Indywidualne kursy maturalne TERRA COGNITA

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

[* Ostatnie miejsca na zajęcia zaczynające się w roku szkolnym 2024/2025.  Zarezerwuj miejsce już dziś !*]

Indywidualny lub grupowy kurs maturalny z chemii. Możliwość zajęć on-line. Prowadzę również zajęcia do olimpiady oraz matury międzynarodowej (IB). Cena zajęć zależy od wielkości grupy (ceny oraz wielkości grup i czas zajęć na dole strony).

Zajęcia stacjonarne w Warszawie oraz Krakowie (zajęcia w Krakowie po zebraniu odpowiedniej grupy)

 

O mnie : Jestem doktorantem Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, absolwentem wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej oraz V Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie (Poniatówka). Udzielałem korepetycji od zawsze. W tym momencie specjalizuje się w prowadzeniu kursów maturalnych dla osób myślących o dostaniu sie na Uniwersytety Medyczne. Przygotowuje również uczniów do startów w olimpiadach chemicznych.

Gwarantuje : wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do każdej osoby. Indywidualnie dobrany plan działania, zapewni bardzo dobry wynik na maturze lub olimpiadzie. Zapewniam również praktyczne podejście nie tylko suchą teorię.

Doświadczenie zawodowe  : ponad siedemnastoletnie doświadczenie w przygotowaniu do matury oraz autorski system nauczania, który pozwala na zdanie matury na bardzo wysokim poziomie. Co roku potwierdzają to świetnie zdane matury uczniów. Pracowałem również z studentami współprowadząc laboratoria z chemii organicznej na Uniwersytecie Warszawskim.

Eksperymenty : jestem chemikiem zajmującym się w swojej zawodowej karierze pracą eksperymentalną, Moja filozofia uczenia chemii opiera sie na wykonywaniu doświadczeń i empiryczne poznanie zjawisk. Opracowana lista doświadczeń jest w pełni bezpieczna i dostosowana do poziomu maturalnego.

Weekendowe zajęcia z chemii : w obliczy nowej podstawy maturalnej od 2023 roku dużo się zmieniło w systemia zajęć prowadzonych przeze mnie. Stworzenie efektywnego planu działania skierowanego do 4-klasistów wymagał totalnej rewolucji. Zamiast "ferii z chemią" powstały dodatkowe zajęcia cotygodniowe  prowadzone w soboty. Formuła ta sprawdza sie lepiej niż wcześniejsze zimowe wyjazdy, ponieważ materiał rozłożony jest w ciągu całego roku i pozwala na bardziej wydajne przyswojenie materiału.

Praca samodzielna : po każdych zajęciach uczeń ma do wykonania pracę domową, która ugruntowuje zdobytą wiedzę. Następnie zostaje ona sprawdzona i oceniona (po zajęciach). Pozwala to na ciągły wgląd rodzica w postępy swojego dziecka

System : Opracowany system, gwarantujący osiągnięcie bardzo wysokiego wyniku na maturze i zrozumienie a nie wkucie materiału. Wyselekcjonowany materiał z zadaniami i teorią jest nieustannie dostosowywany do poziomu matury- nie zależy mi na zarzuceniu ucznia niepotrzebną wiedzą lub teorią. Poza zadaniami maturalnymi uczeń ma również możliwość czytania publikacji z najlepszych naukowych czasopism na świecie jak Science lub Nature co dodatkowo poszerza horyzonty

Wymagam : pełnego zaangażowania w zajęcia, czynny udział w dyskusji oraz samodzielnego poszerzania wiedzy przez czytanie literatury którą proponuję. Pomagam w tym, podając różnorakie przykłady z mojego doświadczenia naukowego i praktycznego

Dodatkowo : w razie pytań lub wątpliwości uczeń może skontaktować się ze mną w dowolnym momencie w celu uzyskania fachowej pomocy. Istnieje również mozliwość prowadzenia zajęć w grupach. 

Za co płacisz?
1) Za czas doświadczonego w przygotowaniu do matury korepetytora 
2) Za sprawdzanie prac domowych, (które zajmują czasami więcej czasu niż zajęcia) poza zajęciami i ich rzetelna ocenę oraz omówienie
3) Za przygotowanie wszystkich potrzebnych materiałów teoretycznych, zadań oraz części praktycznej (doświadczalnej)
4) Za pogotowie zadaniowe. Uczniowie mogą wcześniej omówić każdy problem on-line co skraca omawianie na zajęciach i pozwala na wykonanie większej ilości materiałów

[*Cena zajeć za osobę *]
[*Zajęcia indywidualne *]  - 200 zł/h
[*Zajęcia 3-osobowe   *]  - 125 zł/h 
Zajęcia 4, 5-osobowe - 100 zł/h 
Zajęcia weekendowe dla maturzystów -50 zł/h
standardowo zajęcia trwają 2 h zegarowe.

średni wynik moich uczniów z matury z chemii w roku :
2014 91 %
2015 90 % oraz jeden laureat olimpiady chemicznej
2016 92 % oraz jeden finalista olimpiady chemicznej
2017 92 %
2018 90 %
2019 91 % oraz jeden finalista olimpiady chemicznej
2020 92 % 
2021 92 % oraz jeden finalista olimpiady chemicznej
2022 90 %
2023 93 %

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 23:00
Wtorek09:00 - 23:00
Środa09:00 - 23:00
Czwartek09:00 - 23:00
Piątek09:00 - 23:00
Sobota09:00 - 23:00
Niedziela09:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Indywidualne kursy maturalne TERRA COGNITA
Górczewska
01-903 Warszawa
NIP: 1182072677

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
11.2015 - aktualnie
Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2024

Po 2 latach z Łukaszem jestem w stanie stwierdzić, że były to najlepsze korki jakie miałem. Czasami było ciężko, ale zawsze było ciekawie. Eksperymenty były bardzo często i były one wykonywane bezpiecznie. W ich trakcie zawsze można było dowiedzieć sie czegoś ciekawego - np. gdzie daną reakcje się wykorzystuje. Wiedza była przekazywana bardzo przystępnie. Zamiast wykucia się materiału, czy schematu wykonywania zadania, rozumiałem go przez co chemia stała się pasją. Odchodząc od Łukasza napisałem mature na 90% co dało mi 99 centyl i indeks na WUM- wymarzoną uczelnie.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Najlepsze korepetycje na jakie kiedykolwiek chodziłam! Pan Łukasz jest fenomenalnym korepetytorem, który bardzo dobrze przygotowuje do matury. Spowodował on również, że pokochałam chemię. Na zajęciach było dużo doświadczeń przez które można dobrze zrozumieć materiał. Były również kartkówki, które miały na celu sprawdzenia aktualnej wiedzy. W skrócie najlepsze zajęcia na które chodziłam- gwarancja sukcesu :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Lekcje chemii z Panem to sama przyjemność, zajęcia miały wysoki poziom ale wiedza była przekazywana w taki sposób, że szybko robiło się postępy. Zadań było dużo ale wszystkie na bierząco sprawdzane dzięki czemu szybko miało się informacje zwrotną nad czym trzeba popracować. Jeżeli chodzi o charakter zajęć, były one prowadzone w bardzo ciekawy sposób zachęcający do pogłębiania wiedzy, były robione wszystkie ważne doświadczenia. Jeżeli komuś zależy na wysokim wyniku matury a zarazem na głębokim zrozumieniu tematu to na pewno ten kurs spełnia te oczekiwania. Myślę że ten kurs również nie tylko dobrze przygotowuje do samej matury ale jest też dobrym wstępem na studia związane z chemią. Z Panem jest super kontakt, o każdej porze można zadawać mu pytania odnośnie zadań bo Pan stara sie każdego przygotować jak najlepiej. Polecam, najlepszy nauczyciel jakiego miałam!

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Najlepsze korepetycje na jakie miałam okazję uczęszczać! Na zajęciach przerobiliśmy każdy dział, całą masę zadań i doświadczeń. Kartkówki, zadania domowe i przykładowe matury jakie rozwiązywaliśmy umożliwiły nie tylko nauczenie się a również zrozumienie chemii. Serdecznie polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2023

Uczęszczałam na zajęcia jako absolwentka w celu poprawienia matury z chemii i dzięki Łukaszowi udało mi się wyciągnąć wynik 97% (wynik poprzedni 55%), ale przede wszystkim wyniosłam zamiłowanie do chemii. Atmosfera na zajęciach świetna, robiliśmy mnóstwo doświadczeń i zawsze otrzymywałam odpowiedź na każde z moich pytań. Polecam serdecznie osobom, którym zależy na zdobyciu wiedzy i oczywiście świetnego wyniku z matury.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2023

Nie mogłem trafić na lepszego korepetytora w klasie maturalnej. Pan Łukasz w rok przygotował mnie do matury, i dzięki Jego pomocy udało mi się uzyskać bardzo wysoki wynik. Na zajęciach robiliśmy bardzo dużo doświadczeń, dzięki czemu łatwiej przyswaja się wiedzę.
Bardzo polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Najlepszy korepetytor, z jakim miałam do tej pory zajęcia. Lekcje były prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, robiliśmy mnóstwo doświadczeń i wszystkie zagadnienia były zawsze dokładnie wytłumaczone. Dzięki tym lekcjom dostałam się na wymarzone studia, a same zajęcia będę jeszcze długo wspominać:)
Bardzo polecam:))

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2023

Pójście na te korepetycje to była najlepsza decyzja jaką podjąłem w klasie maturalnej. Dzięki zajęciom z Łukaszem zdałem mature z chemii na 100%, mimo tego jak nierealne wydawało mi się to na początku roku szkolnego. Zdecydowanie nie byłoby to możliwe bez tych zajęć. Dzięki nim uzyskałem ogromną wiedzę chemiczną, a do tego były one po prostu bardzo przyjemne. Polecam z całego serca :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2023

Najlepszy nauczyciel z jakim miałem okazje pracować. Dzięki Niemu napisałem mature na 97% a na zajęcia przychodziłem z uśmiechem na ustach. Jeśli w jakieś zajęcia warto inwestować to właśnie w te. Polecam każdemu:))

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

Najlepszy korepetytor z chemii z jakim miałem dotychczas lekcje. Sprawnie rozjaśnia wszelkie trudne zagadnienia, pomaga zrozumieć przedmiot na takim poziomie, którego w standardowej szkole raczej się nie osiągnie. Przy uczciwej pracy praktycznie niemożliwe jest dostanie niskiego wyniku z matury. Dzięki niemu udało mi się napisać maturę na 90%, ogólnie gitarka polecam bardzo każdemu

avatar
ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2022

Bardzo polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Chodziłem na kurs prowadzony przez Łukasza przez ostatnie dwa lata liceum. Łukasz prowadzi zajęcia w luźnej atmosferze,
jest w pełni zaangażowany w nauczenie ucznia, a do tego jest otwarty na pytania, które można zadawać w dowolnym czasie.
Maturę z chemii udało mi się napisać dzięki kursowi na dobry wynik - 90 %. Żadne zadanie na maturze nie było zaskoczeniem,
każde pojawiało się w jakiejś formie na zajęciach.
Bardzo polecam kurs każdemu, komu zależy na wysoko zdanej maturze.

avatar
Rebeka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Cudowny korepetytor i człowiek, na lepszego nie da się trafić. Nie dość tego, że jaśniej nikt tak zagadnień nie wytłumaczy, to jeszcze z Łukaszem tej chemii sie po prostu nie da nie polubić!
Na kazde nawet najgłupsze pytania (które chce zebys zadawał!) odpowie i rozjaśni, by już pewne głupoty sie nie pojawiały w głowie.
Z ręką na sercu uwielbiałam te zajęcia i będzie mi ich brakować.
CHODŹCIE NA ZAJECIA DO ŁUKASZA BO JEST EKSTRA!!!!!!!
Nie pożałujecie ❣️

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Super korepetytor i super człowiek. Bardzo polecam lekcje z Łukaszem. Jakość lekcji jest lepsza niż w nie jednych lepszych szkołach w Warszawie. Dzięki Łukaszowi osiagnołem wysoki wynik na maturze z chemii.

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Zaczęłam lekcje z Łukaszem pod koniec 2 klasy liceum. W ciągu roku moja wiedza z chemii zmieniła się diametralnie. To właśnie dzięki Łukaszowi nauka chemii dla mnie nie opierała się na „zakuwaniu” tylko na składaniu faktów w większe logiczne całości i rozwiązywaniu różnorodnych zadań. Te zajęcia stały się dla mnie przyjemnością m.in dzięki sposobowi prowadzenia zajęć i niesamowicie ciepłej atmosferze. Nie obyło się oczywiście bez ciężkiej pracy, aby utrwalać wiedzę, lecz każdy temat oraz każde moje wątpliwości były dokładnie wytłumaczone. Łukasz na tyle dobrze i indywidualnie do mnie rozplanował w czasie materiał, że w ciągu roku zdążyliśmy przerobić na zajęciach wszystkie tematy uwzględniane na maturze, co w szkole trwało prawie 3 lata i jakość lekcji jest nie do porównania. Zdecydowanie to właśnie dzięki Łukaszowi dostanie się przeze mnie na studia medyczne stało się możliwe. Zapisując się na te zajęcia otrzymałam też ogromne wsparcie, które stało się bardzo cenne podczas trudnego maturalnego roku. Najlepszy nauczyciel jakiego kiedykolwiek poznałam. Polecam serdecznie zajęcia z Łukaszem!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Na zajęcia chodziłam w 3 klasie liceum i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to był najlepiej wykorzystany czas, jeśli chodzi o efektywną naukę. Podejście było kompletnie inne niż w szkole. Zajęcia były wprowadzone w bardzo przemyślany sposób, materiał został dobrze rozłożony. Nie było zakuwania na pamięć tylko tłumaczenie do skutku! Dzięki temu, że dostawałam różne zadania do zrobienia, miałam pewność, że dobrze przećwiczylam dany materiał. Dużym plusem jest to, że w razie jakichkolwiek wątpliwości co do zadania można było napisać bezpośrednio do Łukasza i otrzymać odpowiedź :) Bardzo cenię fakt, że ta wiedza była przekazywana w taki fajny sposób, naukowo ale tak, że każdy zrozumie. Na zajęciach nie zabrakło również części praktycznej, co z pewnością pomogło zapamiętać niektóre zagadnienia. Pierwszy raz spotkałam korepetytora, który jest tak zaangażowany w wykonywaną pracę.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Bardzo polecam zajęcia u Pana Łukasza. Od 1. klasy liceum próbowałem swoich sił w Olimpiadzie Chemicznej, ale dopiero dzięki korepetycją Pana Łukasza w 3. klasie udało mi się zdobyć tytuł finalisty oraz dostałem się na medycynę w Krakowie . Podczas lekcji niezrozumiałe dla mnie pojęcia czy zadania zawsze zostawały obszernie i klarownie wytłumaczone często zwracając również na praktyczne aspekty i zastosowania danego rozwiązania. Na zwrócenie uwagi zasługują nie tylko same zajęcia, ale również na zaangażowanie Pana Łukasza pomiędzy nimi, zawsze znajdował czas by odpowiadać na moje pytania, wysłał dodatkowe materiały do nauki czy rekomendował nową lekturę do przestudiowania.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2021

Na zajęcia do Łukasza chodziłam przez 2 lata, był to bardzo dobrze wykorzystany czas i nie wyobrażam sobie poświęcić go na zajęcia u kogoś innego. Dzięki Łukaszowi polubiłam chemię i uczyłam się jej z przyjemnością. Łukasz jest korepetytorem, który bardzo przykłada się do każdych zajęć, posiada ogromną wiedzę i potrafi ją przekazać w przystępny sposób. Zawsze wychodząc z zajęć byłam bardzo zadowolona, oraz zdziwiona, że dwie godziny potrafią minąć aż tak szybko. Nauczyłam się rozumieć chemię i nie uczyć się jej na pamięć. Na zajęciach dostawałam dużą ilość materiałów do nauki oraz zadań do rozwiązania, co bardzo ułatwiało samodzielną pracę.  Z całego serca polecam wszystkim zajęcia u Łukasza, dzięki nim uzyskałam satysfakcjonujący wynik na maturze z chemii i dostałam się na uniwersytet medyczny :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Na chemię z Łukaszem chodziłam przez 2 lata. Jest wymagającym i bardzo zaangażowanym korepetytorem. Przedstawia i tłumaczy chemię w interesujący sposób, nie jako suche fakty, ale praktyczną wiedzę. Dzięki kursowi osiągnęłam bardzo satysfakcjonujący wynik z matury z chemii i dostałam się na wymarzone studia. Bardzo polecam :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Powiedzenie, że bardzo polecam lekcje z Łukaszem to chyba za mało. Były one dla mnie przyjemnością. Dwie godziny nigdy mi się nie dłużyły, wręcz na odwrót, zawsze byłam w szoku, że tak szybko minęły. Może to być też kwestia tego, że w ciągu jednej lekcji, przyswajane było zawsze dużo informacji. I nie było to nigdy wkuwanie suchej wiedzy do głowy. Dzięki temu, w jaki sposób była ona przekazywana, miałam wrażenie, że wręcz sama do mnie napływa. Oczywiście, trzeba spędzić dużo czasu w domu nad biurkiem, aby robiąc zadania wszystko utrwaliło się. Jednak mając stabilne fundamenty, łatwo wszystko zamurować. Jak już wspomniałam, podczas lekcji praktycznie nie było sytuacji, żebym musiała uczyć się jakiegoś materiału na pamięć. Powodem tego jest to, że Łukasz nauczył mnie rozumieć chemię. Wszystko da się logicznie wydedukować bez „zakuwania”.
Mogę bez zawahania powiedzieć, że drzwi do dobrze zdanej matury z chemii otworzył mi Łukasz. W dużym stopniu przyczynił się do tego, że dostałam się na wydział lekarski uniwersytetu medycznego. Niesamowicie, stokroć, gorąco polecam!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Zajęcia z Panem Łukaszem to najlepsze, co mogło się przytrafić w klasie maturalnej. Miałem zajęcia tylko w tej klasie, ale intensywność pozwoliła na uzyskanie wysokiego wyniku i dostanie się na wymarzone studia. Zajęcia miałem 2 godziny w tygodniu, ale ilość materiałów otrzymanych nie pozwoliła zapomnieć o chemii żadnego dnia i to najlepsza zaleta!!! Kurs ewidentnie dla osób chcących się uczyć, ale naprawdę warto. Pan Łukasz daje na każdych zajęciach wszystkie materiały, daje autorskie świetne materiały do teorii oraz całą tonę cudownych zadanek, testów i maturek. Organizuje również wyjazd chemiczny w ferie, co jest dobrym sposobem na podgonienie materiału i naukę w grupie w świetnej atmosferze. Gorąco wszystkim polecam i dziękuję za całą wspólną naukę!

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Miałam 2 lata zajęcia z Łukaszem i z pewnością mogę powiedzieć, że tylko dzięki niemu otrzymałam bardzo dobry wynik z chemii na maturze. Lekcje są zawsze spędzone na rzeczywistej nauce i przerabianiu zadań, czas im poświęcony jest w 100% dobrze wykorzystany. Łukasz jest szczery, wymagający, ale też serdeczny. Nie waha się skrytykować kiedy jest to konieczne, stawia jasne zasady, których przestrzegania pilnuje, ale jest przyjacielski i można go zawsze o wszystko zapytać. Odpisuje na proźby i pytania cały tydzień przez większość dnia, daje różne materiały dodatkowe, robi doświadczenia, nagrywa filmiki na dane tematy.
Z czystym sumieniem mogę szczerze polecić Łukasza, bo jeśli uczniowi zależy i będzie się starać z nim zdanie świetnie matury z chemii jest praktycznie zagwarantowane

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Łukasz zapewnia najwyższy możliwy poziom kształcenia. Lekcje prowadzone są z ogromną pasją i zaangażowaniem. Liczne wspólnie prowadzone doświadczenia pozwoliły mi lepiej zrozumieć i zapamiętać omawiane zagadnienia. Zajęcia prowadzone były w sposób dostosowany do ucznia, a tematy były omawiane bardzo przejrzyście i zrozumiale. Dodatkowymi atutami były wprowadzane mnemotechniki oraz autorskie schematy i opracowania. Wspólna praca wymagała bardzo dużego zaangażowania i wielu godzin samodzielnej pracy nad dostarczonymi materiałami, jednak swobodny i szybki kontakt z Łukaszem poza zajęciami pozwolił rozwiać ewentualne wątpliwości, czego efektem była matura napisana na bardzo wysokim poziomie (93%).

Całokształt kształcenia zamyka intensywny obóz naukowy, podczas którego przerabiana jest ogromna ilość materiału oraz przeprowadzane są liczne fascynujące eksperymenty, które rzadko goszczą w szkolnych salach.

Łukasz nie jest był dla mnie nauczycielem, a mentorem.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Łukasz jest super korepetytorem. Chodziłam do niego przez rok w 3 liceum i to była najlepsza decyzja. Dzięki niemu uzyskałam wysoki wynik z chemii. Bardzo polecam Łukasza wszystkim, którzy sa zmotywowani do pracy i chcą tak jak ja dobrze napisać maturke. Łukasz jest bardzo zaangażowany i wymagający, ale zajęcia z nim to czysta przyjemność. Bardzo miło wspominam chociaż czasami było ciężko.

(Byłam też na obozie chemicznym i w tydzien przerobiliśmy ogrom materiału wiec to bardzo dobra opcja dla osob ktore obudziły sie trochę późno jak ja, to napewno podniesie wynik z matury)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

W chemię pierwszy raz się zaangażowałem w drugiej klasie liceum, gdy w ciągu roku szkolnego przeniosłem się na biol chem. W trzeciej klasie zrozumiałem, że mam braki i potrzebuję dobrego nauczyciela, który mi pomoże nadgonić materiał. Wtedy natknąłem się na Łukasza. Nauczyciela pełnego pasji i zaangażowania. Wspaniała atmosfera i podejście Łukasza sprawiły, że z przyjemnością uczyłem się chemii, co zaskutkowało bardzo dobrym wynikiem z egzaminu maturalnego, który umożliwił mi wejście na wszystkie uczelnie medyczne na kierunek lekarski w Polsce. Gorąco polecam zajęcia z Łukaszem, gdyż ma znakomite podejście do ucznia i ogromną wiedzę z dziedziny chemii, którą umie przekazać w ciekawy i skuteczny sposób.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Do Łukasza przyszłam rok po skończeniu liceum i 4 lata po moim ostatnim zetknięciu z chemia, wiec spokojnie można powiedzieć ze naukę zaczynałam od zera, a mimo to dzięki współpracy z nim, maturę napisałam na wynik znacznie wyższy niż moje początkowe oczekiwania. Łukasz jest nauczycielem wymagającym, który nie pozwoli ci się obijać, ale także takim który wszystko na spokojnie wytłumaczy i pozwoli Ci zadać nawet najgłupsze pytania, również takie nie obejmujące tematów na maturze. Oprócz tego, jeśli w domu po zajęciach masz jeszcze jakieś wątpliwości, to Łukasz zawsze jest pod telefonem i pomoże z każdym problemem.
Łukasz jest takim nauczycielem, jakich mało, zaangażowanym i pełnym pasji, który wiedzę przekaże w zrozumiały i ciekawy sposób. Polecam z całego serca!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2020

Z ręką na sercu mogę polecić Łukasza. Dla mnie osobiście jednym z największych plusów zajęć u Niego była ich atmosfera. Nauka w luźnej atmosferze, bez dodatkowego stresu, gdzie nie bałem się zadać nawet najgłupszego pytania, przyniosła ogromne efekty. Posiada on masę materiałów. Oprócz zadań, które systematycznie dostawałem (a ich ilość była niemała), zawsze mogłem poprosić o dodatkowe, jeśli czułem, że potrzebuje poświęcić danemu zagadnieniu więcej czasu. Kontakt z Nim nie ograniczał się jedynie do zajęć, zawsze mogłem napisać z pytaniem, wyjaśnić wątpliwości. Do ucznia podchodzi "po ludzku" i bardzo indywidualnie, ma świetnie opracowny program, który jednak dostosowuje do każdego. Wiele razy pomógł mi w sprawach, które nie koniecznie były związane z zajęciami i chemia. W swoją pracę angażuje się w 100%, myśli nad nowymi rozwiązaniami, opracowuje własne materiały. Posiada własny sprzęt i odczynniki, dzięki czemu dużą część reakcji jestesmy w stanie przeprowadzić na żywo podczas zajęć.Wszystko to oparte jest na latach doświadczenia i ogromnej wiedzy. Nigdy na zadane pytanie nie usłyszałem odpowiedzi "nie wiem".
Z pewnością ogromną część maturalnego sukcesu zawdzięczam Łukaszowi.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Z całego serca polecam zajęcia z Łukaszem! Przez rok przygotował mnie prawie od zera do niezwykle satysfakcjonującego wyniku na maturze. Łukasz jest osobą bardzo wymagającą, ale jednocześnie jest stale pod telefonem, by odpowiadać na nasze pytania oraz nakierowywać na prawidłowe odpowiedzi podczas odrabiania pracy domowej. Podczas zajęć wprowadza luźną atmosferę, przy której łatwiej skupić się na nauce, bez stresu. Dodatkowo przy każdej gorszej chwili (które są normą podczas przygotowywania do matury, uwierzcie mi!) udziela wsparcia, motywuje.
Jestem zdania, że nie mogłam trafić na lepszego nauczyciela, więc baaaaardzo serdecznie polecam i namawiam każdego komu zależy na dobrym wyniku :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Gorąco polecam Łukasza dla każdej osoby, której marzy się wysoki wynik z matury z chemii. Oczywiście, nie będzie on rezultatem cudotwórstwa czy jakiś innych magicznych rytuałów - tylko ogromnie ciężkiej pracy i z jednej, i drugiej strony. Łukasz jest wymagający, ale jednocześnie wie - w przeciwieństwie do nauczycieli i rodziców... - jak dużą presję potrafi odczuwać na sobie uczeń - ZAWSZE wtedy posłuży paczką chusteczek <3. Zajęcia wspominam z łezką w oku...bo było dużo płaczu xD, ale także śmiechu. Także... przyszły Maturzysto, jeśli masz wątpliwości, czy iść do Łukasza na lekcje, zaufaj starszej koleżance i idź ;). A po zapisaniu się na zajęcia ZAUFAJ JEMU. Łukasz wie, co robi, i naprawdę pomoże Ci się wydostać z najczarniejszej dziury, jaka tylko istnieje, tylko to Ty najpierw musisz wykazać się taką chęcią ;).

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Przychodząc do Łukasza w klasie maturalnej po 2 latach w "renomowanej" szkole nie umiałam nic albo jeszcze mniej. Przez rok wyciągnął on ze mnie tyle ile się dało i jestem zadowolona ze swojej matury, chociaż naprawdę nie jestem osobą jakkolwiek uzdolnioną chemicznie.
Zajęcia z Łukaszem to prawdziwa przyjemność. Posiada on ogrom wiedzy, którą widać, że chce się dzielić. Uważam, że jest on jednym z "legendarnych" nauczycieli z powołania o któych tak ciężko w liceach. Łukasz uczniom dostarcza wiele materiałów, a jeśli tylko chcesz, dostajesz jeszcze więcej. Jednak jeżeli nie przykładasz się do pracy to on to zawsze widzi i otwarcie Cię upomina.
Łukasz to osoba, która pomoże Ci w uzyskaniu wysokiego wyniku z matury z chemii rozszerzonej tylko jeśli Ty tego chcesz i masz motywację do dużej ilości systematycznej pracy. Dlatego jeśli jesteś taką osobą to nie zastanawiaj się i jak najszybciej zapisuj się na zajęcia, bo miejsca wypełniają się naprawdę szybko.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Serdecznie polecam, Łukasz bardzo angażuje się we wszystkie zajęcia, przekazuje wiedzę chemiczną w sposób bardzo ciekawy. Potrafi zmotywować do pracy i widać, że postępy uczniów dają mu satysfakcję. Naprowadza ucznia na rozwiązanie, zamiast podawać od razu gotową odpowiedź. Wszelkie problemy można wyjaśnić zawsze on-line a nie tylko na zajęciach. W ciągu jednego roku Łukasz pomógł mi się przygotować na uniwersytet medyczny, za co jestem ogromnie wdzięczny!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Bardzo serdecznie polecam! Moja przygoda z Łukaszem zaczęła się w pierwszej klasie liceum, Łukasz przygotowywał mnie do olimpiady chemicznej wraz z moim kolegą. Nigdy nie spotkałem się z korepetytorem tak uczynnym, zaangażowanym zarówno w swoją dziedzinę, jak i w przekazywanie wiedzy z tej dziedziny, ale także z tak sensownym i ciepłym podejściem do drugiego człowieka. Jego pomoc była bezcenna, a zaangażowanie z jakim prowadził nasze lekcje powodowało, że każdy z nas jeszcze bardziej chciał się uczyć. Zapewne spowodowane było to faktem, że mieliśmy okazję spotykać się z pasjonatem, który ma ogromną ochotę przekazać swoją wiedzę dalej. Co więcej nauka z Łukaszem nie kończyła się na lekcjach, ale mogliśmy do niego w każdej chwili napisać SMS'a czy wiadomość na facebooku i dopytać o nieścisłości w książce, błędy w zadaniu czy chociażby jakieś ciekawostki w notce znalezionej na wikipedii. To było serio genialne, bo nie traciliśmy czasu na dalsze szukanie informacji, dzięki czemu nauka była zdecydowanie efektywniejsza. Nie sposób wymienić tutaj wszystkich atutów Łukasza, ale umiejętność dokładnego, jasnego wytłumaczenia, ogromne zaplecze jakim jest jego wiedza, doświadczenie, umiejętność zmotywowania do dalszej nauki i pracy czy erudycja, pozwalająca na jasne wyjaśnienie naprawdę trudnych zjawisk na prostych przykładach, stanowią o tym, że nie znam korepetytora, który mógłby mnie lepiej przygotować do osiągnięcia sukcesu w olimpiadzie chemicznej, co się z resztą udało i pozwoliło mi na uniknięcie stresu związanego z maturą czy dostaniem się na wymarzoną medycynę. Poza tym Łukasz jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, z bardzo humanistycznym podejściem do drugiej osoby i dużą dozą cierpliwości, ale i energii, którą zaraża prowadząc swoje lekcje. Warto także wspomnieć, że Łukasz jest osobą wymagającą pracy, ale potrafiącą się odpowiednio dostosować i zadbać, aby nie przygnieść ilością zadań czy materiału, dzięki czemu lekcje są bezstresowe i naprawdę przyjemne. U nas wyglądały jak spotkania z dobrym kumplem, który nas po prostu uczy jakiegoś trudniejszego tematu. Po zakończeniu lekcji mogę przyznać, że właściwie to nie tylko była nauka dająca wysoki wynik na studia, ale także szeroko pojęty rozwój osobisty, poszerzenie swoich horyzontów, ogromna przyjemność czerpana z ciągłego dowiadywania się nowych rzeczy czy satysfakcja z tego, że wiem jak działają różne mechanizmy czy zjawiska przyrodnicze. Przy okazji warto też wspomnieć, że Łukasz jest posiadaczem wielu smacznych herbat, które uprzyjemniają wspólną naukę. Generalnie wśród poznanych przeze mnie nauczycieli z różnych warszawskich (topowych) liceów nie znam nikogo lepszego od Łukasza. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Z całego serca polecam! Łukasz jest bardzo wymagającym nauczycielem, ale również doskonale tłumaczy zagadnienia. Wiele przykładów, mnóstwo zadań i pomoc poza zajęciami dodatkowo ułatwiają naukę. Potrafi zainteresować chemią, a zajęcia u niego pozwalają zdać maturę na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można dostać się na wymarzone studia. To zdecydowanie najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Łukasz przygotowywał mnie do matury z chemii 2018. Obudziłam się dosyć późno, ponieważ we wrześniu 2017. Pomimo to postanowił przygotować mnie do matury. Poszła mi znakomicie (96 %). Zajęcia z Łukaszem to nie sucha teoria. Jego przykłady i obrazowe zilustrowanie problemu prowadzi do celu. Co więcej sprawdzanie przez niego prac domowych pokazywało błędy które popełniam i pozwoliło na ich wyeliminowanie. Poza zajęciami zawsze mogłam liczyć na motywację i wsparcie w tak stresującym okresie jakim jest klasa maturalna. Ponadto współpracuje on z innymi korepetytorami np. z biologii czy matematyki, co pozwala na zaoszczędzenie czasu na poszukiwania dobrego nauczyciela. Polecam lepiej trafić nie można!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Miałem kilku korepetytorów w swoim życiu ale tylko Łukasz był wstanie nauczyć mnie materiału w sposób mnie satysfakcjonujący. Maturę rozszerzoną z chemii zdałem na 95% i zawdzięczam to świetnym metodom nauczania. Łukasz potrafi zainteresować przedmiotem jak nikt inny, do problemów podchodzi bardzo merytorycznie i potrafi wytłumaczyć zagadnienia na praktycznych przykładach co pomaga w ich zapamiętaniu. Atmosfera prowadzonych zajęć jest bardzo przyjemna i dwie godziny mijają bardzo szybko. Bardzo polecam zajęcia u Łukasza, nauka z nim to czysta przyjemność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.