Krzysztof Reczek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 - 90 / 45 min

Krzysztof Reczek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii

Opis ogłoszenia

Największą skuteczność osiągam w pracy indywidualnej z uczniem (ponad 20 lat korepetycji). Podstawą dobrego przekazu wiedzy i umiejętności jest bezpośredni kontakt z uczniem, co ułatwia też wyrobienie lepszego nastawienia do matematyki. Prowadzę też lekcje przez internet przy użyciu tabletu graficznego i okazało się, że daje to również dobre rezultaty. Uczniowie są zadowoleni. Gdy uczeń również używa tablet graficzny to można pracować jakbyśmy siedzieli obok siebie.  Zapraszam serdecznie!

  • Zazwyczaj lekcja trwa 90 minut (150 zł u mnie, w przypadku dojazdu do ucznia - cena wyższa, do uzgodnienia). Mieszkam blisko stacji Metro Ursynów.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1981 - 06.1988
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Nauczyciel mianowany
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Dzięki lekcjom z Panem Krzysztofem, syn zrozumiał i polubił matematykę i w tym roku przystąpił do matury z rozszerzeniem przedmiotu. Lekcje odbywały się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie dziękujemy za pomoc i polecany Pana Krzysztofa.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Mój syn trafił do pana Krzysztofa 2 lata temu w dość trudnej sytuacji szkolnej, a w tym roku zdawał maturę . Pan Krzysztof świetnie potrafi wytłumaczyć każdy temat, doskonale wie na co zwrócić uwagę ucznia i jest przyjazny i miły. Syn bardzo lubił te lekcje, dodawały mu pewności siebie. Dodatkowo, warto podkreślić, że pan Krzysztof świetnie umiał prowadzić lekcje zdalnie i zależy mu bardzo na sukcesach swoich uczniów. Serdecznie polecam lekcje z panem Krzysztofem.

avatar
DARIUSZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Bardzo polecam lekcje z Panem Krzysztofem. Przygotowywał 2 moje córki, jedną do matury, drugą do testu ósmoklasisty, obie bardzo zadowolone z lekcji, obie osiągnęły bardzo dobre wyniki mimo że matematyka nie była ich mocną stroną. Pan Krzysztof świetnie przekazuje wiedzę, lekcje odbywają się w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze. Był zawsze dobrze przygotowany do zajęć, dobrze tłumaczył, wiedział co jest ważne na egzaminie i na co zwrócić uwagę. Co ważne - dostosowywał lekcje do możliwości dziecka i poziomu umiejętności.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Bardzo polecam lekcje z Panem Krzysztofem. Pan Krzysztof świetnie przekazuje wiedzę a lekcje odbywają się w miłej i sprzyjającej nauce atmosferze. Polecam każdemu.

avatar
Staszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2020

Polecam lekcje z Panem Krzysztofem. Dzięki spotkaniom tym nauczycielem z sukcesem zakończyłem pierwszy rok liceum.
Pan Krzysztof ma dar przekazywania trudnych tematów w sposób zrozumiały i przystępny.

avatar
Wilhelm
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Polecam lekcje u Pana Krzysztofa z całego serca. W dużej mierze zawdzięczam Panu Krzysztofowi przetrwanie szkoły średniej. Nauczyciel bardzo dobrze wychwytuje słabe punkty ucznia i pomaga nad nimi pracować. Przy własnym zaangażowaniu, systematycznej pracy i pomocy Pana Krzysztofa, każdy sobie poradzi z matematyką :))

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Jako uczeń serdecznie polecam korepetycje u pana Krzysztofa. Zawdzięczam panu wyrobienie systematycznej pracy oraz zdanie pierwszego semestru.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Pan Krzysztof to świetny nauczyciel i mój syn bardzo szybko zaczął robić postępy. Do tego to doskonały pedagog, z wyczuciem i podejściem do ucznia. Mój syn bardzo lubi lekcje z p. Krzysztofem, mimo, że średnio lubi matematykę:). Polecam wszystkim

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Podczas zajęć z panem Krzysztof, nasza córka ( uczennica klasy 6) nabrała pewności siebie i uwierzyła w swoje możliwości ! Wiedza szkolna wymagała powtórzenia, usystematyzowania, a często wyjaśnienia na nowo.
Regularne spotkania pozwalają na bieżące wyjaśnienie trudnych zagadnień, jak również powrót do tego co niezrozumiałe lub wcześniej nieutrwalone.
Pan Krzysztof wykazuje ogromną cierpliwość i zrozumienie. Doskonale wie jak dotrzeć do nastolatka.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Pan Krzysztof pomógł mi nadrobić zaległości z liceum by przygotować się do matematyki na studiach. Współpracę zaczęliśmy już w wakacje i dzięki spotkaniom kilka razy w tygodniu udało mi się zaliczyć pierwszy semestr na analizie matematycznej, a potem miałem same oceny bardzo dobre z przedmiotów matematycznych. Polecam pana Krzysztofa i regularne zajęcia, żeby zobaczyć efekty

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Bardzo polecam korepetycje z Panem Krzysztofem! Przygotowuje mnie do bierzących lekcji i do zbliżającej się matury. Umie w przystępny sposób wytłumaczyć trudne zadania, a na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera. Dzięki korepetycjom z Panem Krzysztofem poprawiły mi się oceny, a na lekcjach czuję się pewniej. Serdecznie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Serdecznie polecam Pana Krzysztofa, który jest doskonałym, cierpliwym nauczycielem. Mam zajęcia już od roku czasu i poczyniłam kolosalne postępy w nauce matematyki. Przede wszystkim zrozumiałam ją, gdyż to Pan Krzysztof pokazał mi jak mam się do tego zabrać. Jego świetny sposób przekazywania wiedzy, spowodował, że w dwa tygodnie podczas wakacji pojęłam materiał z całej 2 klasy gimnazjum. Za każdym razem, gdy wybieram się na nasze zajęcia, idę z radością:)
p.s. Dokarmia czekoladkami;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Pan Krzysztof przygotowywał moją Córkę do rozszerzonej matury z matematyki, którą w efekcie zdała w wynikiem bardzo dobrym. Dodatkowo było to wyjątkowe wyzwanie, ponieważ dopiero w drugiej klasie liceum moja Córka zmieniła profil z humanistycznego na matematyczny i podjęła decyzję o zdawaniu matury rozszerzonej z matematyki. W ciągu półtora roku, dzięki wspaniałej pomocy pana Krzysztofa, skutecznie uzupełniała wiedzę i spełniła swoje marzenia studiowania za granicą.
A teraz mój Syn, uczeń gimnazjum, korzysta z wieloletniego doświadczenia pedagogicznego pana Krzysztofa i rozwija swój matematyczny talent.
Serdecznie polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Pan Krzysztof od dwóch lat udziela korepetycji mojej córce, uczennicy gimnazjum. Jestem bardzo zadowolona z postępów córki w nauce, matematyka jest obecnie jej ulubionym przedmiotem. Pan Krzysztof jest cierpliwym nauczycielem, z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem pedagogicznym. Pan Krzysztof jest osobą sumienną, rzetelną i godną zaufania, nie odwołuje lekcji, a gdy zajdzie konieczność (np. przed sprawdzianem), znajduje czas na dodatkowe zajęcia. Kilka razy pomagał również córce w fizyce. Pozostaje w ścisłym kontakcie z rodzicami i udziela informacji nt wiedzy dziecka. Pan Krzysztof jest bardzo miłym, pogodnym człowiekiem o wielu ciekawych zainteresowaniach i dużej kulturze osobistej. Serdecznie polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Prawie 2 lata pan Krzysztof Reczek, pomaga mi oraz mlodszemu Bratu z matematyką. Zajęcia odbywają się w domu, a jeśli istnieją jakieś problemy po lekcjach zawsze można napisać maila bądź zadzwonić i dopytać się o poszczególne zadania. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.