Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków (centrum)

Nelli T

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Nelli T

O mnie

Foreigner in Kraków with a passion for teaching Danish and sharing my knowledge about Denmark.Uczę od 10 lat (wcześniej angielskiego, później duńskiego) stacjonarnie i zdalnie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2010
Saint Petersburg State University
Licencjat
filologia duńska
02.2011 - 10.2013
Aarhus Universitet
Magister
lingvistik
08.2011 - 01.2014
Danmarks Pædagogiske Universitet
Nauczyciel dyplomowany
nauczanie duńskiego jako obcego
Kursy i szkolenia
08.2014
CELTA certificate
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2021

Polecam lekcje z Nelli! - przede wszystkim niesamowite podejście do ucznia, świetny dobór materiału względem indywidualnych potrzeb, od początku stawianie na komunikacje w języku duńskim. Najlepsza! :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Z całego serca polecam Nelli. Jest wspaniała, ciepła i profesjonalna nauczycielka .Najwyższa jakość dla osób którym bardzo zależy na postępach. Lekcje od razu przypadły mi do gustu.Potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe tematy języka .Podoba mi się tez elastyczność, zorganizowana praca, korepetytorka która ma dużo cierpliwości, robi to z pasja i zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolona i polecam zajęcia z Nelli.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2016

Długo szukałam dobrego nauczyciela duńskiego w Krakowie i po paru niewypałach i niepowodzeniach w końcu udało się trafić na Nelli. Prawdziwa nauczycielka z przygotowaniem metodycznym (studia w Danii), lekcje są ciekawe, suplementowane z różnych źródeł, wzbogacone o elementy kulturowe itp. Jej duński jest na bardzo wysokim poziomie (jak potwierdza mój mąż, rodowity Duńczyk). Dzięki Nelli naprawdę dużo już się nauczyłam, jestem na poziomie B2 i zdecydowanie chcę dalej kontynuować naukę. Polecam! Najlepsza w Krakowie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.