Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków (Centrum miasta)
Warszawa
Gdańsk
Sosnowiec
Poznań
Rzeszów

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Katarzyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Polecam wszystkim korepetycje z języka szwedzkiego! Kasia jest wspaniałym korepetytorem, zawsze przygotowana, punktualna i zawsze uśmiechnięta :D. Materiały do nauki które przesyła: książki, ćwiczenia i gramatyka są bardzo przydatne. Lekcje prowadzone są w bardzo miłej atmosferze oraz bezstresowo. Dzięki korepetycjom u Kasi robię bardzo szybkie postępy w nauce języka szwedzkiego.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

"Jestem bardzo zadowolona z tych korepetycji. Do niemieckiego byłam zrażona od zawsze, juz stracilam nadzieje ze uda mi sie kiedys zgłębić choćby podstawy tego jezyka. Ale przymuszona koniecznoscią zawodową postanowilam ostanią szanse dać temu językowi. Sięgnełam po korepetycje Katarzymy poprzez skypa. Dziś mogę wreszczei powiedziec :Ich mag Deutsch! Vielen dank katarzyna.

avatar
Tomasz F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Kasią jest przemiłą i niezwykle kompetentną nauczycielką. Zawsze przygotowana i punktualna. Potrafi być wymagająca, co jest ogromnym plusem! Ma bardzo dobry słuch językowy, dzięki czemu może kłaść nacisk na wymowę. Szerokie zainteresowania pozwalają Kasi na prowadzenie ciekawych konwersacji na rozmaite tematy. Miałem ogromne szczęście, że trafiłem właśnie na nią!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Wyjeżdżam niedługo do pracy w Sztokholmie i chciałem opanować jakiekolwiek podstawy z języka szwedzkiego. U p. Kasi natomiast w 3 miesiące otrzymałem dobre wykształcenie do poziomu A2 (wg podręczników), kładzie ona duży nacisk na wymowę i gramatykę i bardzo dobrze orientuje się w materiałach (druki + słuchanki, bardzo pomocne do nauki). Atmosfera jest bardzo przyjemna, a sama p. Kasia jest miła, otwarta i z łatwością przekazuje swoją wiedzę. Jeśli tylko ktoś chce się uczyć i wkłada w to również własną pracę, nie powinien się zawieść.
Polecam i serdecznie Panią pozdrawiam!
Tomek

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.