Daniel Martinez Gomez

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Będzin
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola a todos! Hiszpan uczy hiszpańskiego! Nazywam się Daniel Martinez. Pochodzę z Walencji, ale od 9 lat mieszkam w Polsce.

Chcesz się nauczyć tego wspaniałego języka jakim jest Hiszpański? Chcesz poznać go od podstaw, poćwiczyć mówienie lub przygotować się do egzaminu? Mam dużo doświadczenia w przygotowaniu do konkursów, egzaminów ósmoklasisty, maturalnych i do oficjalnych certyfikatów (jak DELE).

Nie zastanawiaj się więcej, tylko zadzwoń teraz! Właśnie dziś jest najlepszy dzień żeby rozpocząć naukę!
Jestem bardzo zaangażowany w pracę z uczniami. Starannie przygotowuję lekcje, by każda minuta zajęć była jak najefektywniej wykorzystana.

Cena zajęć zależy od miejsca lekcji (u mnie czy u ucznia) oraz rodzaju zajęć (zajęcia indywidualne lub zbiorowe). Przyjdź z kolegą lub z siostrą, bratem, mamą, tatą, psem… ;) Motywujcie się wzajemnie i oszczędzajcie na cenie lekcji!

Zapraszam na intensywne lekcje w przyjemnej atmosferze!

Do zobaczenia!

Hasta luego!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2023

Uczyłem się z Danielem ponad 4 lata i zrobiłem duże postępy - do całkowitego zrozumienia treści hiszpańskojęzycznych. Daniel jest zawsze przygotowany do lekcji i ma bardzo dobre podejście.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Rewelacyjny nauczyciel, przygotowany na każdą lekcję, super kontakt z uczniem, a przy tym bardzo dobry i sympatyczny człowiek. Polecamy.

avatar
konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Daniel jest świetnym nauczycielem, zawsze przygotowanym i wesołym

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Daniel jest najlepszym nativem z jakim miałam lekcje hiszpańskiego. Jest zawsze doskonale przygotowany, dba o dobór odpowiednich materiałów i kontroluje postępy w nauce. Jego zajęcia są ciekawe i wciągające, co bardzo pomaga i przyspiesza przyswajanie języka.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2016

Polecam hiszpański z Danielem! Zajęcia na bardzo wysokim poziomie, w pełni dostosowane do moich potrzeb. Ciekawe konwersacje w miłej atmosferze pomagają mi upłynnić sposób wypowiedzi, poszerzyć słownictwo i sprawiają, że posługiwanie się językiem staje się z lekcji na lekcję łatwiejsze. Stosunek ceny do jakości lekcji celujący:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.