Kornelia Paterka

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online

Kornelia Paterka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Kornelia Paterka

O mnie

Witam :DJestem młodą osobą, która mieszka w Danii na stałe.

Mieszkam w Danii już kilka lat i uczęszczam tutaj do duńskiej szkoły średniej, dlatego język duński jest moim drugim językiem ojczystym.Obecnie prowadzę zajęcia online już od września dla kilku osób, które są z nich zadowolone.

W szkole z języka duńskiego idzie mi dobrze i często się zdarza, że pomagam w pisowni moim znajomym z klasy i mojej młodszej siostrze, która jest na poziomie średnio zaawansowanym i wielokrotnie usłyszałam, że powinnam pomóc innym zrozumieć ten język, ze względu na to, że tłumaczę łatwo i dokładnie. W tym wypadku mój poziom języka duńskiego to C2 (zaawansowany).Posiadam również materiały do nauki języka duńskiego na poziomie początkującym (ćwiczenia), średnio zaawansowanym i zaawansowanym.Często, jeśli ktoś nie zna języka zbyt dobrze, to pomagam napisać podania o prace, maile (np. w sprawie mieszkania), itp.

Jestem w stanie tłumaczyć różne teksty z języka duńskiego na polski i na odwrót (jestem również w stanie pomóc się porozumieć z duńczykiem/dunką).Jeżeli jesteś zainteresowany/a lub masz jakieś pytania, to serdecznie zachęcam do wysłania wiadomości tutaj lub na e-mail: naruto.uzumaki.kp@wp.plPozdrawiam, Kornelia :)

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  08.2016 - 06.2020
  Tørring Skole
  08.2020 - aktualnie
  Tørring Gymnasium
  Biol-Chem
  Kursy i szkolenia
  06.2020
  Duńskie świadectwo ukończenia 9 klas szkoły podstawowej
  Doświadczenie
  09.2020 - aktualnie
  Korepetycje z języka duńskiego

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 2
  avatar
  Sylwia
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  6 września 2021

  Żeby uczyć języka obcego nie wystarczy tylko umieć się nim posługiwać, należy mieć pomysł i umiejętności jak go przekazać/ nauczyć innych - Pani Kornelia robi to doskonale.
  Dzięki jej doświadczeniu zdobytemu w Danii poznałam żywy język. Słuchając jej znakomitej wymowy, mogłam tylko żałować, że 60 min już tak szybko minęło. Pani Kornelia posiada wszelkie predyspozycje do tego, by niezależnie od ścieżki zawodowej, napisać podręcznik z nagraniami do nauki języka duńskiego.
  Jest jak dobry trener-nie tylko skupia się na potrzebach ucznia tu i teraz na zajęciach, ale jest pomocna także poza zajęciami. Jeżeli czegoś nie rozumiałam, zawsze mogłam napisać do niej z prośbą o wyjaśnienie. Serdecznie dziękuję!

  Kornelia Paterka

  Serdecznie dziękuję za tyle miłych słów! Jest mi niezmiernie miło za tak ciepłe słowa.
  Jestem bardzo zadowolona z Pani postępów z językiem duńskim i bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Oby tak dalej! :D

  avatar
  Izabela
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  19 listopada 2020

  Bardzo dobra nauczycielka. Miła atmosfera na lekcjach i rewelacyjne podejście do dzieci. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę, co jest niezwykle ważne przy nauce języka duńskiego. Mnóstwo ćwiczeń i materiałów, lekcje bardzo ciekawe. Serdecznie polecam

  Kornelia Paterka

  Bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że są Państwo zadowoleni :)

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.