Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wodzisław Śląski
Rybnik
Gliwice
Katowice
Język niemiecki50 - 60 / 60 min

Daria

Opis ogłoszenia

Czy nauka zdalna w szkołach sprawia Twojemu dziecku kłopot przy przyswojeniu wiedzy z języków? Prace domowe, testy,  konwersacje, wyzwania klasy bilingwalnej, a może wychodzenie indywidualnie poza program w szkole?

Jesteś osobą dorosłą i z powodu zajęć zawodowych potrzebujesz nauki lub odświeżenia wiedzy przy kubku kawy w swoim domowym zaciszu bez wychodzenia z domu, by wyzwania językowe w pracy lub wyjazdy zagraniczne i wakacje, sytuacje w hotelu, kawiarni czy lotnisku nigdy wiecej nie były stresujące?

 DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ!!!!!!!!!! :) 

Serdecznie zapraszam na atrakcyjne i kreatywne zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego. Posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi od zerówki po liceum oraz z osobami dorosłymi.Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz posiadam ukończony kurs z języka niemieckiego.

Zapewniam wlasne materiały, również podczas pracy online. Nauka również przez zabawę oraz z użyciem multimedii dla dzieci i dorosłych. Możliwość pracy zarówno z angielskim jak i niemieckim jednoczesnie w ciagu indywidualnie ustalonych spotkań. Możliwość spotkań już w wakacje!

Zapraszam!

You are welcome to join me! 

Herzlich willkommen!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Licencjat
filologia angielska
Kursy i szkolenia
.
Kurs języka niemieckiego B1-B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.