Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Praga Południe)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1992 - aktualnie
Wydział Chemii Uniwersytet Warszawski
Magister
Chemia
Kursy i szkolenia
02.1996
Ukończona Dydaktyka Chemii
Doświadczenie
01.2002 - aktualnie
Korepetytor
Doświadczenie w indywidualnym przygotowaniu do egzaminów maturalnych na poziomie rozszerzonym z chemii dla osób pragnących studiować medycynę, stomatologię, farmację, biotechnologię, technologię chemiczną, a także pomoc dla studentów w przygotowaniu do egzaminów na w/w kierunkach.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Polecam, polecam, polecam
Naukę z Panią Anią zaczęłam w liceum i wystarczyły tylko 2 lata żeby przygotować się do matury z chemii i dostać satysfakcjonujący wynik, który umożliwił mi dostanie się na wymarzony kierunek-lek dent.
Pani Anna na prawdę wie jak przygotować do matury ,co widać po moich 87%. Wcześniej miałam zajęcia z innymi korepetytorami, którzy otwierali tylko zbiór zadań i robiliśmy te same zadania co w szkole, bez jakiegokolwiek przygotowania materiałów. Aż w końcu natrafiłam na to ogłoszenie powyżej i wtedy tak na prawdę zaczęła się moja przygoda z chemia, prawdziwą chemią, którą bardzo polubiłam i z przyjemnością przychodziłam do Pani Ani na zajęcia .Bardzo podobała mi się ilość materiałów którą dostawałam, (były one opracowane przez nauczyciela i zawierały każdy typ zadań maturalnych ).Na zajęciach wspólnie rozwiązywałyśmy każdy typ zadania , a potem dodatkowo otrzymywałam utrwalającą prace domową, sprawdzaną później z dokładnym omówieniem. Ponad to atmosfera na zajęciach była przemiła , nie bałam się o nic zapytać, pytałam o najłatwiejsze rzeczy i wiedziałam, że zawsze mogę liczyć na dokładne wytłumaczenie problemu. Po to właśnie chodzimy na te zajęcia, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości , a czasami wystarczy wytłumaczenie najprostsze rzeczy żeby móc zrozumieć dalsze tematy. Chemia z Panią Anią właśnie taka się staje prosta, zrozumiała i na prawdę ją polubicie. Nauczycie się rozwiązywać zadania pod maturę i przerobicie tak mnóstwo zadań, dzięki czemu nic was nie zaskoczy na egzaminie i dostaniecie się na wymarzone studia. Jeszcze raz polecam, nie szukajcie nikogo innego, bo wiem z własngo doświadczenie, że nie ma takiego drugiego nauczyciela.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.