Akademia chemika - Agata Maj

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Grudziądz
Koszalin
Szczecin
Kołobrzeg
Świnoujście
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Profesjonalne zajęcia z chemii dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Lekcje indywidualne dostosowane do potrzeb i oczekiwań ucznia z dojazdem lub online.

Zobacz całą ofertę na stronie: www. akademiachemika. pl

Oferuję:
- pomoc w nadrobieniu zaległości i przygotowaniu się do kolejnych lekcji
- przygotowanie do sprawdzianów i testu ósmoklasisty - kurs przygotowujący do Matury 2023 (wg ściśle ułożonego planu)
- przygotowanie do olimpiad

Jestem magistrem chemii z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji. Specjalizuję się w prowadzeniu kursów maturalnych indywidualnych lub grupowych dla osób chcących dostać się na Uniwersytety Medyczne.

Moi uczniowie osiągają wysokie wyniki na maturze oraz poprawiają swoje oceny z chemii. Średni wynik moich uczniów na Maturze w 2022 roku to 90% oraz jeden finalista olimpiady chemicznej. Ciebie również przygotuję tak żebyś odniósł swój sukces .

Gwarantuję indywidualne podejście do ucznia, plan pracy, dodatkowe materiały do ćwiczeń oraz sympatyczną atmosferę . Wiedzę staram się przekazać w taki sposób żeby zrozumieć chemię, dzięki czemu łatwiej i szybciej można przyswoić niezbędną wiedzę.

Posiadam przygotowane prezentacje multimedialne z najważniejszym materiałem, by nie tracić czasu na pisanie na lekcji. Po zajęciach zadaję pracę domową, która ugruntuje zdobytą wiedzę. Następnie zostaje ona sprawdzona i oceniona (po zajęciach).

Wszystkie zajęcia są zaplanowane tak abyś był(a) jak najlepiej przygotowana.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej?

Zadzwoń! Tel. 665-632-669 lub odwiedź www. akademiachemika. pl

Za zajęcia wystawiane są faktury VAT.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Akademia chemika - Agata Maj
Krasińskiego 21
86-065 Łochowo
NIP: 9532573132

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agaty! Dzięki wspólnej, sumiennej pracy i właściwemu rozplanowaniu materiału przez korepetytorkę udało mi się osiągnąć sukces w kuratoryjnym konkursie z chemii. Pani Agata przekazuje wiedzę w przystępny sposób, pracuje na interaktywnej tablicy, na której przedstawia teorię i umożliwia rozwiązywanie zadań uczniowi. Wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie, a lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agaty !! Zaczynając zajęcia moja wiedza z chemii była bardzo słaba, jednak przy systematycznej i rzetelnej pracy na prawdę udało nam się wiele zdziałać. Teraz przede wszystkim znam schematy i rozumiem czego oczekują ode mnie egzaminatorzy w zadaniach maturalnych. Zajęcia prowadzone są w swobodnej i przyjaznej atmosferze, na bardzo wysokim poziomie. Plan pracy jest przygotowywany przez Panią Agatę na początku więc nie trzeba się martwić o zdążenie z materiałem :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Pani Agata podjęła się bardzo trudnej pracy. Jestem osobą już po studiach i musiałam wrócić do matury z chemii. Jedyna z kilku, z którymi rozmawiałam, miała plan działania i była optymistycznie nastawiona. Zorganizowana, rzetelna, słowna,wymagająca, widać, że wie co robi. Naprawdę warta każdej wydanej złotówki. Polecam!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Mam regularne zajęcia z P. Agatą od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie chemia zaczęła być dla mnie zrozumiała i ciekawa. Poprawiły się również moje oceny w szkole i już nie boję się matury. Serdecznie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Pania Agata! Lekcje pozwalają skutecznie uporządkować sobie wiedzę i są bardzo efektywne. Cenne również jest to, że wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. To co u reszty nauczycieli przerabialam w 3 zajęcia tutaj robię podczas jednych. Niesamowite jak szybko można sie uczyć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.