Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Warszawa (Praga Południe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Nauczaniem zajmuję się zawodowo. Prowadzę  indywidualne kursy maturalne dla osób pragnących studiować na kierunkach: medycyna, stomatologia, farmacja , biotechnologia, weterynaria, technologia chemiczna i innych przyrodniczych. Obecnie zapraszam na kursy online.

W ramach kursu maturalnego gwarantuję solidne (systematyczne) powtórzenie i utrwalenie całego materiału, w oparciu o specjalistyczne zadania (ponad dwa tysiące) zgodne z podstawą programową  i dopasowane do formuły zadań maturalnych. Powtórzenie materiału odbywa się według planu, na  zajęciach uczeń rozwiązuje wyselekcjonowane zadania z danego działu chemii i otrzymuje pakiet zadań do samodzielnego rozwiązania w domu. W trakcie kursu uczeń ma możliwość sprawdzić swój stan wiedzy pisząc sprawdziany i matury próbne. Zadawane prace sprawdzam po zajęciach, a czas na zajęciach jest w całości poświęcony przerabianiu zadań maturalnych, omówieniu trudnych zagadnień i w miarę potrzeby uzupełnieniu braków w wiedzy ucznia.

Posiadam własny sprawdzony system nauczania,  tak aby uczeń zrozumiał zagadnienie i  sam potrafił rozwiązać dany problem/zadanie. Tłumaczę cierpliwie – do skutku, językiem prostym i zrozumiałym, w miłej atmosferze. Dbam o to aby uczeń nabył konieczne umiejętności zapewniające sukces na maturze.

Gwarantuję solidność i skuteczność, wysoki poziom nauczania. Moi uczniowie dostają się od lat na medycynę, stomatologię, farmację i inne kierunki przyrodnicze.

W procesie uczenia potrzeba wiedzy i doświadczenia ze strony nauczyciela i chęci zaangażowania ze strony ucznia. Do tego jeszcze konieczny jest przepracowany czas i odrobina pokory oraz systematyczność w dążeniu do celu aby zapewnić całkowity sukces.

Jeśli szukasz osoby rzetelnej, kompetentnej i solidnej, która pomoże Tobie otrzymać wysoki wynik na maturze z chemii tak aby dostać się na wymarzony kierunek studiów lub nadrobić zaległości to zadzwoń, zapraszam serdecznie.

Zainteresowanych przygotowaniem do matury zapraszam na bezpłatne spotkanie informacyjne.

Udzielam także konsultacji studentom SGGW, farmacji, kosmetologii i kierunków pokrewnych. Przygotowuję do egzaminów poprawkowych. Możliwość zajęć także w wakacje.

W przypadku zajęć w 2 osobowej grupie koszt do uzgodnienia.

Dojazd autobusem od metra Politechnika (520,525,502,514,523,188,143) to około 12 minut.

Dojazd z Metro Centrum autobusem 158 ok 20 minut lub tramwajami 9, 24 ok 25 min.

Dojazd z CH Wileńska autobusem 135 to ok 18 minut. Z Gocławia 151, 311.

Od Ronda Wiatraczna ok 10 minut pieszo.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - aktualnie
Wydział Chemii Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
02.1996
Ukończona Dydaktyka Chemii
Doświadczenie
01.2002 - aktualnie
Korepetytor
Doświadczenie w indywidualnym przygotowaniu do egzaminów maturalnych na poziomie rozszerzonym z chemii dla osób pragnących studiować medycynę, stomatologię, farmację, biotechnologię, technologię chemiczną, a także pomoc dla studentów w przygotowaniu do egzaminów na w/w kierunkach.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Polecam, polecam, polecam
Naukę z Panią Anią zaczęłam w liceum i wystarczyły tylko 2 lata żeby przygotować się do matury z chemii i dostać satysfakcjonujący wynik, który umożliwił mi dostanie się na wymarzony kierunek-lek dent.
Pani Anna na prawdę wie jak przygotować do matury ,co widać po moich 87%. Wcześniej miałam zajęcia z innymi korepetytorami, którzy otwierali tylko zbiór zadań i robiliśmy te same zadania co w szkole, bez jakiegokolwiek przygotowania materiałów. Aż w końcu natrafiłam na to ogłoszenie powyżej i wtedy tak na prawdę zaczęła się moja przygoda z chemia, prawdziwą chemią, którą bardzo polubiłam i z przyjemnością przychodziłam do Pani Ani na zajęcia .Bardzo podobała mi się ilość materiałów którą dostawałam, (były one opracowane przez nauczyciela i zawierały każdy typ zadań maturalnych ).Na zajęciach wspólnie rozwiązywałyśmy każdy typ zadania , a potem dodatkowo otrzymywałam utrwalającą prace domową, sprawdzaną później z dokładnym omówieniem. Ponad to atmosfera na zajęciach była przemiła , nie bałam się o nic zapytać, pytałam o najłatwiejsze rzeczy i wiedziałam, że zawsze mogę liczyć na dokładne wytłumaczenie problemu. Po to właśnie chodzimy na te zajęcia, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości , a czasami wystarczy wytłumaczenie najprostsze rzeczy żeby móc zrozumieć dalsze tematy. Chemia z Panią Anią właśnie taka się staje prosta, zrozumiała i na prawdę ją polubicie. Nauczycie się rozwiązywać zadania pod maturę i przerobicie tak mnóstwo zadań, dzięki czemu nic was nie zaskoczy na egzaminie i dostaniecie się na wymarzone studia. Jeszcze raz polecam, nie szukajcie nikogo innego, bo wiem z własngo doświadczenie, że nie ma takiego drugiego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.