Dawid Wojtecki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

O mnie

Absolwent Politechniki Poznańskiej udzieli korepetycji z MATEMATYKI w zakresie Szkoły Podstawowej, (Gimnazjum), Technikum, Liceum.Posiadam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym.

Oferuję:

-indywidualne podejście dostosowane w zależności od potrzeb każdego ucznia mające na celu szybkie i efektywne przyswojenie materiału

-bezstresową atmosferę

-materiały dostosowane do potrzeb zajęćLekcje mogą odbywać się u prowadzącego lub u ucznia w domu -> na terenie - Mokotowa, Centrum, SłużewProsze o wiadomości mailem, SMS lub telefon po godz. 16:00

Zajęcia od godziny 18:00ZAPRASZAM DO KONTAKTU !!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.