Sebastian Szwarc

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Łódź
Warszawa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Pan Sebastian pomógł mojemu synowi zaliczyć 3 działy z programu rozszerzonego podczas intensywnych spotkań w trakcie 2 tygodni. Pomimo iz syn musiał dużo pracować a nauczyciel był wymagajacy,Szczerze Polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Lekcje z Sebastianem były momentem oddechu w tygodniu w którym mogłam się rozluźnić i przygotować w naprawdę dobry sposób do matury co potwierdza fakt że dostałam się na architekturę, dziękuje :)

avatar
Mama Pauliny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2015

Sebastian w 3 tygodnie przed zakończeniem roku zaliczyć córce 4 działy dzięki czemu zaliczyła rok. Bardzo dziękujemy ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2015

W końcu znalazłam czas żeby napisać opinie. Matura rozszerzona zdana na 90% i dostanie się na wymarzone studia mówią same za siebie, szczerze polecam

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

On jest inny niż wszyscy korepetytorzy z którymi miałem do czynienia! Pokazał mi kilka trików, które ułatwiają obliczenia. Zmieniłem system nauki, a nawet polubiłem wykonywać te zadania. No i po super zdanej maturze poszedłem na dobre studia. Dalej mam z nim kontakt. Super facet.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.