Akademia chemika - Agata Maj

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Poznań
Konin
Piła
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Słupsk
Faktura VAT

Akademia chemika - Agata Maj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Akademia chemika - Agata Maj

O mnie

Nazywam się Agata Maj i cieszę się, że zaglądasz na moje ogłoszenie. Jestem magistrem chemii. Od 10 lat z zamiłowania przygotowuję swoich uczniów do sprawdzianów i egzaminów maturalnych. Zawsze indywidualnie podchodzę do potrzeb i możliwości każdego kursanta. Na lekcjach uczę przede wszystkim logicznego myślenia i poprawnej interpretacji danych. Moim celem jest to żebyś zrozumiał chemię, a nie uczył się jej na pamięć. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agatą!! Widać, że na każdym uczniu jej zależy i wkłada w swoją pracę duże zaangażowanie. Jeśli komuś zależy na postępie i dążeniu do wysokich wyników na maturze to lekcje z Panią Agatą są idealnym wyborem:)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agatą! Lekcje są super zorganizowane i przebiegają w miłej atmosferze. Pani Agata jest zaangażowana i dokładna, a zadania zawsze były przygotowane z uwagą na to co sprawiało mi największą trudność.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Bardzo polecam lekcje z Panią Agatą! Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła, a Pani Agata przygotowuje każdego ucznia w indywidualny sposób, zwraca uwagę na jego potrzeby i zaległości. Dodatkowo pracujemy na typowych zadaniach maturalnych, dzięki czemu wiem, czego mogę się spodziewać na maturze.

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2023

Bardzo polecam korki z Panią Agatą! Zaczynając zajęcia miałam duże zaległości, lecz dzięki pracy i cierpliwości Pani Agaty udało mi się je nadrobić, a nawet podjęłam decyzję o podejściu do matury rozszerzonej z chemii będąc na podstawie. Pani Agata jest bardzo miłą osobą i lekcje z nią przebiegają w bardzo dobrej atmosferze. Mam dostęp do materiałów z lekcji oraz otrzymuję zadania domowe, dzięki którym mogę utrwalać swoją wiedzę.

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2023

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agaty! Dzięki wspólnej, sumiennej pracy i właściwemu rozplanowaniu materiału przez korepetytorkę udało mi się osiągnąć sukces w kuratoryjnym konkursie z chemii. Pani Agata przekazuje wiedzę w przystępny sposób, pracuje na interaktywnej tablicy, na której przedstawia teorię i umożliwia rozwiązywanie zadań uczniowi. Wyczerpująco odpowiada na każde zadane pytanie, a lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Agaty !! Zaczynając zajęcia moja wiedza z chemii była bardzo słaba, jednak przy systematycznej i rzetelnej pracy na prawdę udało nam się wiele zdziałać. Teraz przede wszystkim znam schematy i rozumiem czego oczekują ode mnie egzaminatorzy w zadaniach maturalnych. Zajęcia prowadzone są w swobodnej i przyjaznej atmosferze, na bardzo wysokim poziomie. Plan pracy jest przygotowywany przez Panią Agatę na początku więc nie trzeba się martwić o zdążenie z materiałem :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Pani Agata podjęła się bardzo trudnej pracy. Jestem osobą już po studiach i musiałam wrócić do matury z chemii. Jedyna z kilku, z którymi rozmawiałam, miała plan działania i była optymistycznie nastawiona. Zorganizowana, rzetelna, słowna,wymagająca, widać, że wie co robi. Naprawdę warta każdej wydanej złotówki. Polecam!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2022

Mam regularne zajęcia z P. Agatą od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Nareszcie chemia zaczęła być dla mnie zrozumiała i ciekawa. Poprawiły się również moje oceny w szkole i już nie boję się matury. Serdecznie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Pania Agata! Lekcje pozwalają skutecznie uporządkować sobie wiedzę i są bardzo efektywne. Cenne również jest to, że wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. To co u reszty nauczycieli przerabialam w 3 zajęcia tutaj robię podczas jednych. Niesamowite jak szybko można sie uczyć.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.