Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Częstochowa
Gliwice
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia65 / 60 min

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli chcesz poprawić oceny z biologii, świetnie napisać maturę i dostać się na wymarzone studia - jesteś w dobrym miejscu!

KIM JESTEM?
Mam na imię Julia. Uzyskany bardzo wysoki wynik na maturze z biologii umożliwił mi spełnienie marzeń i tak oto jestem studentką kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym.

W CZYM MOGĘ POMÓC?
Skoro mnie się to udało, teraz Twoja kolej! Chętnie podzielę się z Tobą swoją wiedzą i pomogę Ci w osiągnięciu Twoich celów . Niezależnie na jakim etapie nauki jesteś - w szkole podstawowej czy średniej.
Wiem jak bardzo ważne w pomocy w nauce jest indywidualne podejście, dlatego do każdej osoby przygotowuję się w oparciu o Twoje własne potrzeby. 

  • pomocą w nadrobieniu zaległości w szkole
  • pomocą w zrozumieniu tematów przerabianych aktualnie na lekcjach w szkole
  • pomocą w przygotowaniu do sprawdzianów, kartkówek, egzaminu ósmoklasisty, a także matury rozszerzonej z biologii
  • powtórką zagadnień z poprzednich lat
  • prowadzeniem w rozwiązywaniu zadań maturalnych (tysięcy zadań maturalnych ;)
  • przekazaniem cennych uwag , jak rozwiązywać zadania maturalne ‘pod klucz CKE’ --> na zajęciach koncentrujemy się na tym, co istotne pod kątem matury i nie tracimy czasu. Sukces na maturze z biologii zależy przede wszystkim od umiejętności pisania pod tak zwany klucz
  • pomocą w układaniu i modyfikacji planu przygotowania do matury.

W JAKI SPOSÓB?
Na prowadzonych przeze mnie korepetycjach oferuję dostęp do stworzonych przeze mnie prezentacji tematów wymaganych w podstawie programowej. Dodatkowo na zajęciach wykorzystuję stworzone przeze mnie opracowania z zadaniami maturalnymi oraz inne materiały (w tym kilkadziesiąt arkuszy maturalnych ). Po każdym temacie uczeń otrzyma ode mnie również zestaw fiszek do powtórki teorii, a także gwarantuję swobodną i miłą atmosferę - wiemy ile sama ona potrafi zdziałać!

POZA GODZINAMI
Korepetycje - dla mnie - to nie tylko czas spędzony razem przy biurku. Dla osób, z którymi współpracuję, jestem dostępna praktycznie cały czas . W razie problemów chętnie pomagam smsowo. Pracuję przed zajęciami, przygotowując niezbędne materiały, a także po nich, sprawdzając zadane arkusze, rozwiązania zadań.

KIEDY MOŻEMY SIĘ SPOTKAĆ?
Lekcje rozpoczynają się od  kiedy tylko chcesz!  Wszyscy wiemy, że w nauce bardzo ważna jest  regularna praca , więc myślę, że spotkania mogą odbywać się w zależności od ustaleń raz, bądź dwa razy w tygodniu/1h, 1.5h lub 2h. Jeżeli chodzi o konkretny dzień i godzinę – postaramy się tak dogadać, aby moje studia oraz Twoja szkoła nie stały sobie na przeszkodzie.

Lokalizacja: Katowice / online

Mam nadzieję, że skutecznie pomogę Ci w realizacji upragnionego celu i będziemy się razem dobrze czuli w drodze przez tajniki biologii. Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2023

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Julią. Mimo tego, że miałam tylko rok na przygotowanie do matury z chemii to wynik egzaminu był bardzo dobry. Bardzo polecam każdemu kto potrzebuje pomocy

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2023

Dzięki Pani Julii udało mi się poprawić maturę z chemii. Pierwsze podejdzie z innym korepetytorem nie poszło po mojej myśli, dopiero gdy dostałam namiary na Panią Julię zaczęłam rozumieć jakie błędy popełniałam do tej pory. Atmosfera, w której nie bałam sie zadawać pytań oraz zaangażowanie korepetytorki sprawiły, że nauka chemii nie była drogą przez męki, a drogą do sukcesu :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2023

Uczęszczam na korepetycje z chemii u Pani Julii. Zajęcia są prowadzone w sposób dokładny, ciekawy oraz w przyjemnej atmosferze. Pani Julia jest bardzo otwartą, wyrozumiałą oraz przemiłą osobą. W razie wątpliwości zawsze mogę liczyć na ponowne wytłumaczenie :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2023

Pani Julia tłumaczy wszystko w łatwy do zrozumienia sposób. Pracujemy przede wszystkim na zadaniach maturalnych, dzięki czemu od samego początku mogę się oswoić z arkuszem, co uważam za ogromny plus. Chemia z Panią Julia stała się dla mnie przyjemnością i nie zamieniłabym tych korepetycji na żadne inne!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Zajęcia z Panią Julią były najlepszą rzeczą jaka spotkała mnie w tym roku. Bez niej nie dałabym rady podejść do matury z taką odwagą jaką mialam. Jest konkretna, wyrozumiała i poświęca tyle czasu na dany temat ile potrzeba. Jestem bardzo wdzięczna że miałam szanse się u niej uczyć :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Jestem osobą poprawiającą maturę i Pani Julia to był strzał w dziesiątkę. Rzeczy, których wcześniej nie rozumiałam, zostały dokładnie wyjaśnione i poparte wieloma zadaniami, dodatkowo przerobionymi wieloma maturami. Pani Julia jest osobą cierpliwą, elastyczną, wymagającą, ale zupełnie bezstresową. W końcu nie musiałam się martwić w wakacje, gdyż dostałam się na kierunek lekarski z pierwszych list!

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Gdzy zapisałem się na korepetycje z chemii moim celem było przejście do następnej klasy, dziś nie dość, że chemia nie sprawia mi trudności i otrzymuję bardzo dobre oceny to stała się jednym z moich ulubionych przedmiotów w szkole. Co do samych korepetycji jestem bardzo zadowolony z tego jak są prowadzone, materiał jest tłumaczony w sposób jasny i zrozumiały a zadania są zróżnicowane pod względem trudności jak i postaci. Szczerze polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Zapisując się na zajęcia z chemii mocno nie wierzyłam w swoje umiejętności - Pani Julia rozwiała je wszystkie, a ja dostałam się na wymarzony kierunek lekarski!!! Super prowadzone lekcje, chemia przekładana na życie codzienne, Pani jest wymagająca, a zarazem wyrozumiała, zero stresu. Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Lea
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Korepetycje prowadzone w przyjemny bezstresowy sposób. Dzięki zajęciom polubilam chemię, do której bylam sceptycznie nastawiona. Pani Julia jest osobą elastyczną, cierpliwą i sumienną. Serdecznie polecam ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Pani Julia to świetny korepetytor. Profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie i cierpliwość to doskonałe połączenie, które ją cechuje! Mogę śmiało powiedzieć „wielkie dzięki”, gdyż chemia, która potrafiła przysporzyć mi wiele problemów, teraz stała się przyjemnością! Za niecały rok matura, a już nie mogę się doczekać nie tylko matury, ale ciągu dalszych lekcji z Panią Julią po zakończeniu wakacji!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pani Julii. Świetnie tłumaczy każde zagadnienie oraz motywuje do robienia zadań, które następnie dogłębnie omawiamy. Lekcje przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze. Dodatkowo nie ma żadnego problemu w dogadaniu się odnośnie godziny zajęć.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Jestem uczniem LO i do tej pory chemia (szczególnie chemia nieorganiczna) kojarzyła mi się z "czarną magią". Po korepetycjach z Panią Julią, które prowadzone były on-line, chemia stała się przedmiotem nie sprawiającym mi obecnie żadnych problemów. Pani Julia wszystko szczegółowo wyjaśniała, a gdy była taka potrzeba, dłużej pracowaliśmy w danym temacie. Do tego przerobiliśmy masę zadań, do których jeszcze niedawno nie wiedziałem jak się zabrać. Teraz są dla mnie jasne i oczywiste. Do każdych zajęć Pani Julia była profesjonalnie przygotowana, nie było pośpiechu czy też rzeczy nie do wyjaśnienia. Była natomiast miła atmosfera i cierpliwość, która w moim przypadku, szczególnie na początku, była niezbędna :) Zdecydowanie i bez wahania polecam tego korepetytora. Tomek

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Naprawdę GORĄCO polecam korepetycje z chemii z Panią Julią. Zajęcia prowadzone w przemiłej, profesjonalnej atmosferze. Wszystkie zagadnienia, (nawet te najtrudniejsze) z którymi od zawsze się męczyłem stały się dla mnie PESTKĄ, a egzamin maturalny był tylko formalnością...
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Julii, uzyskałem wynik 88% i dostałem się na mój wymarzony od lat - kierunek LEKARSKI!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.