Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Będzin
Sosnowiec
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Wojkowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia20 - 35 / 60 min

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do matury z chemii!

Jestem absolwentem ŚUM przygotowującym chętnych do matury z chemii. Udzielam również korepetycji z chemii na poziomie liceum, gimnazjum oraz szkoły podstawowej. Pozostaje cały czas w kontakcie z rodzicami prowadzonych uczniów. Weryfikuje czy uczniowie przygotowują się do zajęć. Robię testy i zadaje pracę domowe. 

Polecam maturzystom jak najwcześniejsze rozpoczęcie zajęć z powodu ogromu materiału, jaki jest do przerobienia. W danym miesiącu przewidzianych jest 4-5 spotkań.

Cennik:

Zajęcia stacjonarne - 35 zł/h, 70zł/2h

Zajęcia z zdojazdem do ucznia - 40 zł/1h, 80 zł/2h

W grupach 2/3 osobowych - 25zł/1h, 50 zł/2h (od osoby)

Chemia w j.angielskim- 50 zł/h

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Polecam tego korepetytora. Mojego syna przygotowywał do matury z j. angielskiego. Ustna już zaliczona, na wynik z pisemnej czekamy. Mój syn jest aspergerowcem więc Pan Dawid nabył również doświadczenie w pracy z takimi osobami.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2016

Super nauczyciel. Profesjonalnie, szybko a zarazem z dużą cierpliwością tłumaczy chemię. Pan Dawid ma dobry kontakt z uczniem i rodzicem jest doskonale przygotowany merytorycznie. Konsekwentnie wymaga przegotowania na następne korepetycje test u niego napisany na 3 to 4+ w szkole. Polecam wszystkim dla których celem korepetycji jest pogłębienie swojej wiedzy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.