Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Będzin
Sosnowiec
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Czeladź
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Wojkowice

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Dawid

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Viola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2018

Polecam tego korepetytora. Mojego syna przygotowywał do matury z j. angielskiego. Ustna już zaliczona, na wynik z pisemnej czekamy. Mój syn jest aspergerowcem więc Pan Dawid nabył również doświadczenie w pracy z takimi osobami.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2016

Super nauczyciel. Profesjonalnie, szybko a zarazem z dużą cierpliwością tłumaczy chemię. Pan Dawid ma dobry kontakt z uczniem i rodzicem jest doskonale przygotowany merytorycznie. Konsekwentnie wymaga przegotowania na następne korepetycje test u niego napisany na 3 to 4+ w szkole. Polecam wszystkim dla których celem korepetycji jest pogłębienie swojej wiedzy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.