Daniel Kalinowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

BioChem-Go! to:

 • Doświadczeni edukatorzy w pracy z uczniem i studentem, posiadający najlepsze wykształcenie z wykładanej dyscypliny naukowej (biologii czy chemii);
 • Szybkie metody uczenia się, które poznasz w trakcie zajęć, pomogą Ci w krótszym czasie przyswoić nowy materiał;
 • Pełno etatowe wsparcie merytoryczne;
 • Kopalnia wiedzy bogata w autorskie materiały edukacyjne;
 • Wieloletnie doświadczenie;
 • Dziesiątki zdanych matur.

Zapraszamy do skorzystania z kursów przygotowujących do zdania matury z biologii czy chemii. Zajęcia prowadzą doświadczeni edukatorzy o najwyższych kwalifikacjach zawodowych i naukowych, stosujący nowoczesne i skuteczne metody nauczania.

Naszym kursantom proponujemy przede wszystkim zajęcia ONLINE  – współcześnie najpopularniejszą formę edukacji, pozwalającą na wykorzystanie najnowszych nowinek technologicznych XXI wieku!

 • Termin zajęć dopasowujemy do potrzeb kursanta.
 • Nasze kursy obejmują zajęcia jednoosobowe i w grupach.
 • Gwarantujemy Ci profesjonalną pomoc. 

Zadzwoń do nas już teraz!

 • Pierwsza rozmowa jest zawsze bardzo ważna. To tutaj możesz powiedzieć nam o swoich obawach, największych trudnościach, planie na siebie oraz to, czego spodziewasz się po takim kursie.
 • Odpowiemy Ci o wszystkim merytorycznie i treściwie, bo czas to pieniądz, a nikt nie ma czasu na telemarketing.
 • To podczas pierwszej rozmowy dobierzemy dla Ciebie specjalny program, planowany indywidualnie do Twoich ścisłych potrzeb.
 • Gwarantujemy Ci, że nasi edukatorzy wiedzą co robią! 

NASZE DOŚWIADCZENIE I PRACA

 • Od kilku lat pracujemy z dziećmi, młodzieżą czy studentami.
 • Jesteśmy naukowcami i popularyzatorami nauki. 
 • Jeździmy po całej Polsce i Europie, na różne konferencje, sympozja i zjazdy.
 • Jesteśmy autorami prac naukowych.

Naszym priorytetem jest pomoc w biologii i chemii , które mają największe znaczenie w rekrutacji na medycynę, stomatologię, biologię, biotechnologię, mikrobiologię, chemię, farmację, analitykę chemiczną, diagnostykę laboratoryjną i wiele, wiele innych kierunków związanych z biologią i chemią.

Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu!

Pozdrawiamy,
Zespół BioChem-Go!

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Licencjat
Biologia
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Magister
Biologia
10.2019 - 09.2023
Uniwersytet Wamińsko-Mazurski
Doktor
Biologia, Neurobiologia
Kursy i szkolenia
09.2016
Hydrobiology and inland environmental science in Poland
06.2017
Opracowanie procedury transfekcji in vitro komórek raka nerki Caki-2 oligonukleotydami miRNA
06.2019
Ekspresja krótkiej i długiej izoformy PLAGL1 w prawidłowych i zmienionych nowotworowo tkankach nerki oraz liniach komórkowych raka
Doświadczenie
10.2017 - 12.2017
Funkcjonalna charakterystyka mikroRNA 92b-3p jako narzędzia w diagnostyce i leczeniu toksycznego uszkodzenia wątroby u ryb
Kod projektu NCN - 2016/21/B/NZ9/03566
10.2020 - 11.2020
PAN
Odbycie stażu naukowego w Instytucie Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie.
10.2023 - aktualnie
Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej PAN, Zakład Neurotoksykologii
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Jestem zadowolona z zajęć z Panem Danielem, zdobyłam dużo wiedzy, a Pan Daniel zawsze bardzo dobrze tłumaczy niejasne dla mnie tematy. Polecam!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Jestem zadowolona z podjęcia współpracy z Panem Danielem, zdobyłam dużo nowej wiedzy i nieco inaczej spojrzałam na biologię, polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Zachęcam każdego do podjęcia współpracy z Panem Danielem, jest osobą bardzo merytoryczną, rzetelną i podchodzącą do swojej pracy z dużą pasją. Zajęcia przebiegają w niezwykle miłej - przede wszystkim, nie stresogennej - atmosferze.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Polecam! ; D Podoba mi się podejście do ucznia i sposób tłumaczenia. Na zajęciach dostaję "wejściówkę" co jest bardzo fajnym pomysłem na sprawdzenie tego czy się dobrze nauczyłam materiału. Mogę zadawać pytania i dostaję obrazową odpowiedź co też ułatwia zrozumienie nawet trudnego tematu. Forma zajęć taka jak sobie uczeń życzy - czy to forma lekcji omawiającej materiał, czy też przerabianie zadań maturalnych. Chodziłam do różnych korepetytorów, więc szczerze mogę polecić zajęcia z Panem Danielem bo jest wymagającym nauczycielem. : ))

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2020

Warunki i formę prowadzenia zajęć można swobodnie ustalić z Panem Danielem, co zapobiega zbędnej utracie czasu i pozwala na skupeniu się tylko na najpotrzebniejszych rzeczach. Atmosfera jest miła i bezstresowa. Pan Daniel jest wyrozumiały i zawsze pozwala dopytać, gdy coś jest niezrozumiałe. Na zajęciach można dowiedzieć się dodatkowych informacji z zakresu materiału, który Pan Daniel przerabiał na własnych studiach. Efektów pomocy w przygotowaniu do matury dowiemy się po jej przeprowadzeniu.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Zajęcia z Panem Danielem to czysta przyjemność. Przebiegają w miłej atmosferze, dzięki czemu nie wstydziłam się pytać ani udzielać odpowiedzi. Często opowiadał różne ciekawostki związane z akurat omawianym tematem. Jest kopalnią wiedzy z biologii i na zajęciach na pewno nie można się nudzić. Poprawiałam maturę pierwszy raz i dopiero pod okiem Pana Daniela udało mi się uzyskać wynik kwalifikujący na wymarzone studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunek lekarski. Zajęcia z Panem dały mi swobodę operowania materiałem, łączenia różnych pojęć co bardzo ugruntowało moją wiedzę. Pan Daniel kładzie duży nacisk na rozwiązywanie zadań, co zawsze sprawiało mi trudność - walka z kluczem. Szczerze polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Dzięki Panu Danielowi pokochałam biologię! Świetnie przygotowuje się do zajęć i konkretnie omawia tematy:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Pan Daniel udzielał korepetycji mojej córce w bieżącym roku szkolnym. Był zawsze przygotowany do zajęć a materiał omawiał w bardzo konkretny, zrozumiały sposób. Polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Bardzo profesjonalne podejście do ucznia. Dużo materiałów dodatkowych. Cieszę się, że syn uczęszcza na zajęcia z Panem Danielem. Oceny z biologii się poprawiły. Ocena celująca z pracy klasowej z genetyki! Polecam z czystym sumieniem.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Dzięki Panu Danielowi mój syn załapał podstawy genetyki, której nikt inny nie mógł mu wytłumaczyć. Pan Daniel ma nie tylko ma dobre podejście do uczniów ale również fachową wiedzę oraz stosowne pomoce dydaktyczne tj. tablicę dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej efektywna.Na pewno będziemy kontynuować naukę u Pana Daniela.
Iwona

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.