Clever Centrum Języków Obcych

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa
Łódź
Faktura VAT

O mnie

Clever Centrum Języków Obcych zatrudni lektorów do nauki języków obcych dla klientów indywidualnych jak i firmowych. Oferujemy pracę dla kandydatów z Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania, Gdańska, Katowic i Krakowa.Zapraszamy do współpracy lektorów, którzy pracują na terenie Warszawy, Łodzi, Wrocławia, Poznania. Czekamy na ludzi z pasją, którzy chcą się rozwijać w swoim zawodzie i nabywać nowych doświadczeń. Proponujemy szeroki wachlarz szkoleń i wsparcie metodyką. Gwarantujemy dobrą, opierającą się na zaufaniu atmosferę pracy.Od kandydatów oczekujemy:*potwierdzonych informacji o wykształceniu (dyplom uczelni)

*potwierdzonych informacji o zdobytym doświadczeniu

*odpowiedzialnościOsoby zainteresowane z doświadczeniem w nauczaniu proszone są o przesłanie swojego CV poprzez poniższy formularz kontaktowy.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Polecam wszystkim jako lektor. Współpraca układa nam się doskonale. Od samego początku miałem wrażenie, że współpracuję z profesjonalistami w każdym calu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.