Indywidualne kursy maturalne TERRA COGNITA

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Indywidualny kurs maturalny z chemii. Możliwość zajęć on-line, oraz zajęć w grupach maksymalnie czteroosobowych (większe grupy również możliwe na specjalne zapytanie)*. Prowadzę również zajęcia do matury międzynarodowej (IB)

Gratulacje dla maturzystow 2020. 85% moich uczniów dostało się na Uniwersytety Medyczne w pierwszej rekrutacji !!!!!

Doktorant Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, absolwent wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej, udzieli korepetycji z chemii na poziomie rozszerzonym licealnym. Przygotowuje również kompleksowo do olimpiady chemicznej. Duże doświadczenie w przygotowywaniu do rozszerzonej matury kandydatów na studia medyczne. Co roku moi uczniowie uczniowie osiągają swój cel i dostają się na wymarzone studia. 

Gwarantuje : wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do każdej osoby. Indywidualnie dobrany plan działania, zapewni bardzo dobry wynik na maturze lub olimpiadzie. Zapewniam również praktyczne podejście nie tylko suchą teorię.

Doświadczenie zawodowe  : ponad siedemnastoletnie doświadczenie w przygotowaniu do matury oraz autorski system nauczania, który pozwala na zdanie matury na bardzo wysokim poziomie. Co roku potwierdzają to świetnie zdane matury uczniów. Pracowałem również z studentami współprowadząc laboratoria z chemii organicznej na Uniwersytecie Warszawskim.

Eksperymenty : jestem chemikiem zajmującym się w swojej zawodowej karierze pracą eksperymentalną, Moja filozofia uczenia chemii opiera sie na wykonywaniu doświadczeń i empiryczne poznanie zjawisk. Opracowana lista doświadczeń jest w pełni bezpieczna i dostosowana do poziomu maturalnego.

Wyjazdowe ferie  z chemią : organizuję również wyjazdowe zajecia chemiczne w niewielkich grupach (maksymalnie 10 osób). Wyjazdy te są kierowane szczególnie do uczniów myślących o studiach medycznych a obudzili się dosyć późno z nauką do matury (np. październik, listopad klasy maturalnej). Pozwalają one na nadrobienie w sposób dokładny i precyzyjny materiału bez zbędnego pośpiechu. W ciagu jednego dnia odbywa się około 10 h zajęć. Opracowany przeze mnie system pozwala na pełne skupienie pomimo tak dużego obciążenia. (kierowane do stałych uczniów na kursie maturalnym)

Praca samodzielna : po każdych zajęciach uczeń ma do wykonania pracę domową, która ugruntowuje zdobytą wiedzę. Następnie zostaje ona sprawdzona i oceniona (po zajęciach). Pozwala to na ciągły wgląd rodzica w postępy swojego dziecka

System : Opracowany system, gwarantujący osiągnięcie bardzo wysokiego wyniku na maturze i zrozumienie a nie wkucie materiału. Wyselekcjonowany materiał z zadaniami i teorią jest nieustannie dostosowywany do poziomu matury- nie zależy mi na zarzuceniu ucznia niepotrzebną wiedzą lub teorią. Poza zadaniami maturalnymi uczeń ma również możliwość czytania publikacji z najlepszych naukowych czasopism na świecie jak Science lub Nature co dodatkowo poszerza horyzonty

Wymagam : pełnego zaangażowania w zajęcia, czynny udział w dyskusji oraz samodzielnego poszerzania wiedzy przez czytanie literatury którą proponuję. Pomagam w tym, podając różnorakie przykłady z mojego doświadczenia naukowego i praktycznego

Dodatkowo : w razie pytań lub wątpliwości uczeń może skontaktować się ze mną w dowolnym momencie w celu uzyskania fachowej pomocy. Istnieje również mozliwość prowadzenia zajęć w grupach. 

Za co płacisz?
1) Za czas doświadczonego w przygotowaniu do matury korepetytora 
2) Za sprawdzanie prac domowych, (które zajmują czasami więcej czasu niż zajęcia) poza zajęciami i ich rzetelna ocenę oraz omówienie
3) Za przygotowanie wszystkich potrzebnych materiałów teoretycznych, zadań oraz części praktycznej (doświadczalnej)
4) Za pogotowie zadaniowe. Uczniowie mogą wcześniej omówić każdy problem on-line co skraca omawianie na zajęciach i pozwala na wykonanie większej ilości materiałów

[** Zajecia grupowe
*] na standardowych zasadach odbywają się zajecia maksymalnie 4-osobowe. Możliwe jest przeprowadzenie zajęć w większych grupach (8-10 osobowych) w wynajętej sali konferencyjnej.

średni wynik moich uczniów z matury z chemii w roku :
2014 91 %
2015 90 % oraz jeden laureat olimpiady chemicznej
2016 92 % oraz jeden finalista olimpiady chemicznej
2017 92 %
2018 90 %
2019 91 % oraz jeden finalista olimpiady chemicznej
2020 92 % 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 23:00
Wtorek09:00 - 23:00
Środa09:00 - 23:00
Czwartek09:00 - 23:00
Piątek09:00 - 23:00
Sobota09:00 - 23:00
Niedziela09:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Indywidualne kursy maturalne TERRA COGNITA
Górczewska
01-903 Warszawa
NIP: 1182072677

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
11.2015 - aktualnie
Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Łukasz jest super korepetytorem. Chodziłam do niego przez rok w 3 liceum i to była najlepsza decyzja. Dzięki niemu uzyskałam wysoki wynik z chemii. Bardzo polecam Łukasza wszystkim, którzy sa zmotywowani do pracy i chcą tak jak ja dobrze napisać maturke. Łukasz jest bardzo zaangażowany i wymagający, ale zajęcia z nim to czysta przyjemność. Bardzo miło wspominam chociaż czasami było ciężko.

(Byłam też na obozie chemicznym i w tydzien przerobiliśmy ogrom materiału wiec to bardzo dobra opcja dla osob ktore obudziły sie trochę późno jak ja, to napewno podniesie wynik z matury)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

W chemię pierwszy raz się zaangażowałem w drugiej klasie liceum, gdy w ciągu roku szkolnego przeniosłem się na biol chem. W trzeciej klasie zrozumiałem, że mam braki i potrzebuję dobrego nauczyciela, który mi pomoże nadgonić materiał. Wtedy natknąłem się na Łukasza. Nauczyciela pełnego pasji i zaangażowania. Wspaniała atmosfera i podejście Łukasza sprawiły, że z przyjemnością uczyłem się chemii, co zaskutkowało bardzo dobrym wynikiem z egzaminu maturalnego, który umożliwił mi wejście na wszystkie uczelnie medyczne na kierunek lekarski w Polsce. Gorąco polecam zajęcia z Łukaszem, gdyż ma znakomite podejście do ucznia i ogromną wiedzę z dziedziny chemii, którą umie przekazać w ciekawy i skuteczny sposób.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Do Łukasza przyszłam rok po skończeniu liceum i 4 lata po moim ostatnim zetknięciu z chemia, wiec spokojnie można powiedzieć ze naukę zaczynałam od zera, a mimo to dzięki współpracy z nim, maturę napisałam na wynik znacznie wyższy niż moje początkowe oczekiwania. Łukasz jest nauczycielem wymagającym, który nie pozwoli ci się obijać, ale także takim który wszystko na spokojnie wytłumaczy i pozwoli Ci zadać nawet najgłupsze pytania, również takie nie obejmujące tematów na maturze. Oprócz tego, jeśli w domu po zajęciach masz jeszcze jakieś wątpliwości, to Łukasz zawsze jest pod telefonem i pomoże z każdym problemem.
Łukasz jest takim nauczycielem, jakich mało, zaangażowanym i pełnym pasji, który wiedzę przekaże w zrozumiały i ciekawy sposób. Polecam z całego serca!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Z ręką na sercu mogę polecić Łukasza. Dla mnie osobiście jednym z największych plusów zajęć u Niego była ich atmosfera. Nauka w luźnej atmosferze, bez dodatkowego stresu, gdzie nie bałem się zadać nawet najgłupszego pytania, przyniosła ogromne efekty. Posiada on masę materiałów. Oprócz zadań, które systematycznie dostawałem (a ich ilość była niemała), zawsze mogłem poprosić o dodatkowe, jeśli czułem, że potrzebuje poświęcić danemu zagadnieniu więcej czasu. Kontakt z Nim nie ograniczał się jedynie do zajęć, zawsze mogłem napisać z pytaniem, wyjaśnić wątpliwości. Do ucznia podchodzi "po ludzku" i bardzo indywidualnie, ma świetnie opracowny program, który jednak dostosowuje do każdego. Wiele razy pomógł mi w sprawach, które nie koniecznie były związane z zajęciami i chemia. W swoją pracę angażuje się w 100%, myśli nad nowymi rozwiązaniami, opracowuje własne materiały. Posiada własny sprzęt i odczynniki, dzięki czemu dużą część reakcji jestesmy w stanie przeprowadzić na żywo podczas zajęć.Wszystko to oparte jest na latach doświadczenia i ogromnej wiedzy. Nigdy na zadane pytanie nie usłyszałem odpowiedzi "nie wiem".
Z pewnością ogromną część maturalnego sukcesu zawdzięczam Łukaszowi.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Z całego serca polecam zajęcia z Łukaszem! Przez rok przygotował mnie prawie od zera do niezwykle satysfakcjonującego wyniku na maturze. Łukasz jest osobą bardzo wymagającą, ale jednocześnie jest stale pod telefonem, by odpowiadać na nasze pytania oraz nakierowywać na prawidłowe odpowiedzi podczas odrabiania pracy domowej. Podczas zajęć wprowadza luźną atmosferę, przy której łatwiej skupić się na nauce, bez stresu. Dodatkowo przy każdej gorszej chwili (które są normą podczas przygotowywania do matury, uwierzcie mi!) udziela wsparcia, motywuje.
Jestem zdania, że nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela, więc baaaaardzo serdecznie polecam i namawiam każdego komu zależy na dobrym wyniku :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Gorąco polecam Łukasza dla każdej osoby, której marzy się wysoki wynik z matury z chemii. Oczywiście, nie będzie on rezultatem cudotwórstwa czy jakiś innych magicznych rytuałów - tylko ogromnie ciężkiej pracy i z jednej, i drugiej strony. Łukasz jest wymagający, ale jednocześnie wie - w przeciwieństwie do nauczycieli i rodziców... - jak dużą presję potrafi odczuwać na sobie uczeń - ZAWSZE wtedy posłuży paczką chusteczek <3. Zajęcia wspominam z łezką w oku...bo było dużo płaczu xD, ale także śmiechu. Także... przyszły Maturzysto, jeśli masz wątpliwości, czy iść do Łukasza na lekcje, zaufaj starszej koleżance i idź ;). A po zapisaniu się na zajęcia ZAUFAJ JEMU. Łukasz wie, co robi, i naprawdę pomoże Ci się wydostać z najczarniejszej dziury, jaka tylko istnieje, tylko to Ty najpierw musisz wykazać się taką chęcią ;).

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Przychodząc do Łukasza w klasie maturalnej po 2 latach w "renomowanej" szkole nie umiałam nic albo jeszcze mniej. Przez rok wyciągnął on ze mnie tyle ile się dało i jestem zadowolona ze swojej matury, chociaż naprawdę nie jestem osobą jakkolwiek uzdolnioną chemicznie.
Zajęcia z Łukaszem to prawdziwa przyjemność. Posiada on ogrom wiedzy, którą widać, że chce się dzielić. Uważam, że jest on jednym z "legendarnych" nauczycieli z powołania o któych tak ciężko w liceach. Łukasz uczniom dostarcza wiele materiałów, a jeśli tylko chcesz, dostajesz jeszcze więcej. Jednak jeżeli nie przykładasz się do pracy to on to zawsze widzi i otwarcie Cię upomina.
Łukasz to osoba, która pomoże Ci w uzyskaniu wysokiego wyniku z matury z chemii rozszerzonej tylko jeśli Ty tego chcesz i masz motywację do dużej ilości systematycznej pracy. Dlatego jeśli jesteś taką osobą to nie zastanawiaj się i jak najszybciej zapisuj się na zajęcia, bo miejsca wypełniają się naprawdę szybko.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, Łukasz bardzo angażuje się we wszystkie zajęcia, przekazuje wiedzę chemiczną w sposób bardzo ciekawy. Potrafi zmotywować do pracy i widać, że postępy uczniów dają mu satysfakcję. Naprowadza ucznia na rozwiązanie, zamiast podawać od razu gotową odpowiedź. Wszelkie problemy można wyjaśnić zawsze on-line a nie tylko na zajęciach. W ciągu jednego roku Łukasz pomógł mi się przygotować na uniwersytet medyczny, za co jestem ogromnie wdzięczny!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Bardzo serdecznie polecam! Moja przygoda z Łukaszem zaczęła się w pierwszej klasie liceum, Łukasz przygotowywał mnie do olimpiady chemicznej wraz z moim kolegą. Nigdy nie spotkałem się z korepetytorem tak uczynnym, zaangażowanym zarówno w swoją dziedzinę, jak i w przekazywanie wiedzy z tej dziedziny, ale także z tak sensownym i ciepłym podejściem do drugiego człowieka. Jego pomoc była bezcenna, a zaangażowanie z jakim prowadził nasze lekcje powodowało, że każdy z nas jeszcze bardziej chciał się uczyć. Zapewne spowodowane było to faktem, że mieliśmy okazję spotykać się z pasjonatem, który ma ogromną ochotę przekazać swoją wiedzę dalej. Co więcej nauka z Łukaszem nie kończyła się na lekcjach, ale mogliśmy do niego w każdej chwili napisać SMS'a czy wiadomość na facebooku i dopytać o nieścisłości w książce, błędy w zadaniu czy chociażby jakieś ciekawostki w notce znalezionej na wikipedii. To było serio genialne, bo nie traciliśmy czasu na dalsze szukanie informacji, dzięki czemu nauka była zdecydowanie efektywniejsza. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich atutów Łukasza, ale umiejętność dokładnego, jasnego wytłumaczenia, ogromne zaplecze jakim jest jego wiedza, doświadczenie, umiejętność zmotywowania do dalszej nauki i pracy czy erudycja, pozwalająca na jasne wyjaśnienie naprawdę trudnych zjawisk na prostych przykładach, stanowią o tym, że nie znam korepetytora, który mógłby mnie lepiej przygotować do osiągnięcia sukcesu w olimpiadzie chemicznej, co się z resztą udało i pozwoliło mi na uniknięcie stresu związanego z maturą czy dostaniem się na wymarzoną medycynę. Poza tym Łukasz jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, z bardzo humanistycznym podejściem do drugiej osoby i dużą dozą cierpliwości, ale i energii, którą zaraża prowadząc swoje lekcje. Warto także wspomnieć, że Łukasz jest osobą wymagającą pracy, ale potrafiącą się odpowiednio dostosować i zadbać, aby nie przygnieść ilością zadań czy materiału, dzięki czemu lekcje są bezstresowe i naprawdę przyjemne. U nas wyglądały jak spotkania z dobrym kumplem, który nas po prostu uczy jakiegoś trudniejszego tematu. Po zakończeniu lekcji mogę przyznać, że właściwie to nie tylko była nauka dająca wysoki wynik na studia, ale także szeroko pojęty rozwój osobisty, poszerzenie swoich horyzontów, ogromna przyjemność czerpana z ciągłego dowiadywania się nowych rzeczy czy satysfakcja z tego, że wiem jak działają różne mechanizmy czy zjawiska przyrodnicze. Przy okazji warto też wspomnieć, że Łukasz jest posiadaczem wielu smacznych herbat, które uprzyjemniają wspólną naukę. Generalnie wśród poznanych przeze mnie nauczycieli z różnych warszawskich (topowych) liceów nie znam nikogo lepszego od Łukasza. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Z całego serca polecam! Łukasz jest bardzo wymagającym nauczycielem, ale również doskonale tłumaczy zagadnienia. Wiele przykładów, mnóstwo zadań i pomoc poza zajęciami dodatkowo ułatwiają naukę. Potrafi zainteresować chemią, a zajęcia u niego pozwalają zdać maturę na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można dostać się na wymarzone studia. To zdecydowanie najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Łukasz przygotowywał mnie do matury z chemii 2018. Obudziłam się dosyć późno, ponieważ we wrześniu 2017. Pomimo to postanowił przygotować mnie do matury. Poszła mi znakomicie (96 %). Zajęcia z Łukaszem to nie sucha teoria. Jego przykłady i obrazowe zilustrowanie problemu prowadzi do celu. Co więcej sprawdzanie przez niego prac domowych pokazywało błędy które popełniam i pozwoliło na ich wyeliminowanie. Poza zajęciami zawsze mogłam liczyć na motywację i wsparcie w tak stresującym okresie jakim jest klasa maturalna. Ponadto współpracuje on z innymi korepetytorami np. z biologii czy matematyki, co pozwala na zaoszczędzenie czasu na poszukiwania dobrego nauczyciela. Polecam lepiej trafić nie można!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Miałem kilku korepetytorów w swoim życiu ale tylko Łukasz był wstanie nauczyć mnie materiału w sposób mnie satysfakcjonujący. Maturę rozszerzoną z chemii zdałem na 95% i zawdzięczam to świetnym metodom nauczania. Łukasz potrafi zainteresować przedmiotem jak nikt inny, do problemów podchodzi bardzo merytorycznie i potrafi wytłumaczyć zagadnienia na praktycznych przykładach co pomaga w ich zapamiętaniu. Atmosfera prowadzonych zajęć jest bardzo przyjemna i dwie godziny mijają bardzo szybko. Bardzo polecam zajęcia u Łukasza, nauka z nim to czysta przyjemność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.