Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Łódź (Bałuty +5)
Konstantynów Łódzki
Wrząca
Rąbień
Lutomiersk
Kwiatkowice

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Joanna

O mnie

Jestem doświadczonym nauczycielem i egzaminatorem. Uczę języka angielskiego od I roku studiów filologicznych tj. 2005r do chwili obecnej. Ukończyłam studia na kierunku filologia angielska w 2010 uzyskując tytuł magistra. W swojej pracy skupiam się na indywidualnych predyspozycjach ucznia, nie powielam schematów, ponieważ z własnego doświadczenia wiem, że każdy uczeń jest inny i zawsze trzeba szukać formy przekazu, tak by zachęcić, a nie zniechęcić.

Aktualnie pracuję w placówce językowej. Dodatkowo uczę w liceum ogólnokształcącym, gdzie skutecznie przygotowuję do matury (wyniki 70-100%)

Prywatnie jestem osobą otwartą, uśmiechniętą, elastyczną oraz pozytywnie nastawioną do życia.

Jestem osobą aktywną, nie lubię zastoju, nudy, preferuję naukę skuteczną i praktyczną, tak by proces nauczania był owocny dla ucznia i satysfakcjonujący dla nauczyciela :-)

Zachęcam do kontaktu ze mną i życzę przyjemnej nauki.

Joanna.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia angielska
10.2017 - 02.2019
Uniwersytet Łódzki
Magister
Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
Kursy i szkolenia
06.2020
Cambridge
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2015

Idealnie przygotowane zajęcia, pełni pasji nauczania lektorzy, szczególnie właścicielka szkoły p. Joasia oraz współpracująca p. Paulina, obydwie panie są godne polecenia wszystkim zainteresowanym poszukującym kursów języka angielskiego dla dzieci, młodzieży czy dorosłych. Podejście zawsze indywidualne - nawet w grupie uczestników, co się bardzo rzadko zdarza. Cieszę się, że wraz z córką trafiliśmy na Victory School i obydwie panie - perełki wśród nauczycieli.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.