Akademia chemika - Agata Maj

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Grudziądz
Koszalin
Szczecin
Kołobrzeg
Świnoujście
Faktura VAT

Akademia chemika - Agata Maj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Akademia chemika - Agata Maj

O mnie

Nazywam się Agata Maj i cieszę się, że zaglądasz na moje ogłoszenie. Jestem magistrem chemii. Od 7 lat z zamiłowania przygotowuję swoich uczniów do sprawdzianów i egzaminów maturalnych. Zawsze indywidualnie podchodzę do potrzeb i możliwości każdego kursanta. Na lekcjach uczę przede wszystkim logicznego myślenia i poprawnej interpretacji danych. Moim celem jest to żebyś zrozumiał chemię, a nie uczył się jej na pamięć. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agaty! Dzięki wspólnej, sumiennej pracy i właściwemu rozplanowaniu materiału przez korepetytorkę udało mi się osiągnąć sukces w kuratoryjnym konkursie z chemii. Pani Agata przekazuje wiedzę w przystępny sposób, pracuje na interaktywnej tablicy, na której przedstawia teorię i umożliwia rozwiązywanie zadań uczniowi. Wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie, a lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agaty !! Zaczynając zajęcia moja wiedza z chemii była bardzo słaba, jednak przy systematycznej i rzetelnej pracy na prawdę udało nam się wiele zdziałać. Teraz przede wszystkim znam schematy i rozumiem czego oczekują ode mnie egzaminatorzy w zadaniach maturalnych. Zajęcia prowadzone są w swobodnej i przyjaznej atmosferze, na bardzo wysokim poziomie. Plan pracy jest przygotowywany przez Panią Agatę na początku więc nie trzeba się martwić o zdążenie z materiałem :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Pani Agata podjęła się bardzo trudnej pracy. Jestem osobą już po studiach i musiałam wrócić do matury z chemii. Jedyna z kilku, z którymi rozmawiałam, miała plan działania i była optymistycznie nastawiona. Zorganizowana, rzetelna, słowna,wymagająca, widać, że wie co robi. Naprawdę warta każdej wydanej złotówki. Polecam!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Mam regularne zajęcia z P. Agatą od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie chemia zaczęła być dla mnie zrozumiała i ciekawa. Poprawiły się również moje oceny w szkole i już nie boję się matury. Serdecznie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Pania Agata! Lekcje pozwalają skutecznie uporządkować sobie wiedzę i są bardzo efektywne. Cenne również jest to, że wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. To co u reszty nauczycieli przerabialam w 3 zajęcia tutaj robię podczas jednych. Niesamowite jak szybko można sie uczyć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.