Chris NativeTeacher

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sopot
Gdańsk
Gdynia

O mnie

- Lekcje języka angielskiego - Native speaker -

25 lat doświadczenia w profesjonalnym nauczaniu dzieci i dorosłych. Specjalizuję się w ekonomii, ekonomii klimatu, finansach, bankowości. biznesie , sprawach bieżących, nawigacji i technologii muzyki. Przygotowuję do matury, Cambridge, TOEFL i IELTS. Kładę duży nacisk na gramatykę, wymowę i budowanie pewności siebie. Lekcje odbywają się minutę spacerem od Uniwersytetu w Sopocie. Pierwszy miesiąc jest za darmo.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
09.2014
Teaching English to Speakers of Other Languages certificate
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.