Daria Biernacka

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Wodzisław Śląski
Radlin
Czyżowice
Marklowice

Daria Biernacka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Daria Biernacka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
Licencjat
filologia angielska
Kursy i szkolenia
.
Kurs języka niemieckiego B1-B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Serdecznie polecam! Zajęcia indywidualne zarówno z angielskiego i niemieckiego dostosowane do potrzeb bieżących ucznia. Urozmaicona forma pracy, nie można się nudzić! A Pani Daria zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy. Córka uczy się z Panią Darią już od 3 lat.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Pani Daria przygotowywała moją młodszą córkę do egzaminu ósmoklasisty. Wynik egzaminu na 100% potwierdza, że z użyciem ciekawych materiałów i Pani Darii egzamin przestał być trudny.
Indywidualne podejście pozwala zredukować stres ale również zmotywować do działania.
Polecam!
Teraz starsza córka przygotowywuje się pod okiem Pani Darii.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Pani Daria jest kompetentnym nauczycielem. Zawsze przygotowana do lekcji. Nie korzysta jedynie z książek ale też urozmaica zajęcia za pomocą multimediów.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Skorzystałem z usług Pani Darii po raz pierwszy w ubiegłym roku. Uczy mojego 10-letniego syna. Spotkania dwa razy w tygodniu. Online. Co najbardziej mi się podoba, to pełen profesjonalizm, każde zajęcia są inne. Syn przez 60 minut nie nudzi się ani chwili. Wachlarz materiałów użytych podczas zajęć jest przebogaty. Na początku sceptycznie podchodziłem do zajęć zdalnych, ale Skype okazał się dobrym strzałem. A jeszcze lepszym Pani Daria. gorąco polecam!

avatar
Little Mi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Pani Daria jest super korepetytorką. Uczy moje córki już od 2 lat. Wyniki szkolne bardzo się poprawiły, a na wakacjach zagranicznych dziewczyny pełnią funkcję tłumaczek. Przed pracą z Panią Darią nie chciały wcale się odzywać, a teraz jest to dla nich naturalne. Na naukę w szkole nie ma co liczyć. Niestety, głównie gramatyka, dlatego zdecydowanie polecam usługi pani Darii!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.