Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia150 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Doktorant Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, absolwent wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej, udzieli korepetycji z chemii na poziomie rozszerzonym licealnym. Pomagam również w przygotowaniu się do olimpiady chemicznej. Duże doświadczenie w przygotowywaniu do rozszerzonej matury kandydatów na studia medyczne. Co roku moi uczniowie uczniowie osiągają swój cel o dostają się na wymarzone studia.

Gwarantuje: wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do każdej osoby. Indywidualnie dobrany plan działania, zapewni bardzo dobry wynik na maturze lub olimpiadzie. Zapewniam również praktyczne podejście nie tylko suchą teorię.

Mam: ponad piętnastoletnie doświadczenie w przygotowaniu do matury oraz autorski system nauczania, który pozwala na zdanie matury na bardzo wysokim poziomie. Co roku potwierdzają to świetnie zdane matury uczniów.

Praca samodzielna: po każdych zajęciach uczeń ma do wykonania pracę domową, która ugruntowuje zdobytą wiedzę. Następnie zostaje ona sprawdzona i oceniona. Pozwala to na ciągły wgląd rodzica w postępy swojego dziecka

System: Opracowany system, gwarantujący osiągnięcie bardzo wysokiego wyniku na maturze i zrozumienie a nie wkucie materiału. Wyselekcjonowany materiał z zadaniami i teorią jest nieustannie dostosowywany do poziomu matury- nie zależy mi na zarzuceniu ucznia niepotrzebną wiedzą lub teorią. Poza zadaniami maturalnymi uczeń ma również możliwość czytania publikacji z najlepszych naukowych czasopism na świecie jak Science lub Nature co dodatkowo poszerza horyzonty

Wymagam: pełnego zaangażowania w zajęcia, czynny udział w dyskusji oraz samodzielnego poszerzania wiedzy przez czytanie literatury którą proponuję. Pomagam w tym, podając różnorakie przykłady z mojego doświadczenia naukowego i praktycznego

Dodatkowo: w razie pytań lub wątpliwości uczeń może skontaktować się ze mną w dowolnym momencie w celu uzyskania fachowej pomocy. Istnieje również mozliwość prowadzenia zajęć w grupach.

średni wynik moich uczniów z matury z chemii w roku:
2014 91 %
2015 90 %
2016 92%
2017 92%

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 23:00
Wtorek17:00 - 23:00
Środa17:00 - 23:00
Czwartek17:00 - 23:00
Piątek17:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Miałem kilku korepetytorów w swoim życiu ale tylko Łukasz był wstanie nauczyć mnie materiału w sposób mnie satysfakcjonujący. Maturę rozszerzoną z chemii zdałem na 95% i zawdzięczam to świetnym metodom nauczania. Łukasz potrafi zainteresować przedmiotem jak nikt inny, do problemów podchodzi bardzo merytorycznie i potrafi wytłumaczyć zagadnienia na praktycznych przykładach co pomaga w ich zapamiętaniu. Atmosfera prowadzonych zajęć jest bardzo przyjemna i dwie godziny mijają bardzo szybko. Bardzo polecam zajęcia u Łukasza, nauka z nim to czysta przyjemność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.