Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Brak wolnych miejsc proszę o kontakt po 18 maja.  Solidne indywidualne kursy maturalne i korepetycje online dla osób pragnących studiować na kierunkach: medycyna, farmacja itp. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z uczniami warszawskich szkół z pierwszej 15. rankingu.

W ramach kursu maturalnego gwarantuję:
- weryfikację faktycznego stanu wiedzy i umiejętności ucznia (która nie zawsze pokrywa się z oceną w szkole) tak aby uczeń miał pewność przyswojenia całości materiału w zakresie podstawy programowej, 

- solidne powtórzenie i utrwalenie całego materiału, w oparciu o wyselekcjonowane, także autorskie zadania (ponad dwa tysiące) zgodne z formułą zadań maturalnych,

- cierpliwe - do skutku tłumaczenie nawet najbardziej zawiłych zagadnień, tak aby uczeń zrozumiał zagadnienie bo to jest klucz do sukcesu na maturze z chemii ! 

- zadania domowe po każdych zajęciach,

- systematyczność pracy, skuteczność, wysoki poziom nauczania,

- miłą i przyjazną atmosferę,

- zajęcia online z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu m.in. tabletu graficznego, który pozwala przenieść pismo i rysunki na ekran komputera w czasie rzeczywistym, dzięki czemu uczeń może śledzić tok rozumowania – co jest szczególnie przydatne w zadaniach obliczeniowych.

Moi uczniowie dostają się od lat na medycynę i inne kierunki przyrodnicze.

Jeśli szukasz osoby rzetelnej, kompetentnej i solidnej, która pomoże Tobie otrzymać wysoki wynik na maturze z chemii tak aby dostać się na wymarzony kierunek studiów lub nadrobić zaległości to zadzwoń, zapraszam serdecznie.

Zainteresowanych przygotowaniem do matury zapraszam na bezpłatne spotkanie informacyjne.

Udzielam także konsultacji studentom SGGW, farmacji, kosmetologii i kierunków pokrewnych. Przygotowuję do egzaminów poprawkowych. Możliwość zajęć także w wakacje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - aktualnie
Wydział Chemii Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
02.1996
Ukończona Dydaktyka Chemii
Doświadczenie
01.2002 - aktualnie
Korepetytor
Doświadczenie w indywidualnym przygotowaniu do egzaminów maturalnych na poziomie rozszerzonym z chemii dla osób pragnących studiować medycynę, stomatologię, farmację, biotechnologię, technologię chemiczną, a także pomoc dla studentów w przygotowaniu do egzaminów na w/w kierunkach.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Polecam, Pani Ania pomogła mi w nauce do matury rozszerzonej z chemii dzięki czemu otrzymałem 97%. Materiały stworzone przez Panią Anię są przemyślane, dzięki czemu zawierają bardzo dobrze dobrane zadania do każdego zagadnienia.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Polecam, polecam, polecam
Naukę z Panią Anią zaczęłam w liceum i wystarczyły tylko 2 lata żeby przygotować się do matury z chemii i dostać satysfakcjonujący wynik, który umożliwił mi dostanie się na wymarzony kierunek-lek dent.
Pani Anna na prawdę wie jak przygotować do matury ,co widać po moich 87%. Wcześniej miałam zajęcia z innymi korepetytorami, którzy otwierali tylko zbiór zadań i robiliśmy te same zadania co w szkole, bez jakiegokolwiek przygotowania materiałów. Aż w końcu natrafiłam na to ogłoszenie powyżej i wtedy tak na prawdę zaczęła się moja przygoda z chemia, prawdziwą chemią, którą bardzo polubiłam i z przyjemnością przychodziłam do Pani Ani na zajęcia .Bardzo podobała mi się ilość materiałów którą dostawałam, (były one opracowane przez nauczyciela i zawierały każdy typ zadań maturalnych ).Na zajęciach wspólnie rozwiązywałyśmy każdy typ zadania , a potem dodatkowo otrzymywałam utrwalającą prace domową, sprawdzaną później z dokładnym omówieniem. Ponad to atmosfera na zajęciach była przemiła , nie bałam się o nic zapytać, pytałam o najłatwiejsze rzeczy i wiedziałam, że zawsze mogę liczyć na dokładne wytłumaczenie problemu. Po to właśnie chodzimy na te zajęcia, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości , a czasami wystarczy wytłumaczenie najprostsze rzeczy żeby móc zrozumieć dalsze tematy. Chemia z Panią Anią właśnie taka się staje prosta, zrozumiała i na prawdę ją polubicie. Nauczycie się rozwiązywać zadania pod maturę i przerobicie tak mnóstwo zadań, dzięki czemu nic was nie zaskoczy na egzaminie i dostaniecie się na wymarzone studia. Jeszcze raz polecam, nie szukajcie nikogo innego, bo wiem z własngo doświadczenie, że nie ma takiego drugiego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.