Clever Centrum Języków Obcych

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Warszawa
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Prowadzimy stacjonarne kursy językowe, z dojazdem do ucznia, korepetycje oraz zajecia online, precyzyjnie odpowiadające indywidualnym wymaganiom. Dopasowujemy formułę, zakres i poziom zajęć do specyficznych potrzeb zleceniodawcy. 100% elastyczności.
HISZPAŃSKI Z BEZPŁATNYM DOJAZDEM TO OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I WYGODA
Wiemy, że nauka hiszpańskiego to tylko jeden z wielu obowiązków w grafikach naszych uczniów. Dzięki elastycznej formule współpracy potrafimy dopasować się do preferencji czasowych i lokalizacyjnych, co sprawia, że uczeń otrzymuje maksymalny efekt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Clever Centrum Języków Obcych
Klaretyńska 9
91-117 Łódź
NIP: 9471862467

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Polecam wszystkim jako lektor. Współpraca układa nam się doskonale. Od samego początku miałem wrażenie, że współpracuję z profesjonalistami w każdym calu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.