Podpisuję się pod nim obiema rękami

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Nie ulega wątpliwości ze Dawid jest najlepszym nauczycielem z którym miałam przyjemność przygotowywać się do naukowych wyzwań, jakimi były olimpiady prawnicze.
Profesjonalizm, wiedza i zaangażowanie to cechy dobrego korepetytora i z tym właśnie miałam do czynienia przychodząc na spotkania przed olimpiada.
Indywidualne podejście do ucznia i poczucie humoru również są ważne i także dzięki nim Dawid osiąga duże sukcesy jako nauczyciel.
Serdecznie polecam każdemu kto zastanawia się nad wyborem, bo warto dodać, ze ten wybór gwarantuje sukces!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Przygotowywałem się z Dawidem do olimpiad prawniczych, wiedza, którą mi przekazał nie tylko posłużyła mi do olimpiad, ale też bardzo pomogła mi przy pisaniu matury z wosu, a co więcej przydaje się do dziś, na studiach prawniczych. Dawid jest świetnym, niezwykle rzetelnym i profesjonalnym korepetytorem. Zawsze stara się jak najlepiej wytłumaczyć dane zagadnienie, a materiały, które przygotowuje, są rewelacyjne. Bardzo polecam naukę z Dawidem!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Bardzo polecam, przygotowywałem się z Dawidem do olimpiady prawniczej, z bardzo dobrym skutkiem. Jest bardzo rzetelny, solidny, bardzo dobrze przygotowuje i świetnie tłumaczy. Jescze raz serdecznie polecam !

avatar
Leon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

W zeszłym roku przygotowywałem się z Dawidem do jednej z olimpiad prawniczych. Na początku nie miałem pojęcia jak to będzie do końca wyglądało ani czego się spodziewać po studencie jednego z najtrudniejszych kierunków studiów w Polsce.
Spotkałem się jednak z niesamowitym profesjonalizmem, pełnym zaangażowaniem i poziomie wiedzy często nie osiągalnym dla typowych szkolnych nauczycieli. Dawid przygotowuje swoich uczniów z ogromnym zapałem i ceni sobie indywidualne podejście do każdego podopiecznego, co likwiduje tradycyjny podział (bezwzględnej nadrzędności belfra nad uczniem). Podczas przygotowania wszystkie materiały rzetelnie przygotowane otrzymuje się od niego. Wchodzą w to skrypty, prezentacje i najważniejsze- testy różnorodnego formatu. Pozwalają one na doskonalenie zdobytej wcześniej wiedzy. Dawid jest bardzo terminowy dzięki czemu mamy pewność, że przerobimy wszystko to co niezbędne do olimpiady bądź matury do której się przygotowujemy.
Podsumowując. Bardzo polecam każdemu kto chce osiągnąć sukces z zakresu prawa/Wos'u. Nie poznałem jeszcze korepetytora z takim profesjonalizmem i zapałem jak Dawid.
Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

Dawid to przede wszystkim profesjonalista. Potrafi poradzic sobie nawet z bardzo ciężkim uczniem. Jest bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Posiada ogromną wiedzę i doswiadczenie. Serdecznie polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Polecam! rzetelny, fachowy korepetytor! Dysponuje bogatymi materiałami, świetnie tłumaczy. Przede wszystkim podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, stara się dogłębnie wyłożyć temat. Polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2017

Rok temu miałam okazję przygotowywać się do olimpiady prawniczej, a już w październiku zaczynam studia na wymarzonym Uniwersytecie Jagiellońskim. Udało się to osiągnąć właśnie dzięki Dawidowi. Podejście do ucznia jest bardzo indywidualne, zapewnione ciekawe materiały, a przede wszystkim efektywna nauka w przyjaznej atmosferze, to właśnie gwarantuje praca pod okiem Dawida. Serdecznie polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.