Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia85 - 150 / 60 min

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Indywidualny kurs maturalny z chemii. Możliwość zajęć on-line. Prowadzę również zajęcia do matury międzynarodowej (IB)

Doktorant Instytutu Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, absolwent wydziału Technologii Chemicznej Politechniki Warszawskiej, udzieli korepetycji z chemii na poziomie rozszerzonym licealnym. Przygotowuje również kompleksowo do olimpiady chemicznej. Duże doświadczenie w przygotowywaniu do rozszerzonej matury kandydatów na studia medyczne. Co roku moi uczniowie uczniowie osiągają swój cel o dostają się na wymarzone studia. Istnieje możliwość zajęć grupowych.

Gwarantuje : wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do każdej osoby. Indywidualnie dobrany plan działania, zapewni bardzo dobry wynik na maturze lub olimpiadzie. Zapewniam również praktyczne podejście nie tylko suchą teorię.

Mam : ponad piętnastoletnie doświadczenie w przygotowaniu do matury oraz autorski system nauczania, który pozwala na zdanie matury na bardzo wysokim poziomie. Co roku potwierdzają to świetnie zdane matury uczniów.

Praca samodzielna : po każdych zajęciach uczeń ma do wykonania pracę domową, która ugruntowuje zdobytą wiedzę. Następnie zostaje ona sprawdzona i oceniona. Pozwala to na ciągły wgląd rodzica w postępy swojego dziecka

System : Opracowany system, gwarantujący osiągnięcie bardzo wysokiego wyniku na maturze i zrozumienie a nie wkucie materiału. Wyselekcjonowany materiał z zadaniami i teorią jest nieustannie dostosowywany do poziomu matury- nie zależy mi na zarzuceniu ucznia niepotrzebną wiedzą lub teorią. Poza zadaniami maturalnymi uczeń ma również możliwość czytania publikacji z najlepszych naukowych czasopism na świecie jak Science lub Nature co dodatkowo poszerza horyzonty

Wymagam : pełnego zaangażowania w zajęcia, czynny udział w dyskusji oraz samodzielnego poszerzania wiedzy przez czytanie literatury którą proponuję. Pomagam w tym, podając różnorakie przykłady z mojego doświadczenia naukowego i praktycznego

Dodatkowo : w razie pytań lub wątpliwości uczeń może skontaktować się ze mną w dowolnym momencie w celu uzyskania fachowej pomocy. Istnieje również mozliwość prowadzenia zajęć w grupach.

Za co płacisz?
1) Za czas doświadczonego w przygotowaniu do matury korepetytora 
2) Za sprawdzanie prac domowych, (które zajmują czasami więcej czasu niż zajęcia) poza zajęciami i ich rzetelna ocenę oraz omówienie
3) Za przygotowanie wszystkich potrzebnych materiałów teoretycznych, zadań oraz części praktycznej (doświadczalnej)
4) Za pogotowie zadaniowe. Uczniowie mogą wcześniej omówić każdy problem on-line co skraca omawianie na zajęciach i pozwala na wykonanie większej ilości materiałów

średni wynik moich uczniów z matury z chemii w roku :
2014 91 %
2015 90 %
2016 92 %
2017 92 %
2018 90 %

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 23:00
Wtorek17:00 - 23:00
Środa17:00 - 23:00
Czwartek17:00 - 23:00
Piątek17:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 07.2014
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
11.2015 - aktualnie
Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Z całego serca polecam! Łukasz jest bardzo wymagającym nauczycielem, ale również doskonale tłumaczy zagadnienia. Wiele przykładów, mnóstwo zadań i pomoc poza zajęciami dodatkowo ułatwiają naukę. Potrafi zainteresować chemią, a zajęcia u niego pozwalają zdać maturę na bardzo wysokim poziomie, dzięki czemu można dostać się na wymarzone studia. To zdecydowanie najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Łukasz przygotowywał mnie do matury z chemii 2018. Obudziłam się dosyć późno, ponieważ we wrześniu 2017. Pomimo to postanowił przygotować mnie do matury. Poszła mi znakomicie (96 %). Zajęcia z Łukaszem to nie sucha teoria. Jego przykłady i obrazowe zilustrowanie problemu prowadzi do celu. Co więcej sprawdzanie przez niego prac domowych pokazywało błędy które popełniam i pozwoliło na ich wyeliminowanie. Poza zajęciami zawsze mogłam liczyć na motywację i wsparcie w tak stresującym okresie jakim jest klasa maturalna. Ponadto współpracuje on z innymi korepetytorami np. z biologii czy matematyki, co pozwala na zaoszczędzenie czasu na poszukiwania dobrego nauczyciela. Polecam lepiej trafić nie można!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2016

Miałem kilku korepetytorów w swoim życiu ale tylko Łukasz był wstanie nauczyć mnie materiału w sposób mnie satysfakcjonujący. Maturę rozszerzoną z chemii zdałem na 95% i zawdzięczam to świetnym metodom nauczania. Łukasz potrafi zainteresować przedmiotem jak nikt inny, do problemów podchodzi bardzo merytorycznie i potrafi wytłumaczyć zagadnienia na praktycznych przykładach co pomaga w ich zapamiętaniu. Atmosfera prowadzonych zajęć jest bardzo przyjemna i dwie godziny mijają bardzo szybko. Bardzo polecam zajęcia u Łukasza, nauka z nim to czysta przyjemność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.