Krzysztof Reczek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Ursynów)

Krzysztof Reczek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Krzysztof Reczek

O mnie

Jestem nauczycielem matematyki z ponad 20-letnim doświadczeniem w szkołach wszystkich stopni, po matematyce uniwersyteckiej (specjalność nauczycielska).

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1981 - 06.1988
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Nauczyciel mianowany
matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Wilhelm
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Polecam lekcje u Pana Krzysztofa z całego serca. W dużej mierze zawdzięczam Panu Krzysztofowi przetrwanie szkoły średniej. Nauczyciel bardzo dobrze wychwytuje słabe punkty ucznia i pomaga nad nimi pracować. Przy własnym zaangażowaniu, systematycznej pracy i pomocy Pana Krzysztofa, każdy sobie poradzi z matematyką :))

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Jako uczeń serdecznie polecam korepetycje u pana Krzysztofa. Zawdzięczam panu wyrobienie systematycznej pracy oraz zdanie pierwszego semestru.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Pan Krzysztof to świetny nauczyciel i mój syn bardzo szybko zaczął robić postępy. Do tego to doskonały pedagog, z wyczuciem i podejściem do ucznia. Mój syn bardzo lubi lekcje z p. Krzysztofem, mimo, że średnio lubi matematykę:). Polecam wszystkim

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Podczas zajęć z panem Krzysztof, nasza córka ( uczennica klasy 6) nabrała pewności siebie i uwierzyła w swoje możliwości ! Wiedza szkolna wymagała powtórzenia, usystematyzowania, a często wyjaśnienia na nowo.
Regularne spotkania pozwalają na bieżące wyjaśnienie trudnych zagadnień, jak również powrót do tego co niezrozumiałe lub wcześniej nieutrwalone.
Pan Krzysztof wykazuje ogromną cierpliwość i zrozumienie. Doskonale wie jak dotrzeć do nastolatka.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2018

Pan Krzysztof pomógł mi nadrobić zaległości z liceum by przygotować się do matematyki na studiach. Współpracę zaczęliśmy już w wakacje i dzięki spotkaniom kilka razy w tygodniu udało mi się zaliczyć pierwszy semestr na analizie matematycznej, a potem miałem same oceny bardzo dobre z przedmiotów matematycznych. Polecam pana Krzysztofa i regularne zajęcia, żeby zobaczyć efekty

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2018

Bardzo polecam korepetycje z Panem Krzysztofem! Przygotowuje mnie do bierzących lekcji i do zbliżającej się matury. Umie w przystępny sposób wytłumaczyć trudne zadania, a na zajęciach zawsze panuje miła atmosfera. Dzięki korepetycjom z Panem Krzysztofem poprawiły mi się oceny, a na lekcjach czuję się pewniej. Serdecznie polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Serdecznie polecam Pana Krzysztofa, który jest doskonałym, cierpliwym nauczycielem. Mam zajęcia już od roku czasu i poczyniłam kolosalne postępy w nauce matematyki. Przede wszystkim zrozumiałam ją, gdyż to Pan Krzysztof pokazał mi jak mam się do tego zabrać. Jego świetny sposób przekazywania wiedzy, spowodował, że w dwa tygodnie podczas wakacji pojęłam materiał z całej 2 klasy gimnazjum. Za każdym razem, gdy wybieram się na nasze zajęcia, idę z radością:)
p.s. Dokarmia czekoladkami;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Pan Krzysztof przygotowywał moją Córkę do rozszerzonej matury z matematyki, którą w efekcie zdała w wynikiem bardzo dobrym. Dodatkowo było to wyjątkowe wyzwanie, ponieważ dopiero w drugiej klasie liceum moja Córka zmieniła profil z humanistycznego na matematyczny i podjęła decyzję o zdawaniu matury rozszerzonej z matematyki. W ciągu półtora roku, dzięki wspaniałej pomocy pana Krzysztofa, skutecznie uzupełniała wiedzę i spełniła swoje marzenia studiowania za granicą.
A teraz mój Syn, uczeń gimnazjum, korzysta z wieloletniego doświadczenia pedagogicznego pana Krzysztofa i rozwija swój matematyczny talent.
Serdecznie polecam!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2018

Pan Krzysztof od dwóch lat udziela korepetycji mojej córce, uczennicy gimnazjum. Jestem bardzo zadowolona z postępów córki w nauce, matematyka jest obecnie jej ulubionym przedmiotem. Pan Krzysztof jest cierpliwym nauczycielem, z ogromną wiedzą i bardzo dobrym podejściem pedagogicznym. Pan Krzysztof jest osobą sumienną, rzetelną i godną zaufania, nie odwołuje lekcji, a gdy zajdzie konieczność (np. przed sprawdzianem), znajduje czas na dodatkowe zajęcia. Kilka razy pomagał również córce w fizyce. Pozostaje w ścisłym kontakcie z rodzicami i udziela informacji nt wiedzy dziecka. Pan Krzysztof jest bardzo miłym, pogodnym człowiekiem o wielu ciekawych zainteresowaniach i dużej kulturze osobistej. Serdecznie polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Prawie 2 lata pan Krzysztof Reczek, pomaga mi oraz mlodszemu Bratu z matematyką. Zajęcia odbywają się w domu, a jeśli istnieją jakieś problemy po lekcjach zawsze można napisać maila bądź zadzwonić i dopytać się o poszczególne zadania. Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.