Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Kraków

Daniel Barć

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Daniel Barć

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Licencjat
Finanse i Rachunkowość
10.2018 - 03.2021
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Magister
Audyt finansowy
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Jak jedna z poprzedniczek, jestem bardzo zaskoczona pozytywną jakością usług w porównaniu do ceny. Bardzo miła atmosfera i umiejętność elastycznego podejścia do potrzeb klienta również bardzo na plus. W ciągu dwóch spotkań niejasności z zajęć z całego semestru stały się oczywiste i możliwe do ogarnięcia. Polecam jeszcze raz!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Bardzo utalentowany człowiek. Z praktycznie zerowej wiedzy nauczył mnie w ciągu trzech spotkań tego czego wykładowca nie nauczył przez pół roku. Indywidualne podejście. Bardzo dużym plusem jest to, że nie posiada ograniczonej wiedzy do swoich notatek, ale umie na każdym przykładzie wytłumaczyć o co chodzi.

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Bardzo miło spędzony czas, wiedza przekazana w 100% jestem bardzo zadowolona ! Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Bardzo polecam.Rzeczowe i przede wszystkim jasne wytłumaczenie materiału. Udzielenie korepetycji z dużym zaangażowaniem i odpowiednim podejściem do danej osoby.Jestem pod wrażeniem jakością usług w porównaniu do ich ceny.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.