Daniel Martinez Gomez

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Chorzów
Będzin
Czeladź

Daniel Martinez Gomez

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Daniel Martinez Gomez

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2023

Uczyłem się z Danielem ponad 4 lata i zrobiłem duże postępy - do całkowitego zrozumienia treści hiszpańskojęzycznych. Daniel jest zawsze przygotowany do lekcji i ma bardzo dobre podejście.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Rewelacyjny nauczyciel, przygotowany na każdą lekcję, super kontakt z uczniem, a przy tym bardzo dobry i sympatyczny człowiek. Polecamy.

avatar
konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Daniel jest świetnym nauczycielem, zawsze przygotowanym i wesołym

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Daniel jest najlepszym nativem z jakim miałam lekcje hiszpańskiego. Jest zawsze doskonale przygotowany, dba o dobór odpowiednich materiałów i kontroluje postępy w nauce. Jego zajęcia są ciekawe i wciągające, co bardzo pomaga i przyspiesza przyswajanie języka.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2016

Polecam hiszpański z Danielem! Zajęcia na bardzo wysokim poziomie, w pełni dostosowane do moich potrzeb. Ciekawe konwersacje w miłej atmosferze pomagają mi upłynnić sposób wypowiedzi, poszerzyć słownictwo i sprawiają, że posługiwanie się językiem staje się z lekcji na lekcję łatwiejsze. Stosunek ceny do jakości lekcji celujący:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.