Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Katowice
Ciechocinek
Sosnowiec
Zabrze
Częstochowa
Gliwice
Toruń
Bielsko-Biała

Julia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Julia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2022

Jestem osobą poprawiającą maturę i Pani Julia to był strzał w dziesiątkę. Rzeczy, których wcześniej nie rozumiałam, zostały dokładnie wyjaśnione i poparte wieloma zadaniami, dodatkowo przerobionymi wieloma maturami. Pani Julia jest osobą cierpliwą, elastyczną, wymagającą, ale zupełnie bezstresową. W końcu nie musiałam się martwić w wakacje, gdyż dostałam się na kierunek lekarski z pierwszych list!

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2022

Gdzy zapisałem się na korepetycje z chemii moim celem było przejście do następnej klasy, dziś nie dość, że chemia nie sprawia mi trudności i otrzymuję bardzo dobre oceny to stała się jednym z moich ulubionych przedmiotów w szkole. Co do samych korepetycji jestem bardzo zadowolony z tego jak są prowadzone, materiał jest tłumaczony w sposób jasny i zrozumiały a zadania są zróżnicowane pod względem trudności jak i postaci. Szczerze polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Zapisując się na zajęcia z chemii mocno nie wierzyłam w swoje umiejętności - Pani Julia rozwiała je wszystkie, a ja dostałam się na wymarzony kierunek lekarski!!! Super prowadzone lekcje, chemia przekładana na życie codzienne, Pani jest wymagająca, a zarazem wyrozumiała, zero stresu. Polecam każdemu z całego serca!

avatar
Lea
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2021

Korepetycje prowadzone w przyjemny bezstresowy sposób. Dzięki zajęciom polubilam chemię, do której bylam sceptycznie nastawiona. Pani Julia jest osobą elastyczną, cierpliwą i sumienną. Serdecznie polecam ;)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Bardzo polecam! Pani Julia to świetny korepetytor. Profesjonalizm, skuteczność, zaangażowanie i cierpliwość to doskonałe połączenie, które ją cechuje! Mogę śmiało powiedzieć „wielkie dzięki”, gdyż chemia, która potrafiła przysporzyć mi wiele problemów, teraz stała się przyjemnością! Za niecały rok matura, a już nie mogę się doczekać nie tylko matury, ale ciągu dalszych lekcji z Panią Julią po zakończeniu wakacji!

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pani Julii. Świetnie tłumaczy każde zagadnienie oraz motywuje do robienia zadań, które następnie dogłębnie omawiamy. Lekcje przebiegają w bardzo sympatycznej atmosferze. Dodatkowo nie ma żadnego problemu w dogadaniu się odnośnie godziny zajęć.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2021

Jestem uczniem LO i do tej pory chemia (szczególnie chemia nieorganiczna) kojarzyła mi się z "czarną magią". Po korepetycjach z Panią Julią, które prowadzone były on-line, chemia stała się przedmiotem nie sprawiającym mi obecnie żadnych problemów. Pani Julia wszystko szczegółowo wyjaśniała, a gdy była taka potrzeba, dłużej pracowaliśmy w danym temacie. Do tego przerobiliśmy masę zadań, do których jeszcze niedawno nie wiedziałem jak się zabrać. Teraz są dla mnie jasne i oczywiste. Do każdych zajęć Pani Julia była profesjonalnie przygotowana, nie było pośpiechu czy też rzeczy nie do wyjaśnienia. Była natomiast miła atmosfera i cierpliwość, która w moim przypadku, szczególnie na początku, była niezbędna :) Zdecydowanie i bez wahania polecam tego korepetytora. Tomek

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Naprawdę GORĄCO polecam korepetycje z chemii z Panią Julią. Zajęcia prowadzone w przemiłej, profesjonalnej atmosferze. Wszystkie zagadnienia, (nawet te najtrudniejsze) z którymi od zawsze się męczyłem stały się dla mnie PESTKĄ, a egzamin maturalny był tylko formalnością...
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Julii, uzyskałem wynik 88% i dostałem się na mój wymarzony od lat - kierunek LEKARSKI!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.