dr Krzysztof Ozimek

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Ekonomia60 - 167 / 60 min

dr Krzysztof Ozimek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/544 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Już od ponad 25 lat z niegasnącym zapałem zajmuję się zawodowo wyłącznie dydaktyką, wielostronną i multiprzedmiotową. W skutecznej realizacji tej aktywności pomaga mi niezmiennie żywa pasja uczenia się i nauczania. W obszarze korepetycji, w swojej firmie edukacyjno-szkoleniowej Eduinn Krzysztof Ozimek efektywnie dostosowywuję treść zajęć do celów edukacyjnych klientów. Zapis notatek tworzonych podczas zajęć jest gotowy do pobrania bezpośrednio po ich zakończeniu. Dodatkowo prowadzę autorskie kursy z zakresu nowoczesnych finansów ilościowych.

W oczekiwaniu na odpowiedź na maila ode mnie proszę sprawdzać folder SPAM!

KOREPETYCJE
online dla kierunków studiów: ekonomia, finanse i zarządzanie

 • przygotowanie do kolokwiów i egzaminów
 • studia licencjackie i magisterskie
 • Szkoły Doktorskie i MBA

PRZEDMIOTY

 • mikroekonomia
 • makroekonomia
 • ekonomia matematyczna
 • ekonomia matematyczna i dynamiczna optymalizacja
 • ekonomia menedżerska
 • metody matematyczne ekonomii
 • finanse
 • statystyka
 • ekonometria
 • matematyka i inżynieria finansowa
 • algebra i analiza matematyczna
 • rachunek prawdopodobieństwa

KOREPETYCJE ONLINE

 • 1 osoba: 250zł/90min.
 • 2 - 5 osób: 300zł/90min.

KURSY INDYWIDUALNE ONLINE

 • Sprawdzian WOG w SGH
 • Matura z Matematyki
 • Egzamin Ósmoklasisty

ZGŁOSZENIA NA KOREPETYCJE I KURSY INDYWIDUALNE

Proszę o wysłanie wiadomości przez serwis e-korepetycje albo za pomocą e-maila lub smsa. W odpowiedzi zostanie przesłany link do formularza zgłoszeniowego. W oczekiwaniu na odpowiedź proszę sprawdzać folder SPAM!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota08:00 - 18:00
Niedziela08:00 - 18:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

dr Krzysztof Ozimek
ul. Stawy 12
02-467 Warszawa
NIP: 5262259776

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2009
Akademia Finansów - Zarządzanie ryzykiem
Trzyletnie podyplomowe studia z seminariami doktoranckimi
06.2020 - aktualnie
SGH
Doktor
Kolegium Zarządzania i Finansów
Kursy i szkolenia
06.2012
PRM - Professional Risk Manager
Doświadczenie
01.2009 - aktualnie
Eduinn Krzysztof Ozimek
Moje zainteresowanie dydaktyką i nauką powstało już ponad 25 lat temu. W tamtym czasie zacząłem i do dziś kontynuuję swoją działalność dydaktyczną jako jedyną aktywność zawodową, która od paru lat realizowana jest w ramach oferty założonej i prowadzonej przeze mnie firmy Eduinn Krzysztof Ozimek. W pełni rozumiem fundamentalne znaczenie nauki dla jakości kształcenia i konieczność ciągłego doskonalenia warsztatu dydaktycznego. Systematycznie więc aktualizuję i pogłębiam wiedzę naukową, korzystam z własnego refleksyjnego doświadczenia i badań w obszarze dydaktyki, konsekwentnie kształtuję swoje umiejętności tak, żeby móc dostarczać najwyższej klasy usługi edukacyjne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 44
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2023

Polecam serdecznie korepetycje! Zdałam warunek na studiach dzięki pomocy i wyjaśnieniu Pana Krzysztofa. Jestem w 100% zadowolona

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Pan Krzysztof od początku dostosował się do moich potrzeb i rzetelnie przygotowywał mnie do egzaminu. Nie mam żadnych zastrzeżeń, całość przebiegała w bardzo pozytywnej atmosferze.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Materiał z pierwszego semestru mikroekonomii wytłumaczony w jasny i dokładny sposób. Bardzo polecam p. Krzysztofa.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Rigcz. Krzysztof okazał się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu i jak trzeba rozjaśnił wszelkie wątpliwości które miałem wobec dwóch egzaminów poprawkowych, z którymi sam nie poradziłbym sobie aż tak sprawnie, a kto wie czy w ogóle. Do tego dochodzi bardzo dobry kontakt, który mieliśmy, i razem otrzymujemy świetną współpracę. Będę ją dobrze wspominał, w razie potrzeby do niej wracał, a na pewno polecał!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Korepetycje z Ekonomii Ogólnej - przygotowanie do egzaminu magisterskiego z ekonomii SGH.
Potrzebowałem usystematyzować i pogłębić wiedzę z zakresu mikro- i makroekonomii oraz ekonomii menedżerskiej.
Krzysztof bardzo elastycznie dostosowywał program zajęć do moich potrzeb i genialnie wytłumaczył najistotniejsze zagadnienia - słowem poukładał mi wiedzę w głowie. Atmosfera zajęć była bardzo przyjemna, utrzymana w formie dialogu i profesjonalnej prezentacji materiału.
Efekt = „karkołomny” egzamin zaliczony.
DZIĘKI KRZYSZTOF!!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Bardzo polecam! Dzięki korepetycjom jakich udzielił mi Krzysztof dostałam piątkę z egzaminu z Portfela Inwestycyjnego. Świetnie tłumaczy, odwołuje się do sytuacji z życia wziętych i dostosowuje swój przekaz do odbiorcy. Po prostu talent do nauczania.

avatar
K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2017

Gorąco polecam współpracę z panem Krzysztofem - zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Przede wszystkim Pan Krzysztof ma ogromną wiedzę z zakresu ekonomii/ finansów, potrafi w prosty i przejrzysty sposób odpowiedzieć na każde pytanie. Dzięki temu obroniłam magisterkę na 5 ! :) Model Solowa i inne podobno najtrudniejsze pytania nie były już takie straszne wręcz liczyłam, że wylosuję jedno z nich :) Jeszcze raz dziękuję :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2017

Moja współpraca z panem Krzysztofem rozpoczęła się 4 lata temu i obejmowała zagadnienia z przeróżnych przedmiotów na SGH. Za każdym razem, kiedy trafiałam na zajęcia wiedziałam, że bez problemów zrozumiem każde zagadnie - teoria połączona z praktyką i sympatyczne i profesjonalne podejście do studenta, sprawiało, że aż chciało się uczyć! Polecam każdemu, kto chce pogłębiać swoją wiedzę i perfekcyjnie przygotować się do egzaminów i obrony pracy magisterskiej.

dr Krzysztof Ozimek

Dziękuję Justynie za pozytywną opinię. W trakcie jej studiów na SGH miałem przyjemność wspierać ją w nauce następujących przedmiotów: Ekonometria, Ekonometria Finansowa, Inżynieria Finansowa, Portfel Inwestycyjny, Ekonomia Sektora Publicznego, Polityka Pieniężna oraz Zarządzanie Bankiem. Na finiszu jej studenckich zmagań współpracowaliśmy przy przygotowaniach do obrony magisterki na SGH.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2016

Co tu dużo mówić ten człowiek ma wrodzony dar do przekazywania wiedzy. Dzięki Krzyśkowi dostałem się na studia magisterskie na SGH zdając egzamin z Wiedzy O Gospodarce do którego mnie przygotował. Polecam każdemu !

avatar
I.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Studiując na programie MBA-SGH natrafiłam na przedmiot Zarządzanie Finansami w Przedsiębiorstwie prowadzony przez p. Tomasza Berenta. Zawodowo poruszam się na obrzeżach tej dziedziny wiedzy. Myślałam, że z zaoferowaną pomocą od moich znajomych finansistów dam sobie radę. Okazało się jednak w czasie pierwszego egzaminu, że mój sposób myślenia i dobór wzorów są nieodpowiednie a moje obliczenia nieudolne. Trafiłam w końcu do Krzyśka, z którym wypracowaliśmy razem w cyklu naszych intensywnych spotkań przyrost mojej wiedzy i moich umiejętności. Nauczyłam się logiki procesów finansowych w przedsiębiorstwie, rozumnego zastosowania aparatu analitycznego oraz pozyskałam odpowiednią sprawność obliczeniową. Wszystko to dzięki odpowiednio zaprojektowanym pod kątem egzaminu ćwiczeniom, pracom domowym i naszej solidnej współpracy. Na egzaminie poprawkowym już nie było problemu.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2016

Przyznam sie, że niechetnie daję swoją opinie w internecie , na forum. Ale tym razem robie to z wielką przyjemnością. Korzystałam z korepetycji Krzysia przygotowując sie do egzaminu z finansów na SGH. Zaczynałam zupełnie od zera nie znając zupełnie tych wszystkich finansowych kruczków, po 5 tygodniach nauki egzamin zdany. Jeśli Krzysiek nauczył mnie osobę zupełnie niezwiązaną z ekonomią to jestem przekonana że nauczy każdego.
Wielkie POLECAM

avatar
MAGDA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2012

Opinia jak najbardziej pozytywna :)
Wyrażam opinię jako mgr...
Ale jak zaczęłam korepetycje z Krzysztofem to właśnie podchodziłam do egzamin magisterskiego.
Krzysiek tak tłumaczy, że naprawdę nie sposób nie zrozumieć tego co ma do przekazania. Pokazuje, porównuje, świetnie tłumaczy.
Cena za lekcje nie jest mała, ale lekcja warta jest swojej ceny.
Przekonałam się na swoim przykładzie, kiedy okazało się że Krzysiek świetnie potrafi tłumaczyć zagadnienia i to co jest najważniejsze.
Aha, jego lekcje to nie jest stricte 1,5 godziny. Jak jest coś ważnego to pogada, dopowie, nie patrzy na zegarek. Jest świetny, naprawdę.
No i zawsze uśmiechnięty.
Super nauczyciel.
A to co napiszę teraz, to już naprawdę ode mnie.
Szkoda że nie ma takich wykładowców na SGH. Z pasją, powołaniem, takich, dla których zrozumienie przedmiotu jest najważniejsze.

avatar
Ludmila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2012

Gdyby tacy pedagodzy, nauczyciele zjawiłyby się na naszych uczelniach, świat nauki, a w szczególności świat teorii "powstałby z martwych" :)

DUZE DZIEKI !!!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2012

Gorąco polecam, bardzo solidnie prowadzone zajęcia, z jajem, ale jest wymagający. Jeżeli masz mało czasu i interesują cie konkrety a nie lanie wody to polecam. Osobiście uważam że najlepszy korepetytor!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2012

Przygotowując się do egzaminu magisterskiego z ekonomii na SGH miałam dość spore problemy ze zrozumieniem obowiązujących zagadnień, wszystko wydawało się bardzo skomplikowane i momentami po prostu się poddawałam. Zwróciłam się o pomoc do Krzysia i wiem, że była to bardzo trafna decyzja. Już po pierwszych zajęciach nabrałam wiary w siebie i w to, że mogę to zrozumieć i zdać egzamin bez problemów. Po pierwsze Krzysiek ma cudowne podejście do człowieka, pełen optymizm, który przenosi na osobę uczącą się. Daje to niesamowite siły do nauki i pozytywne nastawienie. Po drugie jest świetnym nauczycielem i posiada ogromną wiedzę, którą z całą pewnością potrafi przekazać każdemu. Po kilku zajęciach z Krzyśkiem ekonomia stała się zrozumiała i wszystko pięknie łączyło się w całość. Na egzamin szłam pewna i przygotowana. Zdałam egzamin na ocenę bardzo dobrą. Polecam serdecznie! Jeśli myślicie, że nie jesteście w stanie się czegoś nauczyć skorzystajcie z pomocy Krzyśka, a zobaczycie, że dzięki jego podejściu i sposobie tłumaczenia wszystko okazuje się proste!

avatar
Aga K
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2012

Dobry nauczyciel powinien posiadać ogromne pokłady wiedzy. Ale to nie wszystko - musi umieć tę wiedzę w odpowiedni sposób przekazać. Jestem przekonana, że takim właśnie Pedagogiem jest Krzyś.
Po dwóch nieudanych podejściach do egzaminu z ekonomii (KIBR) zdecydowałam się na zajęcia w EDUINN. Była to moja ostatnia deska ratunku w tym semestrze. W ciągu trzech kolejnych zajęć Krzyś wytłumaczył mi wszystkie zagadnienia, których do tej pory nie ,,czułam". Pokazał, na co zwrócić uwagę i nauczył wyciągać odpowiednie wnioski. Nauczył też sposobu rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. W tym wszystkim miał więcej wiary we mnie, niż ja sama. Dzięki tym zajęciom udało mi się zaliczyć ekonomię ( co w obecnym semestrze stanowiło nie lada wyczyn !!!). Z pewnością też poproszę o pomoc w finansach - jest to kolejny egzamin na drugim semestrze KIBR. Gorąco polecam :))) Z pewnością nie będzie to czas stracony!!!

avatar
AGA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2011

Krzyś jest Wielkim Pedagogiem. Sprawy zawiłe i niezrozumiałe umie przełożyć i porównać do prostych życiowych sytuacji - dzięki czemu słuchasz, rozumiesz i zapamiętujesz na długo.
Dzięki indywidualnemu kursowi z mikro i makroekonomii zdałam jeden z egzaminów na biegłego rewidenta (Ekonomia). Przede mną kolejne egzaminy min. Finanse Przedsiębiorstw - bez wahania wybieram naukę z Krzysztofem. Polecam gorąco - mam porównanie z innymi kursami, które czesami są stratą czasu i przynoszą słabe efekty.

avatar
PiotrekT
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2011

Pan Krzysztof udzielał mi korepetycji w zakresie statystyki matematycznej, którą przyszło mi poprawiać na SGH. Był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, od razu odpowiadał na każde pytanie dotyczące naszego materiału. Poza tym nauka jest bardzo efektywna i Panu Krzysztofowi nie umykają szczegóły. Zadaje do domu odpowiednie zadania, a jeżeli nie wychodzą to jest bardzo pomocny. Uczy też bardzo szybko. Serdecznie polecam Pana Krzysztofa osobom, które chcą szybko i skutecznie nauczyć się statystyki. Mi zajęło to 10 dni podczas których mieliśmy 5 spotkań po półtorej godziny. Statystykę której wcześniej nie rozumiałem w ogóle zaliczyłem na 4,5.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2011

Bardzo polecam naukę u Krzyśka. Dzięki niemu zaliczylem Rachunek Prawdopodobieństwa i Mikroekonomie na UW a teraz przygotowuje mnie do Statystyki i Makroekonomi. Bardzo dużo się u niego nauczyłem. Jeszcze raz bardzo polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2011

Wreszcie udało mi się zaliczyć makroekonomię II i mikroekonomię II na WNE UW a to w dużej mierze dzięki korepetycjom u Krzysztofa.Zajęcia prowadzone w bardzo przyjazny i kontaktowy sposób, pierwsze wrażenie bardzo miłe a wszelkie zagadnienia,które sprawiały mi trudności stały się nie takie straszne.Naprawdę warto,nawet kilka spotkań mogą zdziałać wiele! Pozdrawiam

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2011

Gorąco polecam naukę u Krzyśka. Z dużą łatwościa i pomysłem tłumaczy rzeczy które wcześniej wydawały się nie do opanowania a tu po 4 spotkaniach bez problemu zaliczyłam Ekonomie Dobrobytu na UW. Duży plus za elastycznośc w godzinach spotkań. :)

avatar
Nasirieh
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2011

Z pomocą Krzyśka dokonałam "niemożliwego" :). Po wielu latach bycia zdeklarowaną humanistką zdałam egzamin wstępny z podstaw wiedzy o gospodarce i dostałam się na wymarzony kierunek na SGH. Kilka spotkań z Krzyśkiem i okazało się, że ekonomia wcale nie jest taka straszna. W porównaniu do kursów na które uczęszczałam do tej pory, te spotkania były zdecydowanie najbardziej efektywne, a jednocześnie bardzo przyjemne. Serdecznie polecam.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2011

Dzięki Krzyśkowi bez problemów udało mi się zdać Ekonomie Dobrobytu na WZ UW. Dodatkowo muszę przyznać, że na pierwszych korepetycjach byłem pod dużym wrażeniem formy prowadzenia korepetycji, a także wiedzy jaką Krzysiek posiada. Wiedzę przekazuje w prosty i logiczny sposób więc nie ma możliwości nie zrozumienia materiału. Gorącą wszystkim polecam korepetycję u Krzyśka 

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2011

Przede wszystkim polecam szeroką wiedzę merytoryczną i kompetencje Krzyśka, które wynikają z jego pasji i zainteresowań. Dzięki niemu przeżyłam obronę mojej pracy mgr, na której odpowiedź na pytanie z ekonomii znałam dzięki jego korepetycjom.
Poza tym Krzysiek to bardzo miły, otwarty i życzliwy człowiek.
Szczerze polecam i jeszcze raz dziękuję!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2011

Jestem studentką pierwszego roku WNE UW i Pan Krzysiek pomagał mi przygotować się do kolokwiów oraz egzaminów w zakresie analizy matematycznej oraz mikroekonomii. Mogę śmiało powiedzieć, że sesję zdałam w dużym stopniu właśnie dzięki jego pomocy; jest osobą bardzo komunikatywną oraz ma dobre podejście do osób z którymi pracuje - dzięki temu wspólne zajęcia są nie tylko pożyteczne ale też prowadzone w sympatycznej atmosferze. Co więcej, Pan Krzysiek potrafi w prosty i klarowny sposób wytłumaczyć wszelkie zagadnienia, dzięki czemu nawet taki przedmiot jak analiza matematyczna nie wydaje się już taki straszny :) Zdecydowanie polecam !

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2011

Dzięki Krzysztofowi udało mi się zdać Ekonomię Matematyczną, a także gruntownie uporządkować wiedzę z Ekonometrii na SGH, której niestety nie rozumiałem po wykładach u Rocky'ego.

Bardzo doceniam profesjonalizm Krzysztofa, jego cierpliwość oraz metody dydaktyczne, które czynią zrozumiałymi nawet na pozór b. skomplikowane zagadnienia.

Z przyjemnością rekomenduję Krzysztofa każdemu esgiehowcowi i nie tylko.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2011

Sprostowanie co do poprzedniego komentarza. Ocena bardzo dobra. Krzysiek przygotowywał mnie do egzaminu doktorskiego z ekonomii na SGH. Jestem zadowolony ze współpracy

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2011

Pan Krzysztof przygotowywał mnie do egzaminu KIBR z Makro- i Mikroekonomii. Chodziło głownie o zadania. Nie jestem po studiach ekonomicznych, więc moje dwa podejścia zakończyły się porażką. Po korepetycjach ( 15 lekcji) zdałam. Zadania, które wcześniej wydawały się nie do rozwiązania, okazały się całkiem rozwiązywalne. Bez korepetycji nie miałabym żadnych szans. Pan Krzysztof stawia na zrozumienie tematu i samodzielność. I to był klucz do sukcesu. Jest przy tym bardzo sympatycznym człowiekiem. Polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2010

Dzięki kilku konsultacjom u Krzyśka w zakresie wiedzy ogólnoekonomicznej, udało mi się obronić pracę magisterską (SGH) na ocenę -5. Ten człowiek jest w stanie nauczyć Cie na pamięć Inwokacji przy użyciu dwóch wykresów:-) POLECAM

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2010

Krzysiek uczył mnie w ekspresowym tempie Matematyki Instrumentów Pochodnych, Ekonometrii Szeregów Czasowych i Statystyki Matematycznej. Polecam! Jest zawsze przygotowany do zajęć i sympatyczny. Jedna uwaga, nie spóźniajcie się!:)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2010

Korzystałam z korepetycji z analizy matematycznej i mikroekonomii i muszę przyznać, że na pierwszych zajęciach byłam pod ogromnym wrażeniem, szczególnie jeśli chodzi o analizę- ten facet ma w głowie wszystko!:) Studiuję Ekonomię na Wydziale Nauk Ekonomicznych, na UW i analizę, która jest utrapieniem wszystkich studentów zdałam na 4:)- byłaby pewnie 5, gdyby nie to, że moja niska ocena z ćwiczeń (gdy jeszcze nie brałam korepetycji) zaważyła na końcowym stopniu. Jeśli szukasz korepetytora, który 100% wykorzysta Twój czas na zajęciach i w przystępny sposób wytłumaczy nawet najbardziej porypane zagadnienia dzwoń do tego pana:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2010

Polecam! Egzamin z Ekonomii Dobrobytu zaliczony. Krzysiek to nauczyciel z powołania, zajęcia prowadzi profesjonalnie, tajniki ekonomii wyjaśnia w sposób przystępny, wspiera i podnosi na duchu. Krzysiu, serdecznie dziękuję!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2010

Gorąco polecam!
Krzysiek w bardzo przystępny i logiczny sposób przedstawił mi zagadnienia Ekonomii Dobrobytu - obszernego przedmiotu, z którym boryka się wielu studentów Uniwersytetu Warszawskiego.
Szybko, konkretnie i w zrozumialy sposob!
Egzamin zaliczony - Dzięki Krzysiek jeszcze raz.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2010

Niefortunnie zdarzyło się, iż nie na ostatnim roku studiów magisterskich nie zdałam egzaminu z Ekonomii Dobrobytu (mikro i makroekonomia poszerzona o teorie dobrobytu). Przedmiot jest ciężki, tym bardziej, kiedy nie zna się podstaw, lub jest źle wytłumaczony.. Krzysia znalazłam całkiem przypadkiem, kiedy sfrustrowana szukałam pomocy w internecie... Po miesiącu uczęszczania na zajęcia- egzamin zdałam bez problemu (a był to mój 2gi warunek), i nie muszę oczywiście ukrywać, iż jestem bardzo usatysfakcjonowana.
Nauka tego przedmiotu była dla ‘złem koniecznym’, a sama myśl o kolejnym otwarciu książki Variana (z której nic nie rozumiałam) dostarczała mi palpitacji serca.. Jednak już pierwsze zajęcia pozwoliły mi uwierzyć w siebie i ukryte umiejętności.. Z biegiem upływu zajęć moja wiedza była w sposób prosty ciągle poszerzana a sama w końcu rozumiałam coraz więcej. Zajęcia przygotowywane były w sposób przemyślany i super zorganizowany, zupełnie dostosowane do indywidualnych potrzeb i charakteru odbiorcy. Jestem również pod wielkim wrażeniem sposobu przekazywania wiedzy- na podstawie prostych przykładów, na które sama nigdy bym nie wpadła. Nie wspomnę również o optymistycznym nastawieniu Prowadzącego, które dało mi niezmierną motywację do pracy a tym bardziej- wiary, że się uda :) Moja wiedza i postępy były systematycznie sprawdzane, atmosfera zajęć- świetna! Nie dało się nie zauważyć, że Krzyś kocha to, co robi, a postępy 'ucznia' sprawiają Mu wiele radości i satysfakcji.
Bardzo cieszę się, iż uczęszczałam na te zajęcia, były dla mnie pomocne odnośnie zdania egzaminu, ale nie tylko...:) naprawdę polecam!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2010

Bardzo wysoka kompetencja prowadzącego i świetne zaplecze dydaktyczne. Krótko mówiąc - pełen profesjonalizm. Polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2010

Korzystałem z algebry i analizy matematycznej. Super prowadzone zajęcia. Tłumaczy bardzo zrozumiale, że wreszcie zaczołem coś rozumieć. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2010

Korzystałem, przedmiot metody statystyczne.
Doskonale wytłumaczone, świetna atmosfera.
W końcu zaliczyłem ten przedmiot, po dwóch warunkach.
Polecam!

avatar
Ita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2010

Jeżeli ktoś ma probelm z takim przedmiotem jak np. Analiza Koniunktury to serdecznie polecam. Na początku była to dla mnie czarna magia ale o dziwo już po 2 lekcjach naprawdę zrozumiałam o co chodzi w tym wszystkim chodzi:) Mega radość po zaliczonym egzaminie i Wielkie dzięki dla Krzysztofa ps. Chodziłam na korki razem z koleżanką i obie POLECAMY !!!!!!!!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2010

Do Krzyśka uczęszczałam na mikroekonomię będąc na szkoleniu w W-wie.Bardzo elastyczny cza pracy umożliwił mi pogodzenie szkolenia zawodowego z korepetycjami.Sposób w jaki Krzyś naucza przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.To człowiek,który autentycznie potrafi dotrzeć do najbardziej opornego rozumu i ma niewyczerpalne pokłady cierpliwości.Do tego jest przesympatycznym facetem.Po powrocie do Gdyni kontynuowałam zajęcia online z mikoekonomii i matematyki wraz z nagrywaniem lekcji.Jest to kapitalna metoda nauczania,która umożliwiła mi opanowanie materiału do perfekcji.Wyni ki egzaminów to oczywiście dwa razy 5. POLECAM NA MAXA!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2010

Korzystałam z korepetycji z mikroekonomii i bardzo polecam wszystkim co mają z nią problem. Zajęcia są prowadzone w świetnej atmosferze i co najważniejsze bardzo dobrze są tłumaczone zadania. Zagadnienia, które były dla mnie czarną magią po zajęciach stały się jasne i zrozumiałe. Naprawdę polecam, bo warto. Jeżeli będę się kiedyś wybierać na korki to tylko do p. Krzysztofa, a znając moje zdolności to na pewno :) Gorąco polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2009

Podsumuję jednym słowem: SUPER ! (student studiów doktoranckich SGH)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2009

Krzysiek jest pedagogiem prze duże P. Doskonale wykłada ekonomertię i statystykę. Dzięki jego lekcjom zaliczyłam te przedmioty na SGH. Obecnie uczęszcza do niego na indywidualny kurs z matematyki mój młodszy brat, przyszłoroczny maturzysta.

avatar
Magda G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2009

Korzystałam z korepetycji EDUINN parę razy i powiem szczerze że rewelacja. Gość potrafi tłumaczyć jak mało kto, nawet tak dla mnie "kosmiczna" matma stała się całkiem zrozumiała (o dziwo z moim antytalentem w tym kierunku). także polecam serdecznie!!!!!!!!!!!!! Moje dziecię (talent do matmy po mamusi) także chodzi i jest zadowolony!!! Można powiedzieć że to "rodzinne" usługi:):):)POLECAM GORĄCO!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2009

Korzystałam, polecam gorąco. Jestem antytalentem matematycznym a Pan Krzysztof tak jakoś potrafił wszystko wytłumaczyć że nawet coś pojęłam i egzaminek zaliczyłam na 4,5!!!!!!! SERIO!! Gość jest świetny, przygotowany do zajęć rzetelnie, ciekawie je prowadzi.
Tak mi się spodobało że skorzystałam też z korków z logiki - i też efekt - 4!!!!!!! Mam nadzieję że już nie będą mi żadne korki potrzebne ale jeśli to tylko tam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.